Zakład Karny nr 1 Wrocław

Zakład Karny nr 1 Wrocław

Kategoria: Zakład Karny

Województwo: dolnośląskie

Zakład Karny nr 1 Wrocław

Zakład Karny nr 1 Wrocław forum, procedura odwiedzin osadzonych w Zakład Karny nr 1 Wrocław, informacja o placówce, obecne przepisy Zakładu Karnego

Zakład Karny nr 1 Wrocław Kleczkowska

Instytucja jaką jest Zakład Karny Nr 1 Wrocław Kleczkowska, jest jednostką typu zamkniętego i półotwartego oraz typu zamkniętego dla młodocianych. Swoje wyroki odsiadują tutaj głównie mężczyźni, skazani po raz pierszy ale również kobiety. W ramach zakładu funkcjonuje również Oddział Zewnętrzny w Oleśnicy. W placówce znajduje się oddział terapeutyczny dla sprawców przestępstw seksualnych. Przepustowość dla Zakład Karny nr 1 Wrocław wynosi około 1549 miejsc dla osadzonych. Przebywający w Zakład Karny nr 1 we Wrocławiu mają możliwość korzystania z dostępnych form nauczania. W zakładzie działa Centrum Kształcenia Ustawicznego, gdzie odbywający wyrok mogą kształcić się m.in:

  • w liceum ogólnokształcącym dla dorosłych,
  • w szkole policealnej dla dorosłych (na kierunku informatyka),
  • szkolenie dot. wykonywania zawodu (m.in. elektryk, monter zabudowy i robót wykończeniowych).

W Zakładzie Karnym odbywają się również zajęcia terapeutyczne, głównie dla uzależnionych od alkoholu. Oddział zamknięty zapewnia miejsce dla  28 osób, zaś w przypadku osób uzależnionych od środków odurzających oraz psychotropowych przeznaczonych jest dodatkowych około 50 miejsc.

Zakład Karny nr 1 Wrocław opinie

Osoby które miały „przyjemność” poznać bliżej, Zakład Karny nr 1 Wrocław opinie udostępniają w sieci na forum publicznym, gdzie każdy może wyszukać udostępnione wypowiedzi użytkowników. Osoby które udzielają się na forum są to zazwyczaj bliscy osadzonych, bądź byli osadzeni. Aktualnie Zakład Karny nr 1 we Wrocławiu nie cieszy się pozytywną opinią wśród udzielających się forumowiczów.  Weryfikując zamieszczone informacje w sieci, warto zwrócić uwagę na poprawność informacji które są udostępniane na stronie Zakład Karny nr 1 Wrocław forum. Aby mieć pewność co do obecnej sytuacji, możliwości widzeń  itp. należy skontaktować się bezpośrednio z Zakładem Karnym. Uzyskane informacje u źródła są najbardziej wiarygodne.

Zakład Karny nr 1 Wrocław adres

Miasto: Wrocław
Ulica: ul. Kleczkowska 35
Kod pocztowy: 50-211
Email: [email protected]
Zakład Karny nr 1 Wrocław Telefon: 71 327 26 00
Fax: 71 329 17 72

Zakład Karny nr 1 Wrocław – godziny przyjmowania interesantów

W zakładzie istnieje możliwość spotkania z Dyrektorem Zakładu, bądź z osobą przez niego upoważnianą. Przyjmowanie interesantów odbywa się od poniedziałku do piątku od godziny 10:00 do 14:00. W dni wolne, weekendy oraz święta spotkania z dyrektorem nie są możliwe, jedynie po wcześniejszym ustaleniu wizyta może odbyć się w innym czasie. W jednostce jaką jest Zakład Karny nr 1 Wrocław widzenia z osadzonymi, odbywają się w dni: czwartek, piątek, sobota i niedziela. Warto mieć na uwadze, iż spotkania z bliskimi odbywają się wyłącznie po uprzedniej rezerwacji terminu najpóźniej jeden dzień przed planowaną wizytą w Zakładzie. Rezerwacja wizyty — dnia oraz godziny widzenia w danym tygodniu możliwa jest tylko i wyłącznie poprzez kontakt telefoniczny pod numerem +48 713272634.

Zakład Karny nr 1 Wrocław Kleczkowska odwiedziny osadzonych

W jednostce jaką jest Zakład Karny nr 1 Wrocław widzenia, odbywają się w dni: czwartek, piątek, sobota i niedziela. Warto mieć na uwadze, iż spotkania z bliskimi odbywają się wyłącznie po uprzedniej rezerwacji terminu najpóźniej jeden dzień przed planowaną wizytą w Zakładzie. Rezerwacja wizyty — dnia oraz godziny widzenia w danym tygodniu możliwa jest tylko i wyłącznie poprzez kontakt telefoniczny pod numerem +48 713272634.

Zakład Karny nr 1 Wrocław paczka

W jednostce Zakład Karny nr 1 Wrocław paczka jest możliwa do otrzymania przez osadzonego raz w miesiącu. Osadzony może otrzymać paczkę żywnościową oraz higieniczno-chemiczną. Skazany otrzymuje paczkę żywnościową po złożeniu zamówienia na piśmie oraz po pokryciu kosztów przygotowania paczki. Zamówienie może też być złożone przez osobę najbliższą. Należy pamiętać, że przy zamówieniu e-paczki trzeba wypełnić właściwy druk zamówienia, a także dokonać wpłaty na konto firmy prowadzącej punkt sprzedaży przy budynku służby więziennej. Zakład Karny nr 1 Wrocław numer konta bankowego udostępnia na głównej stronie internetowej. 

Liczba wyświetleń: 556Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS