PSSE Sanepid Gdańsk

Sanepid Gdańsk – Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Gdańsku

Kategoria: Sanepid

Województwo: pomorskie

Sanepid Gdańsk – Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Gdańsku

Sanepid Gdańsk godziny otwarcia, adres, e-mail, numer telefonu. Powiatowa Stacja Sanitarno Epidemiologiczna w Gdańsku praca, szczepienia ochronne.

Sanepid Gdańsk szczepienia

W instytucji, jaką jest Sanepid Gdańsk szczepienia są dostępne różnego rodzaju. Oferowane przez Gdańsk Sanepid specjalne szczepienia dla podróżujących zapobiegają często niebezpiecznym chorobom tropikalnym. Aby z nich skorzystać, należy zgłosić się do poradni medycyny podróży na co najmniej 6 tygodni przed planowanym wyjazdem. Sanepid Gdańsk przeprowadza również różnego rodzaju szczepienia ochronne. Niektóre z nich są obowiązkowe dla dzieci i młodzieży w wieku od 1 do 19 lat. Program szczepień ochronnych znajduje się na głównej stronie internetowej. Sanepid Gdańsk cennik szczepień posiada zależy od rodzaju szczepionek. 

Sanepid Gdańsk kontakt

Sanepid Gdańsk kontakt zainteresowanym osobom umożliwia za pośrednictwem poczty elektronicznej oraz za pomocą numeru telefonu. Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Gdańsku posiada również telefon alarmowy. Warto pamiętać, że korzystać można z niego wyłącznie w sytuacjach, które są zagrożeniem dla życia oraz zdrowia. 

Sanepid Gdańsk numer telefonu: 58 320 08 00
Sanepid Gdańsk telefon alarmowy: 698 941 776 
Sanepid Gdańsk adres e-mail: [email protected]
Sanepid Gdańsk adres: ul. Wałowa 27, 80-858 Gdańsk

Sanepid Gdańsk godziny otwarcia

W jednostce organizacyjnej, jaką jest Sanepid Gdańsk godziny otwarcia, nie różnią się od godzin przyjmowania interesantów. Warto wiedzieć, że sprawy dotyczące skarg oraz wniosków można załatwiać wyłącznie w środy. Osoby zainteresowane odbyciem wizyty osobistej, mogą dokonać wcześniejszej rezerwacji terminu. 

Sanepid Gdańsk godziny otwarcia:
Poniedziałek: 7:30-15:05
Wtorek: 7:30-15:05
Środa: 7:30-15:05
Czwartek: 7:30-15:05
Piątek: 7:30-15:05
Sobota: Zamknięte
Niedziela: Zamknięte 

Sanepid Gdańsk praca

Wykonywana w Sanepid Gdańsk praca wymaga dużego doświadczenia oraz odpowiedniego wykształcenia. W sezonie letnim nadzór sanitarny realizowany przez Gdańsk Sanepid jest wzmożony. Istniejący w Sanepid Gdańsk Oddział Przeciwpandemiczny wykonuje zadania związane z prowadzeniem bieżącej analizy sytuacji epidemiologicznej, sporządzaniem sprawozdań i raportów w zakresie chorób zakaźnych, współpracą ze szpitalnymi Zespołami Kontroli Zakażeń Szpitalnych w celu zapobiegania i zwalczania zakażeń, a także oceną sytuacji epidemiologicznej. 

Liczba wyświetleń: 1208Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS