Urząd Pracy Myszków

Urząd Pracy Myszków - PUP w Myszkowie

Kategoria: Urząd Pracy

Województwo: śląskie

Urząd Pracy Myszków - PUP w Myszkowie

Urząd Pracy Myszków godziny otwarcia, kontakt z pracownikami instytucji. Oferty pracy, wnioski, staże i rejestracja w Powiatowym Urzędzie Pracy w Myszkowie.

Urząd Pracy Myszków 

W Myszkowie na ul. Partyzantów 21 znajduje się Powiatowy Urząd Pracy Myszków. Jest to urząd prowadzący działalność na rynku pracy. Urząd Pracy Myszków zajmuje się ewidencją osób bezrobotnych i poszukujących pracy. Jego celem jest zmniejszenie zjawiska bezrobocia w Polsce, dlatego w swoim obszarze działalności prowadzi wszelkie sposoby pomocy takim osobom. Placówka jest podzielona na kilka wydziałów: Dział Ewidencji Świadczeń i Informacji, Centrum Aktywizacji Zawodowej, Referat Instrumentów Rynku Pracy Szkoleń, Dział Organizacyjno- Administracyjny, Dział Finansowo- Księgowy. Taka organizacja jednostki umożliwia sprawne działanie urzędu na rynku pracy. Urząd Pracy Myszków prowadzi wiele szkoleń, które mają na celu, podniesie kwalifikacji zawodowych osób bezrobotnych i poszukujących pracy. W taki sposób mogą zdobyć nowe doświadczenie, korzystnie wyglądające w CV. PUP Myszków BIP zawiera informacje o działalności instytucji. 

PUP Myszków oferty pracy

Oferty pracy w Powiatowym Urzędzie Pracy w Myszkowie są udostępniane w Centralnej Bazie Ofert Pracy. Każdy interesant poszukujący nowej pracy ma do niej otwarty dostęp. Urząd Pracy w Myszkowie zadbał o jej przejrzystą formę. Możliwe jest przeszukiwanie znajdujących się w niej ofert pracy za pomocą filtrowania według wyróżnionych kategorii. Kryteria dotyczą wymiaru godzinowego pracy, rodzaju stanowiska i umowy, a także wartości wynagrodzenia. Urząd Pracy Myszków oferty pracy uzyskuje od potencjalnych pracodawców, poszukujących odpowiednio wykwalifikowanych pracowników. Dzięki ścisłej współpracy pracodawców z Urzędem Pracy instytucja posiada większy wybór ofert pracy.

PUP Myszków kontakt

Jeśli chodzi o korespondencję elektroniczną Myszków Urząd Pracy prosi o jej odpowiednią formę. Każda wiadomość wysłana drogą elektroniczną powinna zawierać dokładne dane adresata (imię, nazwisko), adres, przedmiot sprawy oraz podpis elektroniczny weryfikowany za pomocą ważnego kwalifikowanego certyfikatu. PUP Myszków kontakt umożliwia interesantom, korzystając z połączeń telefonicznych. 

Urząd Pracy Myszków adres: ul. Partyzantów 21, 42-300 Myszków
E-mail: [email protected]
NIP: 5771744356
REGON: 151526529
Urząd Pracy Myszków  telefony:

  • Kierownictwo Urzędu: 34 313 50 20 w.102
  • Dział Ewidencji Świadczeń i Informacji: 34 313 50 20 w.102
  • Centrum Aktywizacji Zawodowej: 34 313 50 20 w.123
  • Referat Instrumentów Rynku Pracy Szkoleń: 34 313 50 20  w.124
  • Dział Organizacyjno- Administracyjny: 34 313 50 20  w. 141
  • Dział Finansowo- Księgowy: 34 313 50 20 w. 126

Urząd Pracy Myszków godziny otwarcia:

Poniedziałek 07:30-15:30
Wtorek  07:30-15:30
Środa  07:30-15:30
Czwartek 07:30-15:30 
Piątek  07:30-15:30
Sobota Zamknięte
Niedziela  Zamknięte

 PUP Myszków staże

W przypadku staży organizowanych przez PUP Myszków wiadomo, że za nie stażyści uzyskują wynagrodzenie. Koszty ich zatrudnienia pokrywa urząd, przez co pracodawca zatrudnia pracownika za darmo. Wartość wynagrodzenia jest równa 120% zasiłku dla bezrobotnych. PUP Myszków staże przyznaje osobom bezrobotnym poniżej 30 roku życia oraz bezrobotnym mającym powyżej 50 lat. Okres trwania stażu waha się od 3 do 12 miesięcy. Warto wiedzieć, że staż sam w sobie wlicza się do urlopu, jednak nie zapewnia ubezpieczenia zdrowotnego. Podlega tylko ubezpieczeniu rentowemu i wypadkowemu. Urząd Pracy Myszków wnioski o przyznanie stażu przyjmuje w godzinach pacy urzędu.

Urząd Pracy Myszków rejestracja

Aby interesant mógł się zarejestrować w Myszków PUP,  powinien mieć ukończone 18 lat. Nie może posiadać zarejestrowanej działalności gospodarczej. W placówce, jaką jest Urząd Pracy Myszków rejestracja w urzędzie, jako osoba bezrobotna sprawia, że petent uzyskuje prawo do przyjmowania różnorodnych świadczeń takich jak: ubezpieczenie zdrowotne, zasiłek dla bezrobotnych, dodatek aktywizacyjny, dofinansowanie podjęcia działalności gospodarczej. Rejestracji można dokonać internetowo lub w siedzibie Powiatowego Urzędu Pracy w Myszkowie.

Liczba wyświetleń: 8354Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS