Zakład karny Goleniów

Zakład Karny Goleniów – kontakt, telefon, adres, paczki

Kategoria: Zakład Karny

Województwo: zachodniopomorskie

Zakład Karny Goleniów – kontakt, telefon, adres, paczki

Zakład Karny Goleniów paczki dla więźniów. Goleniów zakład karny odwiedziny osadzonych. Zakład Karny w Goleniowie opinie pracowników i osadzonych.

Zakład Karny Goleniów

W miejscowości Goleniów Zakład Karny znajduje się na obrzeżach miasta przy drogach krajowych S3 oraz S6. Zakład Karny w Goleniowie jest to jednostka penitencjarna typu zamkniętego, Jednostka ta jest przystosowana do odbywania kary więziennej mężczyzn a od 2018 roku również kobiet. Łączna przepustowość jaką posiada Zakład Karny w Goleniowie to około 1039 miejsc, z czego około 916 przypada dla mężczyzn, zaś dla kobiet 123. W zakładzie karnym w Goleniowie wyznaczony jest specjalny oddział dla wszystkich osadzonych, którzy stwarzają bardzo poważne zagrożenie dla społeczeństwa oraz dla skazanych wobec których wymagane są specjalistyczne działania terapeutyczne.

Zakład Karny Goleniów Paczki

Każdy z osadzonych, ma prawo raz w miesiącu do otrzymania paczki żywnościowej. Paczka żywnościowa może zawierać nie tylko artykuły żywnościowe, ale także wyroby tytoniowe, które zostały zakupione za pośrednictwem zakładu karnego w Goleniowie. Działająca w instytucji jaką jest Zakład Karny Goleniów kantyna czyli sklep więzienny daje możliwość zakupu dla osadzonego żywności ale także wszelkiego rodzaju podstawowe rzeczy do higieny osobistej. Zamówienie w Zakład Karny Goleniów paczki może zostać złożone przez osobę najbliższą dla osadzonego w Zakładzie Karnym w Goleniowie. 
Co istotne dla osób które przygotowują paczki dla osadzonych to brak możliwości łącznia artykułów żywnościowych z artykułami przeznaczonymi do higieny osobistej. Należy mieć również na uwadze, przygotowując paczkę, iż aby osadzony mógł odebrać przygotowaną paczkę, konieczne jest posiadanie przez niego odpowiednich uprawnień do odbioru paczki.

Zakład Karny Goleniów oferty pracy

Umieszczone przez Zakład Karny Goleniów oferty pracy są udostępniane na głównej stronie internetowej odpowiedniej dla placówki jaką jest Zakład Karny w Goleniowie. Wszelkie procedury oraz informacje dotyczące naboru na wakaty do służby więziennej są na bieżąco aktualizowane. Wszyscy zainteresowani zobowiązani są do skrupulatnego zapoznania się z proponowanym stanowiskiem na które kandydat aplikuje oraz jego charakterystyką. Cała procedura związana z naborem do służby więziennej, opisana jest jako etapy postępowania kwalifikacyjnego. Każdy zainteresowany, weryfikując internet może sprawdzić jakie posiada Zakład Karny Goleniów Opinie. Aktualnie wykonując resarch niestety placówka nie cieszy się najlepszą opinią. W sieci przeważają negatywne oceny zakładu karnego w Goleniowie. Warto zwrócić uwagę, iż negatywne opinie, które pojawiają się w sieci, nie dotyczą wykonywanej pracy w zakładzie, a jedynie są przedstawiane przez osadzonych i ich bliskich.

Zakład Karny Goleniów Telefon

Wszyscy zainteresowani, którzy chcą uzyskać z jednostką, jaką jest Zakład Karny w Goleniowie kontakt, mogą skorzystać z numeru telefonu, bądź mogą wybrać elektroniczną formę kontaktu z zakładem.

Email: [email protected]
Zakład Karny Goleniów telefon: 91 466 78 50
Fax: 91 466 78 55

Warto nadmienić, iż Zakład Karny Goleniów posiada własne konto bankowe. Numer konta jest dostępny na głównej stronie internetowej Zakładu Karnego w Goleniowie.

Zakład Karny Goleniów adres

Interesantów wybierających się na wizyty z osadzonymi zapraszamy do instytucji zlokalizowanej pod adresem; 
Miasto: Goleniów
Ulica: ul. Grenadierów 66
Kod pocztowy: 72-100

Zakład Karny Goleniów zdjęcia

Na jednym z portali społecznościowych udostępniane przez Zakład Karny Goleniów zdjęcia mogą przybliżyć charakterystykę oraz system pracy zakładu karnego. Zainteresowani mogą śledzić na bieżąco udostępniane informacje przez pracowników zakładu Karnego w Goleniowie, co w znaczący sposób może również wpłynąć na decyzję dotyczącą aplikowania na wolne stanowiska pracy. 

Liczba wyświetleń: 1084Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS