Urząd Pracy Łomża

PUP Łomża – Powiatowy Urząd Pracy Łomża

Kategoria: Urząd Pracy

Województwo: podlaskie

PUP Łomża – Powiatowy Urząd Pracy Łomża

Urząd Pracy Łomża godziny otwarcia, kontakt, numer telefonu, adres, e-mail. PUP Łomża oferty pracy, dofinansowanie, szkolenia, kursy, staże, rejestracja.

PUP Łomża

Urząd Pracy Łomża zajmuje się głównie analizą rynku pracy. PUP Łomża pomaga bezrobotnym osobom uzyskać zatrudnienie oraz oferuje różnego rodzaju kursy, szkolenia staże, a także dotacje. Praca Łomża PUP jest wymagająca oraz jest wykonywana wyłącznie przez osoby z odpowiednimi umiejętnościami, oraz dużym doświadczeniem. Zatrudnione w Łomża PUP osoby zajmują się między innymi wydawaniem wniosków, rejestracją osób, współpracą z pracodawcami oraz udzielaniem informacji. Ważnym aspektem pracy jest wsparcie osób bezrobotnych, które w szczególności potrzebują pracy, by utrzymać swoją rodzinę. 

Urząd Pracy Łomża oferty pracy 

W instytucji Urząd Pracy Łomża oferty pracy są bardzo różnorodne. Można znaleźć tutaj propozycje pracy z prawie wszystkich branży zawodowych. Każdy interesant, nawet ten, co nie do końca wie, czym chciałby się zajmować, oraz w czym będzie się dobrze czuł, na pewno wybierze coś odpowiedniego dla siebie. PUP Łomża oferty pracy dostosowuje indywidualnie, do osób poszukujących zatrudnienia zwracając uwagę na ich wykształcenie oraz kompetencje. Urząd Pracy Łomża oferuje również kursy staże oraz szkolenia. Warto z nich skorzystać, ponieważ pozwalają one uzyskać doświadczenie zawodowe, na co w szczególności zwracają uwagę pracodawcy w procesie rekrutacji. Oferowany przez PUP Łomża staż trwa od 3 do 6 miesięcy w zależności od decyzji pracodawcy. Szkolenia oraz kursy w zależności od realizowanego programu trwają od 3 do 24 miesięcy. 

Urząd Pracy Łomża dofinansowanie

Urząd Pracy Łomża dofinansowanie udziela na założenie własnej działalności gospodarczej. Petenci ubiegający się o dotacje nie mogą pobierać środków z jakiejkolwiek pracy zarobkowej ani pobierać funduszy pielęgnacyjnych, które wypływają z opieki nad osobą niepełnosprawną. Ważne jest również, aby interesant, który chce uzyskać dofinansowanie, posiadał status osoby bezrobotnej.

PUP Łomża rejestracja elektroniczna

W instytucji Urząd Pracy Łomża rejestracja jest możliwa w sposób tradycyjny, czyli podczas osobistej wizyty w Urzędzie oraz zdalnie. W PUP Łomża rejestracja elektroniczna jest bardzo prosta do wykonania. Wystarczy przygotować skany wszystkich niezbędnych dokumentów oraz dołączyć je do wniosku. Cały proces rejestracji w Urzędzie Pracy Łomża należy zakończyć złożeniem podpisu elektronicznego. 

Urząd Pracy Łomża godziny otwarcia

PUP Łomża jest otwarty od poniedziałku do piątku w godzinach 7:30-15:30. W instytucji Urząd Pracy Łomża godziny otwarcia są inne niż godziny przyjmowania interesantów. Z usług Urzędu można korzystać od 8:00 do 14:00. W weekendy PUP Łomża nie obsługuje interesantów.

Godziny otwarcia:
Poniedziałek: 7:30-15:30
Wtorek: 7:30-15:30
Środa: 7:30-15:30
Czwartek: 7:30-15:30
Piątek: 7:30-15:30

Warto dokonać wcześniej rezerwacji terminu na daną godzinę podczas osobistej wizyty w PUP Łomża. Pozwoli to na uniknięcie niechcianej kolejki, która często się przytrafia.

Urząd Pracy Łomża kontakt

Urząd Pracy Łomża kontakt zdalny umożliwia za pośrednictwem numeru telefonu oraz poczty elektronicznej. Warto w przypadku pilnej sprawy skorzystać z kontaktu telefonicznego, ponieważ odpowiedź drogą mailową może potrwać nawet do kilku dni roboczych.

Urząd Pracy Łomża numer telefonu: 86 215 80 10

Adres e-mail:  [email protected]

Urząd Pracy Łomża adres: ul. Nowogrodzka 1,  18-400 Łomża

Liczba wyświetleń: 12519Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS