Urząd Pracy Puławy

PUP Puławy – Powiatowy Urząd Pracy w Puławach

Opublikowano:

Kategoria: Urząd Pracy

Województwo: lubelskie

PUP Puławy – Powiatowy Urząd Pracy w Puławach

Urząd Pracy Puławy godziny otwarcia, numer telefonu, kontakt. PUP Puławy oferty pracy, praca, dofinansowanie, szkolenia, kursy, staże, bon na zasiedlenie.

PUP Puławy oferty pracy

Podstawowym zadaniem Urzędu Pracy w Puławach jest pomoc w uzyskaniu zatrudnienia osobom bezrobotnym. Urząd Pracy Puławy daje również możliwość wzięcie udziału w stażach, kursach, a także szkoleniach. W instytucji, jaką jest PUP Puławy oferty pracy, są udostępniane na stronie internetowej. Każdy interesant, który posiada dostęp do internetu, ma do nich wgląd. Urząd Pracy Puławy oferty pracy dodaje codziennie, dlatego interesanci poszukujący zatrudnienia, powinni często odwiedzać stronę w celu sprawdzenia nowości. Oferty pracy PUP Puławy dostępne są z różnych branży zawodowych. Petenci mogą uzyskać zatrudnienie w dziedzinie kosmetologii, pracy biurowej, budownictwa, gastronomicznej czy logistycznej. Udostępnione oferty, których ważność już wygasła zostają usuwane ze strony. Warto wiedzieć, że możliwe jest do zrealizowania osobiste spotkanie z doradcą zawodowym. Może on pomóc w doborze odpowiedniej oferty, zwracając uwagę na zainteresowania oraz wykształcenie interesanta. 

PUP Puławy praca

W jednostce PUP Puławy praca wykonywana jest wyłączanie przez osoby z wymaganym wykształceniem oraz posiadające odpowiednie kwalifikacje. Obsługa petentów w Powiatowym Urzędzie Pracy w Puławach przebiega bardzo profesjonalnie, dlatego nie należy obawiać się wizyty. Do zadań zatrudnionych w PUP Puławy osób, należy między innymi rejestracja oraz wyrejestrowanie osób, przyjmowanie i realizacja wniosków, a także wsparcie osób bezrobotnych oraz udzielanie informacji interesantom. 

PUP Puławy szkolenia

Instytucja, którą jest PUP Puławy szkolenia, kursy oraz staże również posiada w swojej ofercie. Dzięki nim można zdobyć doświadczenie zawodowe, a także poprawić swoje umiejętności praktyczne. Odbyty w PUP Puławy staż pozwala w przyszłości zdobyć lepszą pozycję na rynku pracy, a co za tym idzie większe zarobki. Po ukończeniu istnieje możliwość dalszej współpracy, jeśli pracodawca wyrazi taką chęć. Kursy oraz szkolenia trwają od 3 do 24 miesięcy w zależności od programu, który jest w danym momencie realizowany.

Urząd Pracy Puławy dofinansowanie

Należy wiedzieć, że możliwe jest do uzyskania w jednostce Urząd Pracy Puławy dofinansowanie. Interesanci mogą je otrzymać na założenie własnej działalności gospodarczej. Każda osoba ubiegająca się o dotacje, powinna posiadać status osoby bezrobotnej. Dofinansowanie nie zostanie przyznane osobom, które podejmują jakąkolwiek pracę zarobkową oraz pobierają środki finansowe wypływające z opieki nad osobą niepełnosprawną. 

PUP Puławy bon na zasiedlenie

Oferowany przez PUP Puławy bon na zasiedlenie jest gwarancją przyznania środków finansowych na pokrycie kosztów zamieszkania w związku z podjęciem zatrudnienia czy założenia działalności gospodarczej poza miejscem dotychczasowego zamieszkania. Bon można otrzymać w przypadku gdy:

 • za wykonywanie pracy lub prowadzenie działalności interesant będzie osiągał wynagrodzenie lub przychód w wysokości co najmniej minimalnego wynagrodzenia za pracę brutto miesięcznie
 • odległość od miejsca dotychczasowego zamieszkania do miejscowości, w której realizowana jest praca, wynosi co najmniej 80 km, lub czas podróży przekracza trzy godziny dziennie
 • czas zatrudnienia będzie wynosił co najmniej sześć miesięcy
Urząd Pracy Puławy kontakt

Zainteresowane osoby, które chcą uzyskać wszelkich informacji, powinny wiedzieć, że Urząd Pracy Puławy kontakt zdalny umożliwia do zrealizowania na dwa sposoby, Jednym z nich jest skorzystanie z niżej podanego numeru telefonu. Drugim sposobem jest przesłanie wiadomości mailowej za pośrednictwem poczty elektronicznej. W przypadku pilnej sprawy należy wybrać telefoniczną formę kontaktu, ze względu na znacznie dłuższy czas oczekiwania na odpowiedź drogą mailową. 

Urząd Pracy Puławy telefon: 81 886 40 96
Adres e-mail: [email protected]

Urząd Pracy Puławy adres: ul. Lubelska 2G, 24-100 Puławy

Urząd Pracy Puławy godziny otwarcia

Placówka Urząd Pracy Puławy godziny otwarcia posiada adekwatne do godzin obsługi interesantów. Powiatowy Urząd Pracy Puławy obsługuje zainteresowane osoby od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00-15:00. W soboty i niedziele PUP Puławy jest zamknięty.

Urząd Pracy Puławy godziny urzędowania:

 • Poniedziałek: 7:00-15:00
 • Wtorek: 7:00-15:00
 • Środa: 7:00-15:00
 • Czwartek: 7:00-15:00
 • Piątek: 7:00-15:00
 • Sobota: Zamknięte
 • Niedziela: Zamknięte 

Liczba wyświetleń: 1093Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
 • UBEZPIECZENIA
 • Portal o ZUS