Urząd Pracy Iława

Urząd Pracy Iława – PUP Iława

Kategoria: Urząd Pracy

Województwo: warmińsko-mazurskie

Urząd Pracy Iława – PUP Iława

Filie PUP Iława Lubawa, Susz, Kisielice, Zalew. Bezpośredni kontakt Urząd Pracy Iława, telefony, godziny otwarcia instytucji. PUP Iława oferty pracy, staże dla bezrobotnych.

PUP Iława oferty pracy

Urząd Pracy w Iławie jest instytucją państwową, która pomaga osobom bezrobotnym znaleźć pracę, a także udziela potrzebnego wsparcia finansowego. Aby nałożone zadania były realizowane w jak najlepszy sposób, Urząd Pracy Iława oferty pracy udostępnia nie tylko w instytucji, ale również online. Urząd zbiera informacje o wolnych miejscach pracy od firm i innych podmiotów poszukujących pracowników, a następnie publikuje te informacje na swojej stronie internetowej, dzięki czemu użytkownicy mogą wyszukiwać oferty pracy zgodnie ze swoimi zainteresowaniami i wymaganiami. PUP Iława oferty dodaje na wniosek pracodawców.

Wszystkie dostępne oferty pracy Iława PUP gromadzi w tabeli na stronie. Dzięki temu każdy z użytkowników ma możliwość przefiltrowania wyników. Oferty Pracy PUP Iława można dostosować do własnych potrzeb nie tylko poprzez ustawienie odpowiednich filtrów, ale również przez wyszukiwanie wpisując frazę dotyczącą zawodu przykładowo pomoc kuchenna czy księgowa.

Warto wiedzieć, że wykonywana w instytucji PUP Iława praca jest niezastąpiona. Urzędnicy zatrudnieni w urzędzie, na co dzień udzielają wsparcie interesantom nie tylko w wypełnieniu potrzebnych formalności, ale również w przygotowaniu dokumentów takich jak CV.

Urząd Pracy Iława staże

W tabeli online dostępne są również oferty stażu z Powiatowego Urzędu Pracy w Iławie. Wniosek o odbycie stażu może złożyć każda osoba która kwalifikuje się do wymagań projektu. Obecnie Urząd Pracy Iława staże organizuje dla interesanta, istnieje jednak możliwość samodzielnego odnalezienia pracodawcy który jest w stanie przyjąć stażystę.

Organizowany przez PUP Iława staż może być formą zdobycia potrzebnego doświadczenia bez konieczności z rezygnowania z wynagrodzenia. Staż z Urzędu Pracy w Iławie opłacany jest przez instytucje przez cały okres jego trwania. Dodatkowo petent może zgłosić się do UP o zwrot kosztów dojazdu do miejsca pracy. 

PUP Iława kontakt

Głównym sposobem kontaktu jaki realizuje Urząd Pracy Iława jest kontakt telefoniczny. W instytucji przy większości stanowisk obsługi interesantów działa telefon. Ze szczegółowymi pytaniami lub tymi związanymi z rozpoczętymi formalnościami, warto skierować bezpośrednio do odpowiedniej osoby. 

Adres: ul. 1 Maja 8b, 14-200 Iława
E-mail: [email protected]

Urząd Pracy Iława telefon

Oczywiście pracownicy zatrudnieni w instytucji jaką jest Urząd Pracy Iława telefon, obsługują w godzinach otwarcia oddziału. Warto pamiętać, że poza godzinami otwarcia odpowiedzi na zapytania mailowe również nie są przesyłane. 

 • Pośrednictwo pracy / Oferty pracy / Poradnictwo zawodowe / Rejestracja osób bezrobotnych
  • nazwiska na literę: A, Ć, E, F, H, I, L, Ł, O, P, R, S, Ś, T, U, W, Z, Ż, Ź: 89 644 32 04
  • nazwiska na literę: B, C, D, G, J, K, M, N: 89 644 32 08
 • Doradca zawodowy: 89 644 32 07
 • Zatrudnianie cudzoziemców, informacja dla obywateli Ukrainy: 89 644 32 03
 • Zgłaszanie zapotrzebowania na pracowników: 89 644 32 01, 89 644 32 02
 • Ewidencja świadczeń: 89 644 32 10
 • Informacja dla osób bezrobotnych: 89 644 32 09 

PUP Iława filie

Poza główną siedzibą Urząd Pracy Iława posiada również filie w innych mniejszych miejscowościach. Z tego względu istnieje możliwość 

PUP Iława filia Lubawa

Adres: Fijewo 73, 14-260 Lubawa
Telefon: 89 645 24 94

PUP Iława filia Suszu

Adres: ul. Iławska 40, 14-240 Susz
Telefon: 55 278 61 84

PUP Iława filia Kisielice

Adres: ul. Polna 1, 14-220 Kisielice
Telefon: 55 275 61 61

PUP Iława filia Zalew

Adres:  ul. Traugutta 4, 14-230 Zalewo
Telefon: 89 758 88 78

Liczba wyświetleń: 1308Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
 • UBEZPIECZENIA
 • Portal o ZUS