Urząd Pracy Bydgoszcz

Urząd Pracy Bydgoszcz

Kategoria: Urząd Pracy

Województwo: dolnośląskie

Urząd Pracy Bydgoszcz

Powiatowy Urząd Pracy Bydgoszcz kontakt dostępny na stronie. Urzad Pracy Bydgoszcz oferty pracy w mieście i powiecie. Rejestracja Bezrobotnych PUP Bydgoszcz.

Powiatowy Urząd Pracy Bydgoszcz 

W Bydgoszczy działa Urząd Pracy obejmujący swoim zasięgiem mieszkańców powiatu. Powiatowy Urząd Pracy Bydgoszcz, znajduje się przy ulicy Toruńskiej 147. Instytucja prowadzi stacjonarną obsługę interesantów od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00-15:00.

Urząd Pracy Bydgoszcz kontakt

PUP Bydgoszcz kontakt z interesantami jest realizowany telefonicznie oraz mailowo. Warto wiedzieć, że dostępne są dane kontaktowe poszczególnych działów w Powiatowym Urzędzie Pracy w Bydgoszczy. Dział Obsługi Klienta Powiatowego Urzędu Pracy w Bydgoszczy obsługuje interesantów przy stanowiskach według alfabetu po nazwiskach. Urząd Pracy Bydgoszcz kontakt przez telefon możliwy jest pod numerem +48 52 360 43 05. Połączenia obsługują pracownicy Sekretariatu jednostki. Wszystkie pytania można także przesłać na adres poczty elektronicznej Powiatowego Urzędu Pracy w Bydgoszczy. Warto korzystać z tej możliwości gdy odpowiedź na pytanie nie jest pilne.

Adres: Toruńska 147, 85-950 Bydgoszcz
Telefon: +48 52 360 43 05
E-mail:  sekretariat(at)pup.bydgoszcz.pl 

Dokumenty mogą być przesyłane do PUP Bydgoszcz drogą elektroniczną. Taka możliwość została udostępniona dla interesantów korzystających z Elektronicznej Platformy Usług Administracji Publicznej.

ePUAP: /pupbydgoszcz/SkrytkaESP

Urząd Pracy Bydgoszcz rejestracja

Rejestracja jako osoba bezrobotna może nieść za sobą wiele korzyści. Warto wiedzieć, że Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy rejestracje bezrobotnych umożliwia stacjonarnie w budynku instytucji, a także online. 

Urząd Pracy Bydgoszcz oferty pracy

Jedną z wielu usług, które oferuje Powiatowy Urząd Pracy Bydgoszcz jest udostępnianie ofert pracy w Bydgoszczy i powiecie bydgoskim. Urząd zbiera także informacje na temat dostępnych stanowisk dla osób niepełnosprawnych. Urząd Pracy Bydgoszcz oferty pracy gromadzi online na stronie internetowej. Pozwala to na szybkie filtrowanie wyników według potrzeb osoby zainteresowanej. Takim sposobem Urząd Pracy Bydgoszcz realizuje jedno z zadań, które zostało przydzielone UP w Polsce, jakim jest przeciwdziałanie bezrobociu.

Liczba wyświetleń: 2051Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS