Urząd Pracy Rawicz

PUP Rawicz – Powiatowy Urząd Pracy w Rawiczu

Opublikowano:

Kategoria: Urząd Pracy

Województwo: wielkopolskie

PUP Rawicz – Powiatowy Urząd Pracy w Rawiczu

Urząd Pracy Rawicz godziny otwarcia, kontakt, adres, e-mail. PUP Rawicz oferty pracy, kursy, szkolenia, staże, dofinansowanie, dotacje, rejestracja, praca.

PUP Rawicz oferty pracy

Instytucja, którą jest PUP Rawicz oferty pracy udostępnia na stronie internetowej. Każdy interesant, który posiada dostęp do internetu ma do nich wgląd. Urząd Pracy Rawicz oferty pracy posiada z każdej dziedziny zawodowej. Interesanci, którzy nie wiedzą jeszcze, w jakiej branży się odnajdą, na pewno będą w stanie znaleźć coś, co może ich zainteresować. Nowe oferty pracy w PUP Rawicz są dodawane codziennie, dlatego warto sprawdzać stronę, czy pojawiło się coś odpowiedniego. Oferty, których ważność już wygasa, zostają usunięte, w celu pozostawienia wyłącznie aktualności. Zanim jednak zostanie dokonany wybór oferty zatrudnienia, należy najpierw dokonać rejestracji jako osoba bezrobotna. W instytucji Urząd pracy Rawicz rejestracja jest możliwa również w formie online. W takim przypadku należy przygotować skany wszystkich niezbędnych dokumentów oraz dołączyć je do wniosku. Cały proces rejestracji powinien zakończyć się złożeniem przez petenta podpisu elektronicznego.

Praca PUP Rawicz 

Praca PUP Rawicz jest wykonywana przez wykwalifikowaną kadrę pracowniczą. Każdy pracownik posiada wymagane wykształcenie oraz doświadczenie do pracy wykonywanej w tym zawodzie. Praca w Urzędzie Pracy Rawicz polega w głównej mierze na rejestracji oraz wyrejestrowaniu osób bezrobotnych. Zatrudnione w PUP Rawicz osoby zajmują się także wprowadzaniem danych do systemów, wydawaniem wniosków oraz decyzji, udzielaniem interesantom informacji, a także wsparciem osób bezrobotnych, które tego potrzebują. 

PUP Rawicz

Urząd Pracy Rawicz jest instytucją, która przede wszystkim zajmuje się analizą rynku pracy. PUP Rawicz działa głównie w walce z bezrobociem, o którym dosyć często można usłyszeć. Rawicz Urząd Pracy pomaga bezrobotnym uzyskać zatrudnienie, a także wziąć udział w kursach, szkoleniach oraz stażu. Osoba prowadząca rekrutację przy zatrudnieniu zwraca uwagę na to czy interesant posiada na swoim koncie odbyte jakiekolwiek kursy, czy staż. W Urzędzie Pracy Rawicz kursy oraz szkolenia trwają od 3 do 24 miesięcy w zależności od rodzaju wdrożonego programu. W instytucji PUP Rawicz staż mogą uzyskać wyłącznie osoby posiadające status osoby bezrobotnej.

Urząd Pracy Rawicz dotacje

Urząd Pracy Rawicz dotacje udziela osobom, które posiadają status osoby bezrobotnej. PUP Rawicz dofinansowanie udziela na założenie własnej działalności gospodarczej. Petenci ubiegający się o dotacje nie mogą pobierać funduszy z żadnej pracy zarobkowej ani z opieki nad osobą niepełnosprawną. 

Urząd Pracy Rawicz godziny otwarcia

Urząd Pracy Rawicz godziny otwarcia posiada jednoznaczne z godzinami obsługi interesantów. W poniedziałki PUP Rawicz jest otwarty od 8:00 do 16:00, natomiast w pozostałe dni od 7:00 do 15:00.  W weekendy instytucja jest nieczynna. W przypadku osobistej wizyty w Urzędzie należy wcześniej zarezerwować termin wizyty.

Godziny otwarcia:
Poniedziałek: 8:00-16:00
Wtorek: 7:00-15:00
Środa: 7:00-15:00
Czwartek: 7:00-15:00
Piątek: 7:00-15:00

Urząd Pracy Rawicz kontakt

Urząd Pracy Rawicz kontakt zdalny umożliwia za pomocą numeru telefonu oraz wiadomości mailowej za pośrednictwem poczty elektronicznej. Warto wiedzieć, że zdalny kontakt z PUP Rawicz jest możliwy wyłącznie w godzinach jego otwarcia.

Numer telefon do Urzędu Pracy Rawicz: 65 546 26 13,   65 546 26 14,  65 545 21 17

Adres e-mail: [email protected]

Urząd Pracy Rawicz adres: ul. Stanisława Kamińskiego 19a, 63-900 Rawicz

Liczba wyświetleń: 7468Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS