Urząd Pracy Poznań

Urząd Pracy Poznań

Kategoria: Urząd Pracy

Województwo: wielkopolskie

Urząd Pracy Poznań

Oferty pracy Urząd Prazy Poznań dostępne. Urząd Pracy Poznań kontakt dla interesantów przez telefon i mail. Powiatowy Urząd Pracy Poznań godziny pracy.

Powiatowy Urząd Pracy Poznań kontakt

W powiecie poznańskim bezrobotni mogą zgłosić się do powiatowego Urzędu Pracy w Poznaniu chcąc uzyskać pomoc w znalezieniu zatrudnienia. Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu prowadzi obsługę interesantów od 7:30 do 15:30 w poniedziałki oraz w pozostałe dni robocze od 7:30 do 14:30. Urząd Pracy Poznań kontakt z interesantami realizuje telefonicznie pod numerem (61) 834 56 40. Należy pamiętać, że telefon PUP Poznań jest dostępny jedynie w godzinach otwarcia instytucji. Pytania, które nie wymagają natychmiastowej odpowiedzi, zaleca się kierować na adres poczty elektronicznej PUP w Poznaniu. 

Adres: Czarnieckiego 9, 61-538 Poznań
Telefon: 61 834 56 40 oraz 61 834 56 79
E-mail: [email protected] 

Urząd Pracy Poznań Oferty

Urząd Pracy w Poznaniu zarówno jednostka wojewódzka jak i powiatowa prowadzą zbiór ofert pracy, odpowiednio w województwie i powiecie. Chcąc przeglądnąć aktualnie dostępne oferty pracy, warto odwiedzić stronę UP. Proponowane oferty pracy zostały zebrane w wygodnej tabeli, pozwalającej na filtrowanie względem potrzeb użytkownika. Urząd Pracy Poznań oferty pracy na bieżąco dodaje oraz usuwa z rejestru dla zachowania porządku.

Wojewódzki Urząd Pracy Poznań

Wojewódzki Urząd Pracy w Poznaniu zasięgiem działania obejmuje całe województwo wielkopolskie. Osoby zainteresowane mogą udać się do urzędu w dni robocze od 7:30 do 15:30. Warto wiedzieć, że podany poniżej adres jest również adresem korespondencyjnym instytucji.

Adres: ul. Szyperska 14, 61-754 Poznań

WUP Poznań kontakt

Jednym ze sposobów na skontaktowanie się z obsługą interesanta WUP w Poznaniu jest połączenie telefoniczne. Dzwoniąc na podany telefon WUP Poznań można uzyskać pomoc telefoniczną lub przekierowanie do kompetentnej osoby. Zaleca się skorzystać ze strony Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Poznaniu w celu uzyskania dodatkowych informacji.

Liczba wyświetleń: 2633Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS