Urząd Miasta Myszków

Urząd Miasta Myszków

Kategoria: Urząd Miasta

Województwo: śląskie

Urząd Miasta Myszków

Urząd Miasta Myszków godziny otwarcia, numery telefonu, adres, e-mail, kontakt, NIP. Myszków Urząd Miasta solary, dowody osobiste, wydziały, śmieci.

Urząd Miasta Myszków godziny otwarcia

Jednostka organizacyjna gminy, którą jest Urząd Miasta Myszków godziny otwarcia posiada adekwatne do godzin przyjmowania interesantów. Istnieje możliwość dokonania wcześniejszej rezerwacji termu wizyty w przypadku jej planowania. Pozwoli to uniknąć często zdarzającej się w Urzędzie Miasta Myszków kolejki. W weekendy Urząd Miasta w Myszkowie nie przyjmuje zainteresowanych osób.

Urząd Miasta Myszków godziny otwarcia:
Poniedziałek: 7:30-15:30
Wtorek: 8:00-17:30
Środa: 7:30-15:30
Czwartek: 7:30-15:30
Piątek: 7:30-15:30
Sobota: Nieczynne
Niedziela: Nieczynne

W instytucji Urząd Miasta Myszków kasa obsługiwana jest w godzinach jego pracy.

Urząd Miasta Myszków kontakt

Zainteresowane kontaktem zdalnym z Urzędem Miasta Myszków osoby, mogą go uzyskać za pośrednictwem poczty elektronicznej, a także za pomocą numeru telefonu. Najszybszym sposobem na uzyskanie niezbędnych informacji jest skorzystanie z kontaktu telefonicznego. Czas oczekiwania na odpowiedź drogą mailową może potrwać znacznie dłużej. Należy pamiętać, że Urząd Miasta Myszków kontakt z interesantem umożliwia wyłącznie w godzinach jego otwarcia.

Urząd Miasta Myszków numery telefonu:

 • Numer telefonu bezpośrednio do Urzędu Miasta Myszków: 34 313 26 82
 • Fax: 34 313 50 29
 • Burmistrz Miasta Myszków: 34 313 13 45
 • Sekretarz Miasta Myszków: 34 313 50 31
 • Skarbnik Miasta Myszków: 34 313 50 32
 • Rzecznik prasowy: 34 313 50 55

Urząd Miasta w Myszkowie adres e-mail: [email protected], [email protected], [email protected]

Urząd Miasta Myszków adres: ul. Kościuszki 26, 42-300 Myszków

Urząd Miasta Myszków NIP: 5771952646

Urząd Miasta Myszków posiada własne numery kont bankowych oraz udostępnia je na głównej stronie internetowej. Każdy petent, który posiada dostęp do internetu ma do nich wgląd. Warto pamiętać, że dane często się zmieniają więc, należy zwracać szczególną uwagę na aktualność informacji. W instytucji Urząd Miasta Myszków opłata skarbowa powinna zostać uiszczona na numer konta bankowego.

Urząd Miasta Myszków wydziały

W instytucji Urząd Miasta Myszków wydziały są obsługiwane wyłącznie przez doświadczone w danym kierunku osoby. Wizyta osobista w każdym wydziale odbywa się profesjonalnie oraz w przyjaznej atmosferze. W poszczególnych wydziałach można załatwić wiele różnych spraw. Są one następujące:

 • Wydział Organizacyjny i Nadzoru Prawnego
 • Wydział Finansowo-Budżetowy
 • Wydział Nieruchomości i Urbanistyki
 • Wydział Spraw Obywatelskich i Ewidencji Gospodarczej
 • Wydział Ochrony Środowiska i Gospodarki Komunalnej
 • Wydział Rozwoju Miasta
Urząd Miasta Myszków dowody osobiste

W Urzędzie Miasta Myszków, a dokładnie w Wydziale Spraw Obywatelskich i Ewidencji Gospodarczej można ubiegać się o dokument tożsamości, jakim jest dowód osobisty. W tym celu konieczne jest złożenie wniosku podczas osobistej wizyty w Urzędzie. Nie może być on zrealizowany drogą elektroniczną, z wyjątkiem dzieci, które nie ukończyły jeszcze 12 roku życia. Należy pamiętać, że Urząd Miasta Myszków dowody osobiste wydaje w ciągu 30 dni roboczych od daty złożenia wniosku przez interesanta.

Urząd Miasta Myszków praca

W jednostce organizacyjnej, jaką jest Urząd Miasta Myszków praca wykonywana jest przez wysoko wykwalifikowaną kadrę pracowniczą. Praca w Myszków Urząd Miasta jest bardzo stabilna, ale jest też wymagająca. Zatrudnione w tym Urzędzie osoby muszą posiada znajomość prawa oraz ustaw na bardzo wysokim poziomie. Muszą posiadać również odpowiedni zakres umiejętności, a także kwalifikacji. W czasie prowadzenie rekrutacji na różne stanowiska, Urząd Miasta Myszków oferty pracy umieszcza na głównej stronie internetowej. W instytucji Urząd Miasta Myszków śmieci, wywożone są według ustalonego harmonogramu, który został umieszczony na stronie internetowej Urzędu. Urząd Miasta Myszków umożliwia uzyskanie dofinansowania na solary oraz fotowoltaikę.

Liczba wyświetleń: 1865Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
 • UBEZPIECZENIA
 • Portal o ZUS