ZUS Puławy

ZUS Puławy – Zakład Ubezpieczeń Społecznych Inspektorat w Puławach

Opublikowano:

Kategoria: ZUS

Województwo: lubelskie

ZUS Puławy – Zakład Ubezpieczeń Społecznych Inspektorat w Puławach

ZUS Puławy godziny otwarcia, adres, numer telefonu. Zakład Ubezpieczeń Społecznych w Puławach świadczenia, zasiłki, program 500+, oferty pracy, praca.

ZUS Puławy kontakt

ZUS Puławy kontakt zdalny umożliwia zainteresowanym osobom wyłącznie za pomocą numeru telefonu. Zakład Ubezpieczeń Społecznych w Puławach za pośrednictwem kontaktu telefonicznego może udzielić informacji, które dotyczą między innymi rent, emerytur, zasiłków chorobowych oraz pobytu w ośrodkach rehabilitacji zdrowotnej. Należy pamiętać, że kontakt z Puławy ZUS uzyskać można tylko w czasie godzin otwarcia.

ZUS Puławy numer telefonu: 22 560 16 00
ZUS Puławy adres: ul. Lubelska 20 b, 24-100 Puławy

ZUS Puławy druki do pobrania udostępnia na głównej stronie internetowej. Istnieje również możliwość składania formularzy w formie online za pomocą Platformy Usług Elektronicznych ZUS.

ZUS Puławy godziny otwarcia

Instytucja, którą jest ZUS Puławy godziny otwarcia, w poniedziałki wydłużył do 17:00 ze względu na potrzeby osób, które wcześniej nie mogą skorzystać z oferowanych przez niego usług. Gminy, które są objęte zasięgiem terytorialnym przez Puławy ZUS to: Baranów, Janowiec, Kazimierz Dolny, Końskowola, Kurów, Markuszów, Nałęczów, Puławy, Wąwolnica, a także Żyrzyn.

ZUS Puławy godziny otwarcia: 
Poniedziałek: 8:00-17:00
Wtorek: 8:00-15:00
Środa: 8:00-15:00
Czwartek: 8:00-15:00
Piątek: 8:00-15:00
Sobota: Zamknięte
Niedziela: Zamknięte

ZUS Puławy Program 500+

Istniejący w ZUS Puławy Program 500+ jest pomocą dla polskich rodzin. Świadczenie jest wypłacane na każde dziecko raz w miesiącu w wysokości 500 zł. Wszystkie zainteresowane osoby powinny złożyć odpowiedni wniosek w Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych w Puławach. Formularze można również składać drogą elektroniczną. Pozwala to zaoszczędzić dużą ilość czasu. 

ZUS Puławy świadczenia

ZUS Puławy świadczenia wypłaca osobom, którym przyznano do nich prawo. Zakład Ubezpieczeń Społecznych w Puławach oferuje świadczenia takie jak renty emerytury, świadczenia wypadkowe, świadczenia przedemerytalne. ZUS Puławy umożliwia pobieranie też dodatków do świadczeń, jakimi są: dodatek pielęgnacyjny, dodatek dla sierot zupełnych, dodatek za tajne nauczanie, dodatek weterana poszkodowanego, dodatek kombatancki oraz dodatek kompensacyjny. 

ZUS Puławy praca

W instytucji ZUS Puławy praca jest wymagająca. Dotyczy ona głównie ubezpieczeń społecznych oraz zdrowotnych. Każdy pracownik w ZUS Puławy ma wysokie kwalifikacje, duże doświadczenie zawodowe, a także odpowiednie wykształcenie. Dzięki temu wszystkie usługi świadczone przez Zakład Ubezpieczeń Społecznych w Puławach odbywają się bardzo profesjonalnie. W czasie prowadzenia rekrutacji na pracowników ZUS Puławy oferty pracy zazwyczaj udostępnia na stronie internetowej. 

Liczba wyświetleń: 882Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS