Urząd Pracy Starogard Gdański

Urząd Pracy Starogard Gdański

Opublikowano:

Kategoria: Urząd Pracy

Województwo: pomorskie

Urząd Pracy Starogard Gdański

Urząd Pracy Starogard Gdański oferty pracy, adres, kontakt. Uzyskaj wsparcie telefoniczne pracowników PUP Starogard Gdański. Godziny otwarcia.

Powiatowy Urząd Pracy w Starogardzie Gdańskim koncentruje się na pomocy osobom bezrobotnym i poszukującym pracy. Obejmuje to pomoc pracownikom, którzy utracili pracę, w znalezieniu nowego zatrudnienia, a także doradztwo i wsparcie dla osób, które nigdy wcześniej nie pracowały, niezależnie od tego, czy są studentami, domatorami, czy emerytami.

Urząd Pracy Starogard Gdański oferty pracy

Powiatowy Urząd Pracy Starogard Gdański w ramach realizacji nałożonego zadania, jakim jest zmniejszenie bezrobocia w powiecie, aktywnie pomaga osobom poszukującym pracy. Jedną z oferowanych form wsparcia. Z tego powodu PUP Starogard Gdański oferty pracy udostępnia interesantom online. Zgromadzone przez PUP Starogard Gdański oferty pracy w powiecie są dokładnie opisane przez pracodawców. Warto przeglądać dostępne ogłoszenia o prace, strona internetowa pozwala na wygodne dostosowanie filtrów do potrzeb użytkownika. Dodatkowo oferty pracy Urząd Pracy Starogard Gdański gromadzi także stacjonarnie w instytucji. Oczywiście w instytucji PUP Starogard Gdański praca wykonywana jest z najwyższą starannością, dzięki czemu na stronie na bieżąco pojawiają się nowe oferty, a także te, które wygasły są usuwane.

Urząd Pracy Starogard Gdański kontakt

W instytucji, jaką jest Urząd Pracy Starogard Gdański kontakt z interesantami prowadzony jest na wiele sposobów. Aktualną siedzibą PUP Starogard Gdański jest budynek przy ulicy Kanałowa 3. Chcąc skontaktować się z PUP Starogard Gdański, można skorzystać z centrali telefonicznej lub podanych niżej specjalnych numerów kontaktowych. Kontakt z Powiatowym Urzędem Pracy w Starogardzie Gdańskim możliwy jest od poniedziałku do piątku w godzinach 7:30-15:30.

Dane teleadresowe:

Powiatowy Urząd Pracy w Starogardzie Gdańskim
ul. Kanałowa 3
83-200 Starogard Gdański
Telefon: 58 56 235 39
Fax: 58 56 258 70

PUP Starogard Gdański kontakt możliwy jest także mailowo. Na adres można przesyłać zapytania związane z zakresem działań instytucji. Oczywiście należy pamiętać, aby wiadomość skierowana do Urzędu Pracy w Starogardzie Gdańskim musi zostać odpowiednio podpisana przez osobę wysyłającą. W treści nie może zabraknąć imienia, nazwiska oraz adresu zamieszkania.

E-mail: [email protected]

Urząd Pracy Starogard Gdański godziny otwarcia

Starogard Gdański Urząd Pracy czynny jest od 7:30 do 15:30 w dni od poniedziałku do piątku. W tych samych godzinach prowadzona jest obsługa interesantów. Należy jednak pamiętać, że godziny rejestracji bezrobotnych różnią się od godzin otwarcia PUP Starogard Gdański. Zarejestrować się jako osoba bezrobotna można do 14:00.

Godziny otwarcia Urzędu Pracy Starogard Gdański
poniedziałek-piątek  7:30-15:30

Rejestracja bezrobotnych PUP Starogard Gdański
poniedziałek-piątek  7:30-14:00

Liczba wyświetleń: 1016Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS