Urząd Pracy Giżycko

Urząd Pracy Giżycko - PUP w Giżycku

Kategoria: Urząd Pracy

Województwo: warmińsko-mazurskie

Urząd Pracy Giżycko - PUP w Giżycku

Urząd Pracy Giżycko dofinansowanie działalności gospodarczej. Oferty pracy w Powiatowym Urzędzie Pracy w Giżycku. Godziny otwarcia, adres, telefon.

PUP Giżycko

Powiatowy Urząd Pracy PUP Giżycko swoją działalność prowadzi na podstawie uchwalonego przez Zarząd Powiatu regulaminu organizacyjnego, który zawiera wszystkie zasady wewnętrznego funkcjonowania jednostki. Swoim działaniem obejmuje miasto Giżycko, gminę Giżycko, miasto i gminę Ryn oraz gminy: Miłki, Wydminy i Kruklanki. Giżycko Urząd Pracy został podzielony na kilka działów, które zajmują się różnymi dziedzinami rynku pracy. Do nich należą: Dział Finansowo- Księgowy, Dział Pośrednictwa Pracy, Dział Instrumentów Rynku Pracy, Dział Organizacyjno- Administracyjny, Samodzielne Stanowisko ds. Informatyzacji i Statystyki, Dział Ewidencji i Świadczeń. W PUP Giżycko praca jest organizowana właśnie na podstawie tych podziałów.

PUP Giżycko oferty pracy

Oferty pracy Giżycko PUP są pozyskiwane od firm współpracujących z Urzędem Pracy. Jest to korzystne rozwiązanie dla obydwu stron. Przyszli pracodawcy mogą być pewni, że dostaną dobrze przeszkolonych pracowników, zaś Urząd Pracy Giżycko ma wiele ofert, które może przydzielić osobom potrzebującym pracy. Wszystkie propozycje: Urząd Pracy Giżycko oferty są dostępne dla osób zarejestrowanych w urzędzie jako osoby bezrobotne/ poszukujące pracy. Centralna Baza Ofert Pracy jest miejscem, gdzie oferty są gromadzone i selekcjonowane w odpowiedni sposób. Interesanci chcący podjąć się zatrudnienia mogą samodzielnie przeglądać bazę ofert, bez udawania się do Powiatowego Urzędu Pracy w Giżycku. Jest to dobry sposób na zaoszczędzenie czasu i usprawnienie funkcjonowania placówki. Szczegóły dotyczące ofert pracy są dostępne na stronie: praca Giżycko PUP.

Urząd Pracy Giżycko dofinansowanie

Interesanci chcący założyć własną działalność gospodarczą mogą starać się o dofinansowanie z instytucji, jaką jest Giżycko PUP. Dofinansowanie uzyskuje się po pozytywnym rozpatrzeniu wniosku. Wartość dofinansowania na działalność gospodarczą odpowiada 6-krotnej wypłacie średniego wynagrodzenia, jednak jest to zależne od urzędu, w którym składany jest wniosek. Po zawarciu umowy o dofinansowanie przedsięwzięcia należy niezwłocznie zarejestrować działalność oraz ustanowić i potwierdzić zabezpieczenie dotacji. Należy pamiętać, żeby przed złożeniem wniosku sprawdzić, czy spełnia się wymagane kryteria wyszczególnione przez Urząd Pracy w Giżycko.

Urząd Pracy Giżycko kontakt

W celu łatwego skontaktowania się z placówką Urząd Pracy Giżycko udostępnił książkę teleadresową, w której zawarte są wszystkie numery telefonów obsługiwane w jednostce. Dla osób preferujących pisanie wiadomości, dostępny jest formularz kontaktowy. Dodatkowo Urząd Pracy Giżycko kontakt umożliwił przez elektroniczną skrzynkę pocztową. Interesanci są obsługiwani przez pracowników w godzinach pracy jednostki. 

Urząd Pracy Giżycko adres: ul. Gdańska 11, 11-500 Giżycko
Fax: 87- 4296475
REGON: 510941860     
NIP: 845-17-11-664
E-mail:  www.gizycko.praca.gov.pl

Urząd Pracy Giżycko telefon:

  • Sekretariat Dyrektora: 87 429 64 40
  • Dział Finansowo- Księgowy:  87 429 64 69
  • Dział Organizacyjno- Administracyjny: 87 429 64 67
  • Dział Instrumentów Rynku Pracy i Szkoleń: 87 429 64 52
  • Dział Usług Rynku Pracy i Świadczeń: 87 429 64 56
  • Samodzielne Stanowisko ds. Informatyzacji i Statystyki:  87 429 64 65
     

Urząd Pracy Giżycko godziny otwarcia:

Poniedziałek08:00-16;00 
Wtorek 07:00-15:00
Środa 07:00-15:00 
Czwartek 07:00-15:00 
Piątek 07:00-15:00 
Sobota Nieczynne
Niedziela  Nieczynne

W działach: Pośrednictwa Pracy, Instrumentów Rynku Pracy, Ewidencji i Świadczeń oraz Finansowo- Księgowym obowiązują indywidualnie określone godziny przyjmowania klientów. 

Liczba wyświetleń: 11372Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS