Zakład Karny Białołęka

Zakład Karny Białołęka

Kategoria: Zakład Karny

Województwo: mazowieckie

Zakład Karny Białołęka

Zakład Karny Białołęka numer konta adres placówki ZK, telefon. Zakład Karny Białołęka widzenia z osadzonymi, paczki dla osadzonych, opinie na forum ZK

Zakład Karny Warszawa Białołęka

Instytucja jaką jest Zakład Karny Białołęka Warszawa, jest jednostką przeznaczoną dla skazanych mężczyzn. Zakład Karny Warszawa Białołęka, podlega Dyrektorowi Okręgowemu Służby Więziennej. Zakład Karny Białołęka realizuje zadania w zakresie odbywania kary pozbawienia wolności oraz tymczasowego aresztowania. Przepustowość dla Zakład Karny Warszawa-Białołęka wynosi około 1767 miejsc dla osadzonych. Swoje wyroki odsiadują tutaj:

 • osoby tymczasowo aresztowane, 
 •  skazani odbywający karę pozbawienia wolności w zakładzie karnym typu półotwartego dla recydywistów penitencjarnych,
 • skazanych którzy odbywają karę pozbawienia wolności po raz pierwszy w zakładzie karnym typu półotwartego.
  Dodatkowo przeznaczony jest również dla:
 • mężczyzn skierowanych na badania w ośrodku diagnostycznym,
 • aresztowanych tymczasowo, którzy poruszają się na wózku inwalidzkim,
 • skazanych którzy zostali, skierowani do oddziału terapeutycznego dla osób uzależnionych od alkoholu,
 • skazanych skierowanych do nauczania w Centrum Kształcenia Ustawicznego,

Zakład Karny Białołęka Adres

Zakład Karny Warszawa Białołęka zlokalizowany jest pod adresem:
Miasto: Warszawa
Ulica: Ciupagi 1
Kod pocztowy: 03-016
Email: [email protected]
Zakład Karny Białołęka telefon: (22) 321-76-50 / (22) 811-15-37

Zakład Karny Białołęka godziny przyjmowania interesantów

W zakładzie Karnym w Warszawie Białołęka istnieje możliwość umówienia się na indywidualną rozmowę z Dyrektorem jednostki. Chęć rozmowy należy zgłosić telefonicznie przez sekretariat Aresztu Śledczego w Warszawie. Numer kontaktowy: (22) 321-76-01. Istnieje również możliwość umówienia się poprzez pocztę email: [email protected]. W wyjątkowych sytuacjach oraz nagłych przypadkach Dyrektor Aresztu Śledczego w Warszawie - Białołęce może przyjąć interesantów po uprzednim zgłoszeniu na Biurze Przepustek. Dyrektor Zakładu Karnego w Warszawie na Białołęce, przyjmuje interesantów w dniach:
poniedziałek – w godzinach 9:00 -17:00
wtorek – piątek 9:00 - 15:00.

Zakład Karny Białołęka Widzenia

W jednostce jaką jest Zakład Karny Białołęka widzenia, są możliwe z osadzonymi, po uprzedniej rezerwacji terminu. Warto mieć na uwadze, iż rezerwacja terminu odbywa się najpóźniej dwa dni przed planowaną wizytą w Zakładzie. Wyjątek stanowi zgłoszenie wysłane na niedzielę - wniosek trzeba złożyć, najpóźniej w czwartek. Zakład karny Warszawa Białołęka widzenia odbywają się poprzez ustalenie dnia i godziny zgodnie z przesłanym poprawnie i uzupełnionym formularzem, którego druk jest dostępny na głównej stronie Zakładu Karnego. Chęć odbycia widzenia, należy zgłaszać mailowo, w dni robocze od poniedziałku do czwartku, w godzinach 08:00 – 11:00. Formularz należy przesłać na adres mailowy: [email protected]. Istnieje również możliwość zapisu telefonicznego pod numerem: +48 22/32-17-400 w godzinach 11:00 – 12:30 od poniedziałku do czwartku. Zgodnie z zamieszczonym formularzem, obowiązuje konieczność podania w dokumencie trzech pierwszych oraz jednej ostatniej cyfry numeru pesel osadzonego, z którym zgłaszamy chęć widzenia. Przekazanie takowych danych jest również konieczne, podczas zapisów telefonicznych, zgodnie z klauzulą o przetwarzaniu danych osobowych.

Zakład Karny Białołęka numer konta

Co istotne, Zakład Karny Białołęka numer konta bankowego na wypiskę udostępnia na głównej stronie internetowej. Wszyscy zainteresowani, którzy planują przekazać poprzez ZK wsparcie finansowe dla osoby bliskiej, przebywającej w zakładzie, proszeni są podczas dokonywania przelewu o wpisanie stosownych informacji w tytule przekazu. Wszelkie dodatkowe informacje w tej kwestii jak prawidłowo uzupełnić formularz, znajdują się na głównej stronie internetowej odpowiedniej dla Zakład Karny Białołęka

Zakład Karny Białołęka paczki

W jednostce Zakład Karny Białołęka paczki żywnościowe, w której znajdować się mogą artykuły żywnościowe lub wyroby tytoniowe, zgodnie z art. 113a par. 3 KKW osadzony w areszcie, może otrzymać raz w miesiącu, wyłącznie za pośrednictwem Zakładu Karnego na Białołęce. Skazany ma możliwość otrzymania paczki po złożeniu zamówienia na piśmie oraz po pokryciu kosztów przygotowania paczki. Zamówienie może też być również złożone przez osobę najbliższą. Należy pamiętać, że paczki nie mogą przekraczać 6 kg. Paczki żywnościowe przygotowywane są oraz przekazywane w terminie 5 dni roboczych od dnia wpływu środków pieniężnych na udostępnione przez konto bankowe ZK. 

Zakład Karny Warszawa-Białołęka Opinie

Osoby które miały możliwość poznać bliżej, Zakład Karny Warszawa-Białołęka opinie publikowane w sieci na forum ogólnodostępnym, mogą zainteresowanym przybliżyć funkcjonowanie zakładu. Osoby które udzielają wypowiedzi na forum to zazwyczaj bliscy osadzonych, lub byli osadzeni. Aktualnie Zakład Karny Białołęka nie cieszy się pozytywną opinią wśród udzielających się forumowiczów. Warto wiedzieć, iż poprawność informacji publikowanych na stronie Zakład Karny Białołęka forum należy dokładnie analizować. Aby mieć pewność oraz świadomość obecnej sytuacji, wydarzeń, itp. należy skontaktować się bezpośrednio z Zakładem Karnym. Uzyskane informacje u źródła są najbardziej wiarygodne.

Liczba wyświetleń: 1623Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
 • UBEZPIECZENIA
 • Portal o ZUS