Zakład karny Gębarzewo

Zakład Karny Gębarzewo

Kategoria: Zakład Karny

Województwo: wielkopolskie

Zakład Karny Gębarzewo

Zakład Karny Gębarzewo paczka dla osadzonego. Widzenia z oskarżonymi w Zakładzie Karnym w Gębarzewie. Gębarzewo Zakład Karny forum i opinie

Zakład Karny w Gębarzewie

Mieszczący się w miejscowości Gębarzewo Zakład Karny jest jednostką o charakterze zamkniętym. Oddział przeznaczony jest w szczególności dla dorosłych osób odbywających wyrok pozbawienia wolności, głównie po raz pierwszy. W placówce przebywają również młodociani skazani z wydzielonym oddziałem typu półotwartego. Instytucja jaką jest Zakład Karny w Gębarzewie może zapewnić miejsce dla 605 skazanych. Warto wiedzieć, że na terenie placówki od 2014 roku funkcjonuje oddział terapeutyczny przeznaczony dla skazanych, którzy mają problem z alkoholem i są od niego uzależnieni.

Zakład Karny Gębarzewo widzenia

Instytucja Zakład Karny Gębarzewo widzenia prowadzi według ścisłego regulaminu oraz zasad. Skazany w oddziale zamkniętym ma prawo do dwóch widzeń w przeciągu miesiąca, zaś dla osadzonych w oddziale półzamkniętym przysługuje prawo do 3 widzeń w ciągu miesiąca. Istotne jest, iż widzenie może odbywać się z maksymalnie z dwoma osobami dorosłymi. Nie ma znaczenia liczba towarzyszących osób nieletnich podczas widzenia. Warno również pamiętać, iż w trakcie umawiania wizyty z osadzonym w instytucji, jaką jest Zakład Karny Gębarzewo należy podać planowany czas trwania widzenia. W celu umówienia widzenia rodzin lub osób bliskich w Zakładzie Karnym w Gębarzewie należy skorzystać z telefonicznej rezerwacji terminu. Warto mieć również na uwadze, iż konieczne jest wcześniejsza rezerwacja terminu, najpóźniej 1 dzień przed planowaną wizytą. Aby dokonać rezerwacji, drogą telefoniczną należy skontaktować się z numerem:

Zakład Karny w Gębarzewie i Oddział Zewnętrzny w Pobiedziskach 61 811-10-68 - wizyty rezerwowane w dniach od poniedziałku do czwartku w godzinach: 8:00 - 12:00

Istotne jest, aby osoba zgłaszająca się na widzenie pojawiła się w placówce zakładu karnego z 15-minutowym wyprzedzeniem. Spóźnienie na umówioną wizytę może skutkować odmową widzenia przez dyrektora instytucji.

Zakład Karny Gębarzewo paczka

Istnieje możliwość przekazania dla osadzonego e-paczki. W instytucji jaką jest Zakład Karny Gębarzewo paczka może zostać zamówiona przez najbliższe osoby dla odbywającego wyrok. Zamówienie to należy złożyć bezpośrednio do podmiotu, który przygotowuje paczkę, czyli do Państwowego Przedsiębiorstwa Przemysłu Metalowego POMET mieszczącego się przy ul. Partyzantów 5 64-510 Wronki tuż przy Zakładzie Karnym w Gębarzewie. Osoby składające zamówienie na paczkę dla osadzonych w Zakładzie muszą dokonać wpłaty, na konto bankowe — podane na głównej stronie internetowej Zakładu Karnego w Gębarzewie, odnotowując imię i nazwisko oskarżonego oraz imię ojca odbiorcy paczki.

Gębarzewo Zakład Karny forum

Wszyscy zainteresowani, którzy chcą uzyskać informacje na temat obecnej sytuacji jaka panuje w Gębarzewo Zakład Karny forum pozwoli na przybliżenie tych kwestii. Można znaleźć tam informacje, porady oraz wskazówki jakimi wymieniają się m.in. bliscy osadzonych. Na forum można również zweryfikować porady dotyczące procedury odwiedzin czy też rezerwacji terminów oraz regulaminów obowiązujących na terenie zakładu. Użytkownicy forum dzielą się spostrzeżeniami na temat sytuacji w Zakładzie karnym Gębarzewo. W przypadku nurtujących pytań można również liczyć na pomoc innych użytkowników, którzy służą pomocą i radą w związku z informacjami dot. Zakładu karnego Gębarzewo. Dodatkowo znaleźć tam można informacje którymi dzielą się użytkownicy na temat systemu penitencjarnego, obowiązujących praw więźniów, a także tematów związanych z karą czy resocjalizacją. Warto jednak mieć na uwadze, iż Gębarzewo Zakład karny forum, nie stanowi oficjalnego źródła informacji.

Zakład Karny w Gębarzewie Adres

Zakład Karny Gębarzewo Żydowo mieści się z dala od większych aglomeracji miejskich. Dla wszystkich chętnych planujących odwiedziny w Zakład Karny Gębarzewo dojazd komunikacją miejską niestety może być ograniczony. Nie tylko ze względu bezpieczeństwa, ale również z uwagi, iż wszelkie odwiedziny osadzonych muszą zostać uprzednio zgłoszone. Co istotne, konieczne jest również otrzymanie zezwolenia, a także przestrzegania odpowiednich procedur.

Zakład Karny w Gębarzewie Adres
Miasto: Żydowo 

Ulica: Gębarzewo

Kod pocztowy: 62-241

Dane kontaktowe Zakład Karny Gębarzewo

Email: [email protected]

Zakład Karny Gębarzewo Telefon: 61 429 23 00

Fax: 61 426 24 53
 

Liczba wyświetleń: 1423Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS