Powiatowy Urząd Pracy Gliwice

PUP Gliwice – Urząd Pracy w Gliwicach

Opublikowano:

Kategoria: Urząd Pracy

Województwo: śląskie

PUP Gliwice – Urząd Pracy w Gliwicach

PUP Gliwice kontakt dla petentów, adres telefon. Urząd Pracy Gliwice rejestracja online i stacjonarnie. Godziny otwarcia PUP Gliwice, oferty pracy w powiecie.

PUP Gliwice kontakt

Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach jest instytucją, która oferuje pomoc w poszukiwaniu zatrudnienia. Głównym zadaniem pracowników jest zmniejszenie bezrobocia m.in. poprzez wspieranie bezrobotnych w znalezieniu pracy oraz prowadzenie szkoleń. Kursy mają na celu pogłębienie wiedzy oraz podniesienie kwalifikacji zawodowych.

Chcesz się skontaktować z PUP Gliwice? Urząd Pracy Gliwice kontakt z interesantami obsługuje przez telefon oraz mail. Dodatkowo warto wiedzieć, że kontakt możliwy jest nie tylko z centralą urzędu, ale również z konkretnym działem.

Adres: Pl. Inwalidów Wojennych 12, 44-100 Gliwice
Urząd Pracy Gliwice telefon: 32 444 23 00
E-mail: [email protected]

PUP Gliwice kontakt z wybranym działem jest możliwy również poprzez wybranie odpowiedniego numeru kontaktowego.

Urząd Pracy Gliwice Tarcza Antykryzysowa

Przedsiębiorcy i pracodawcy, którzy ponieśli straty w związku z ciągłym wzrostem cen mogą ubiegać się o wsparcie z PUP Gliwice. Zespół obsługujący zgłoszenia związane z tarczą antykryzysową, jest dostępny w godzinach pracy instytucji. Pytania, które nie wymagają pilnej odpowiedzi można skierować na adres poczty e-mail.

Telefon: 502 315 395
E-mail: [email protected]

Gliwice pup zgłaszanie ofert pracy

Telefon: 32 444 23 92, 32 444 23 93
E-mail: [email protected]

Powiatowy Urząd Pracy Gliwice godziny otwarcia

Należy wiedzieć, że PUP Gliwice funkcjonuje od poniedziałku do piątku w godzinach 7:30-15:30. Mimo to godziny przyjmowania interesantów różnią się od godzin otwarcia. Rejestracja bezrobotnych w budynku Powiatowego Urzędu Pracy w Gliwicach jest prowadzona jedynie od 8:00 do 14:00.

Pośrednictwo pracy i poradnictwo zawodowe PUP Gliwice

Obsługa bezrobotnych: poniedziałek-piątek 7:45-15:00
Obsługa pracodawców: poniedziałek-piątek 7:30-15:30

Dział ds. Szkoleń, Instrumentów Rynku Pracy i Programów

Obsługa bezrobotnych poniedziałek-piątek 8:00-15:00
Obsługa pracodawców poniedziałek-piątek 8:00-15:00

Dział Ewidencji i Świadczeń

Obsługa bezrobotnych (w tym wydawanie zaświadczeń) poniedziałek-piątek  8:00-15:00

PUP Gliwice oferty pracy

W instytucji PUP Gliwice praca wykonywana jest przez urzędników, którzy aktywnie wspierają interesantów w poszukiwaniu zatrudnienia. Warto pamiętać, że PUP Gliwice oferty pracy publikuje online na stronie internetowej. Nie ma konieczności stacjonarnej wizyty w instytucji, aby poznać oferty pracy w powiecie. Urząd Pracy Gliwice oferty pracy publikuje w wygodnej tabeli. Pozwala ona na filtrowanie opublikowanych ogłoszeń o prace. Warto wiedzieć, że Urząd Pracy Gliwice oferty na bieżąco aktualizuje. Gdy ogłoszenie straci swoją ważność oferta jest kasowana przez pracowników Gliwice PUP.

Urząd Pracy Gliwice rejestracja online

Rejestracja w Urzędzie Pracy w Gliwicach przez internet została udostępniona dla osób, które posiadają możliwość potwierdzenia swojej tożsamości online. Należy pamiętać, że rejestracja online PUP Gliwice, wymaga od interesanta posiadania odpowiednich dokumentów w wersji elektronicznej.

Liczba wyświetleń: 11986Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS