MOPS Puławy

MOPS Puławy – Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Puławach

Opublikowano:

Kategoria: MOPS

Województwo: lubelskie

MOPS Puławy – Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Puławach

MOPS Puławy godziny otwarcia, adres, numer telefonu, e-mail. Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Puławach pracownicy socjalni, dodatek osłonowy, praca

MOPS Puławy godziny otwarcia

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Puławach otwarty jest od poniedziałku do piątku. Warto wiedzieć, że jednostka MOPS Puławy godziny otwarcia posiada adekwatne do godzin obsługi zainteresowanych osób. W soboty, a także niedziele instytucja jest zamknięta. 

MOPS Puławy godziny pracy:

  • Poniedziałek: 7:15-15:15
  • Wtorek: 8:00-16:00
  • Środa: 7:15-15:15
  • Czwartek: 7:15-15:15
  • Piątek: 7:15-15:15
  • Sobota: Zamknięte
  • Niedziela: Zamknięte 

MOPS Puławy kontakt

Jednostka organizacyjna, jaką jest MOPS Puławy kontakt zdalny, zainteresowanym osobom umożliwia przy wykorzystaniu numeru telefonu oraz poprzez wysłanie wiadomości mailowej. Należy pamiętać, że najszybszym sposobem na uzyskanie w danej chwili odpowiedzi na nurtujące pytanie jest skorzystanie z telefonicznego kanału kontaktowego.

MOPS Puławy telefon: (81) 458 62 01
Adres e-mail: [email protected]

MOPS Puławy adres: ul. Leśna 17, 24-100 Puławy

MOPS Puławy dodatek osłonowy

Oferowany przez MOPS Puławy dodatek osłonowy jest świadczeniem pieniężnym, które ma zniwelować rosnące ceny energii, gazu oraz żywności. W Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej w Puławach dodatek przysługuje gospodarstwu domowemu, którego przeciętne miesięczne dochody nie przekraczają 2100 złotych w gospodarstwie jednoosobowym oraz w wieloosobowym 1500 złotych na osobę. W MOPS Puławy wnioski o przyznanie świadczenia składać można osobiście, a także w formie elektronicznej. 

MOPS Puławy praca

W instytucji MOPS Puławy praca jest bardzo odpowiedzialna, a zarazem trudna. W Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej w Puławach pracownicy socjalni muszą posiadać umiejętność radzenia sobie w sytuacjach stresowych. Każda zatrudniona w tek jednostce osoba posiada duże doświadczenie zawodowe, a także wykształcenie wyższe głównie w kierunku psychologii i pracy socjalnej. MOPS Puławy zajmuje się głównie udzielaniem pomocy rodzinom oraz osobom, które znajdują się w ciężkiej sytuacji życiowej. 

MOPS Puławy fundusz alimentacyjny

Możliwy do uzyskania w MOPS Puławy fundusz alimentacyjny przysługuje osobie uprawnionej do alimentów od rodzica na podstawie tytułu wykonawczego pochodzącego lub który został zatwierdzony przez sąd. Świadczenie może zostać wypłacane osobie uprawnionej do ukończenia przez nią 18 roku życia, a gdy kontynuuje naukę do 25 roku życia. W przypadku gdy osoba posiada orzeczenie o niepełnosprawności, fundusz alimentacyjny jest bezterminowy. 

Liczba wyświetleń: 678Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS