ZUS Rawicz

ZUS Rawicz - Zakład Ubezpieczeń Społecznych Inspektorat w Rawiczu

Opublikowano:

Kategoria: ZUS

Województwo: wielkopolskie

ZUS Rawicz - Zakład Ubezpieczeń Społecznych Inspektorat w Rawiczu

ZUS Rawicz wnioski, lekarze orzecznicy. Kontakt, adres, telefon do Zakładu Ubezpieczeń Społecznych w Rawiczu. Godziny otwarcia ZUS Inspektorat w Rawiczu.

ZUS Rawicz kontakt

ZUS Rawicz kontakt interesantów z pracownikami placówki prowadzi dzięki dostępnemu numerowi telefonu. Siedziba Zakładu Ubezpieczeń Społecznych w Rawiczu znajduje się na ul. Mikołajewicza 18. W godzinach otwarcia jednostki, jaką jest ZUS Rawicz Mikołajewicza 18 każdy petent może skorzystać z wszelakich usług prowadzonych przez instytucję. ZUS Rawicz numer telefonu ma aktywny tylko w godzinach funkcjonowania placówki, które są niezmienne. Pracownicy każdego dnia tygodnia chętnie udzielają pomocy osobom zainteresowanym. Praca ZUS Rawicz

ZUS Rawicz adres: ul. Mikołajewicza 18, 63-900 Rawicz

ZUS Rawicz telefon: 65 546 26 51

Fax: 65 546-26-38

ZUS Rawicz godziny otwarcia:

Poniedziałek08:00-17:00 
Wtorek 08:00-15:00
Środa 08:00-15:00 
Czwartek 08:00-15:00 
Piątek 08:00-15:00 

ZUS Rawicz wnioski

Wszystkie wnioski dostępne w instytucji, jaką jest Zakład Ubezpieczeń Społecznych Rawicz, można pobrać jako dokument elektroniczny na stronie internetowej jednostki lub odebrać w siedzibie ZUS Rawicz. Wnioski dotyczą świadczeń przyznawanych przez ZUS Inspektorat Rawicz takich jak np. emerytury, renty, zasiłki pogrzebowe, zasiłki wyrównawcze, zasiłki macierzyńskie, świadczenia wypadkowe, zasiłki rodzicielskie i inne. Przed dostarczeniem dokumentu do Zakładu Ubezpieczeń Społecznych w Rawiczu, należy sprawdzić jego poprawność, mimo że pracownicy urzędu skontrolują jego odpowiednie wypełnienie i ewentualnie naniosą poprawki. W przypadku możliwych opłat należy wpłacić je na konto bankowe zakładu.

ZUS Rawicz lekarze orzecznicy

ZUS Rawicz komisja posiada wielu wykształconych specjalistów z dziedziny medycyny, którzy ściśle współpracują z podaną placówką. W jednostce, jaką jest ZUS Rawicz lekarze orzecznicy przeprowadzają na uczęszczających do nich pacjentach badania, mające na celu sprawdzić ich stan zdrowia. Specjaliści stwierdzają stopień niepełnosprawności oraz niezdolności do pracy. W tych przypadkach wystawiają orzeczenia (orzeczenie niezdolności do pracy, orzeczenie o stopniu niepełnosprawności). Takie dokumenty często są potrzebne to ubiegania się o niektóre świadczenia przyznawane przez ZUS Inspektorat w Rawiczu. Dzięki nim Zakład Ubezpieczeń Społecznych Inspektorat w Rawiczu podczas rozpatrywania wniosku wie, czy wnioskodawcy należy się wybrane świadczenie.

Liczba wyświetleń: 2067Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS