Urząd Pracy Wrocław

Urząd Pracy Wrocław

Kategoria: Urząd Pracy

Województwo: dolnośląskie

Urząd Pracy Wrocław

Powiatowy Urząd Pracy Wrocław — oferty pracy, rejestracja jako osoba bezrobotna. Aktualny kontakt PUP Wrocław. Urząd Pracy Wrocław godziny pracy.

Urząd Pracy Wrocław kontakt

Powiatowy Urząd Pracy Wrocław jest podzielony na dwa budynki oznaczone odpowiednio A i B. Urząd Pracy we Wrocławiu znajduje się przy ulicy Glinianej 20-22. Chcąc skontaktować się z obsługą klienta w Urzędzie pracy we Wrocławiu, warto skorzystać z centrali telefonicznej pod numerem +48 71 770 16 00. Połączenia telefoniczne są obsługiwane w godzinach pracy PUP Wrocław. Urząd pracy Wrocław kontakt realizuje również mailowo. Wiadomości i zapytania można kierować na adres [email protected].

Adres: ul. Gliniana 20-22, 50-525 Wrocław
Telefon: +48 71 770 16 00
E-mail: [email protected] 

Wrocław Urząd Pracy posiada elektroniczną skrzynkę podawczą, która umożliwia przesyłanie niektórych dokumentów bez konieczności wychodzenia z domu.

ePUAP: /02640/SkrytkaESP

Urząd Pracy Wrocław godziny otwarcia

Powiatowy Urząd Pracy Wrocław jest dostępny dla osób zainteresowanych od poniedziałku do piątku w godzinach 7:30-15:30. Warto pamiętać, że Budynek A oraz Budynek B prowadzi obsługę od 7:45 do 15:45.

Urząd Pracy Wrocław oferty pracy

Na stronie internetowej Urzędu Pracy Wrocław można znaleźć wiele interesujących ofert pracy. PUP Wrocław prowadzi spis dostępnych w powiecie stanowisk, na które prowadzona jest aktualnie rekrutacja. Urząd Pracy Wrocław oferty gromadzi na stronie internetowej w tabeli umożliwiającej łatwe wyszukiwanie. Dodatkowo strona wyposażona jest w filtrowanie, które pozwala na łatwe grupowanie ofert według powiatu, rodzaju umowy, wymiaru etatu czy wynagrodzenia. Warto skorzystać z dostępnego na stronie Urzędu Pracy Wrocław spisu w przypadku poszukiwana ciekawych ofert pracy.

Urząd Pracy Wrocław rejestracja

Rejestracja w Urzędzie Pracy we Wrocławiu może odbywać się stacjonarnie, ale również online. Osoby posiadające Profil Zaufany lub podpis elektroniczny mogą dokonać rejestracji w Urzędzie Pracy przez internet. Zapis odbywa się poprzez stronę praca gov pl. W przypadku rejestracji stacjonarnej należy osobiście udać się do Powiatowego Urzędu Pracy we Wrocławiu złożyć odpowiednie dokumenty i oświadczenia. Rejestracja bezrobotnych Wrocław prowadzona jest w budynku B.

Wojewódzki Urząd Pracy Wrocław

Poszukując ofert pracy w województwie dolnośląskim, warto przeglądnąć stronę Dolnośląskiego Wojewódzkiego Urzędu Pracy.

Liczba wyświetleń: 2036Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS