Urząd Pracy Suwałki

PUP Suwałki – Powiatowy Urząd Pracy Suwałki

Kategoria: Urząd Pracy

Województwo: podlaskie

PUP Suwałki – Powiatowy Urząd Pracy Suwałki

PUP Suwałki oferty pracy w mieście i powiecie, staże w PUP Suwałki. Aktualny kontakt Urząd Pracy Suwałki dla zainteresowanych, godziny otwarcia, telefony w instytucji.

PUP Suwałki oferty pracy

Praca w Suwałkach i okolicy organizowana przez Powiatowy Urząd Pracy Suwałki. Skorzystaj z dostępnych ofert pracy w Suwałkach. Oczywiście głównym zadaniem Urzędu Pracy w Suwałkach jest zmniejszenie bezrobocia w powiecie. Z tego powodu Urząd Pracy Suwałki Oferty pracy zbiera i udostępnia wszystkim osobom poszukującym zatrudnienia. Każda osoba która poszukuje zatrudnienia w powiecie suwalskim, powinna skontaktować się PUP Suwałki. Instytucja oferuje możliwość zatrudnienia w Suwałkach i okolicach. 

Oferty pracy PUP w Suwałkach dostępne są nie tylko w urzędzie, ale również online. Dzięki tej metodzie więcej osób ma dostęp do ofert pracy w Suwałkach i okolicach. Warto zaznaczyć, że korzystając z filtrów można sortować oferty pracy PUP Suwałki według miasta i rodzaju stanowiska. Publikowane przez PUP Suwałki oferty pracy na stronie internetowej są aktualizowane regularnie. Wybór dokonywany jest spośród tych, które wpływają od pracodawców i agencji rekrutacyjnych.

PUP Suwałki staż

Należy wiedzieć, że poza możliwością zatrudnienia dostępnych jest również wiele ofert płatnych staży. W instytucji PUP Suwałki praca wykonywana jest przez wykwalifikowany zespół, z tego względu chcąc uzyskać odpowiednie doświadczenie, warto złożyć wniosek o odbycie stażu w urzędzie. Oczywiście nie zawsze jest to możliwe, mimo to osoby mniej doświadczone mogą skorzystać z innych przygotowanych przez PUP Suwałki staży. Taka forma skierowana jest głównie do osób które chcą zdobyć potrzebne doświadczenie.

Urząd Pracy Suwałki kontakt

Powiatowy Urząd Pracy w Suwałkach mieści się przy ulicy Tadeusza Kościuszki 71A. Aby skontaktować się z obsługą klienta Urzędu Pracy w Suwałkach, należy skorzystać z podanego poniżej numeru telefonu. Warto wiedzieć, że PUP Suwałki kontakt telefoniczny realizuje tylko w godzinach otwarcia. Ponadto wszelkie zapytania dotyczące funkcjonowania Urzędu Pracy w Chorzowie można kierować drogą elektroniczną.

Adres: Tadeusza Kościuszki 71A, 16-400 Suwałki

Urząd Pracy Suwałki kontakt online prowadzi z wykorzystaniem formularza kontaktowego. Jest to jeden z najszybszych sposobów na uzyskanie odpowiedni. Wypełniając dane kontaktowe oraz treść wiadomości można w łatwy sposób uzyskać odpowiedź na zapytanie. Dodatkowo PUP Suwałki kontakt mailowy umożliwia również pod adresem [email protected]. Należy jednak wiedzieć, że osoby które korzystają z poczty elektronicznej, również muszą podać dane kontaktowe w wiadomości. Obowiązujące prawo jasno mówi, że anonimowe zapytania nie muszą być przetwarzane przez instytucje państwowe.

Telefon: 875 652 650
E-mail: [email protected]

Suwałki Urząd Pracy godziny otwarcia

Stacjonarna obsługa interesantów w tym rejestracja bezrobotnych w PUP Suwałki, a także kontakt z instytucją możliwy jest jedynie w godzinach otwarcia. Obecnie Urząd Pracy Suwałki jest czynny od poniedziałku do piątku. W weekendy PUP Suwałki nie jest dostępny dla interesantów. We wszystkie dni robocze Urząd Pracy Suwałki działa w godzinach 7:30-15:30. W przypadku zmian godzin otwarcia w PUP Suwałki, odpowiednia informacja zostanie umieszczona na stronie internetowej instytucji.

poniedziałek: 07:30–15:30
wtorek: 07:30–15:30
środa: 07:30–15:30
czwartek: 07:30–15:30
piątek: 07:30–15:30
sobota: Zamknięte
niedziela: Zamknięte

Liczba wyświetleń: 929Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS