PSSE Sanepid Starogard Gdański

Sanepid Starogard Gdański – Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna Starogard Gdański

Opublikowano:

Kategoria: Sanepid

Województwo: pomorskie

Sanepid Starogard Gdański – Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna Starogard Gdański

Sanepid Starogard Gdański godziny otwarcia, adres, telefon. Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna Starogard Gdański badanie wody, książeczka, praca

Sanepid Starogard Gdański badanie wody 

Prowadzone przez Sanepid Starogard Gdański badanie wody wykonywane jest fizykochemiczne, a także mikrobiologiczne. Przeprowadzane są one po to, aby sprawdzić, czy woda jakościowo nadaje się do spożycia. Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Starogardzie Gdańskim prowadzi również badania wody w kąpieliskach oraz basenach. Badania wykonywane są przez profesjonalną kadrę pracowniczą. 

Sanepid Starogard Gdański badania na nosicielstwo

Jednostka organizacyjna, jaką jest Sanepid Starogard Gdański badania na nosicielstwo, przeprowadza się w celu wykluczenie zakażenia u pacjenta pałeczkami z rodzaju Salmonella i Shigella. Wykonywane w Sanepid Starogard Gdański badanie kału polega na pobieraniu kolejno przez trzy dni próbek wraz z uwzględnioną datą oraz godziną. Próbki należy oddać do laboratorium. Po wykonaniu wszelkich badań pacjenci mogą otrzymać wpis do dokumentu, jakim jest w jednostce Sanepid Starogard Gdański książeczka sanepidowska

Sanepid Starogard Gdański praca

Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Stargardzie Gdańskim obsługiwana jest przez osoby posiadające duże doświadczenie zawodowe, wysokie kwalifikacje, a także szeroki zakres umiejętności. W instytucji Sanepid Starogard Gdański praca polega na prowadzeniu nadzoru sanitarnego, wykonywaniu badań laboratoryjnych, a także na inicjowaniu działalności oświatowo-zdrowotnej. 

Sanepid Starogard Gdański kontakt

Interesanci, którzy chcą uzyskać kontakt z instytucją, którą jest Sanepid Starogard Gdański, mogą to zrealizować poprzez skorzystanie z niżej podanego numeru telefonu oraz adresu e-mail. Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Starogardzie Gdańskim kontaktuje się z petentem jedynie w godzinach otwarcia. Starogard Gdański Sanepid posiada też telefon alarmowy. Można z niego korzystać jedynie w kryzysowych sytuacjach.

Sanepid Starogard Gdański telefon: 58 56 24 011
Telefon alarmowy: 699 670 418
Adres e-mail: [email protected]

Sanepid Starogard Gdański adres: ul. Kanałowa 5, 83-200 Starogard Gdański

Sanepid Starogard Gdański godziny otwarcia

Jednostka Sanepid Starogard Gdański godziny otwarcia ma codziennie jednolite. Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna Starogard Gdański, przyjmuje interesantów od poniedziałku do piątku w godzinach 7:30-15:05. Warto wiedzieć, że Sanepid w Starogardzie Gdański w soboty oraz niedziele jest zamknięty.

Sanepid Starogard Gdański godziny pracy:

  • Poniedziałek: 7:30-15:05
  • Wtorek: 7:30-15:05
  • Środa: 7:30-15:05
  • Czwartek: 7:30-15:05
  • Piątek: 7:30-15:05
  • Sobota: Zamknięte
  • Niedziela: Zamknięte 

Liczba wyświetleń: 1291Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS