PSSE Sanepid Słupsk

Sanepid Słupsk – Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Słupsku

Kategoria: Sanepid

Województwo: pomorskie

Sanepid Słupsk – Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Słupsku

Sanepid Słupsk godziny otwarcia, numer telefonu, adres. Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Słupsku badanie wody, badanie kału, książeczka.

Sanepid Słupsk badania

Przeprowadzane przez Sanepid Słupsk badania mają na celu wykluczenie zakażenia u pacjenta pałeczkami z rodzaju Salmonella i Shigella. Badania sanitarno-epidemiologiczne koniecznie muszą wykonać osoby, które chcą podjąć zatrudnienie w branży gastronomicznej, a także tej gdzie mają kontakt z dziećmi czy dużą ilością osób. Wykonuje się je również po to, aby uzyskać wpisu do dokumentu, którym jest istniejąca w Sanepid Słupsk książeczka sanepidowska. Wykonywane w Sanepid Słupsk badanie kału polega na pobraniu kolejno przez trzy dni wymazów oraz oddanie próbek do laboratorium. 

Sanepid Słupsk badanie wody

W instytucji Sanepid Słupsk badanie wody przeprowadzane jest przez bardzo profesjonalny personel. Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Słupsku badanie wody wykonuje fizykochemiczne, a także mikrobiologiczne. W celu jego wykonania pobiera się odpowiednią ilość próbek. Słupsk Sanepid przeprowadza te badania po to, aby sprawdzić, czy woda jakościowo nadaje się do spożycia. Warto wiedzieć, że Sanepid Słupsk dokonuje badań wody także tej znajdującej się w kąpieliskach oraz basenach.

Sanepid Słupsk kontakt

Jednostka, jaką jest Sanepid Słupsk kontakt zainteresowanym osobom za pośrednictwem poczty mailowej oraz numeru telefonu. Petenci powinni wiedzieć, że Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Słupsku może skontaktować się z nimi wyłącznie w godzinach otwarcia. Warto pamiętać, że Sanepid w Słupsku posiada własny numer alarmowy. Można z niego korzystać jedynie w nagłych sytuacjach, gdzie istnieje zagrożenie życia, a także zdrowia.

Sanepid Słupsk telefon: 59 8431291
Słupsk Sanepid telefon alarmowy: 608 205 830
Sanepid Słupsk adres e-mail: [email protected]
Sanepid Słupsk adres: ul. Piotra Skargi 8, 76-200 Słupsk

Sanepid Słupsk godziny otwarcia

Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Słupsku otwarta jest od poniedziałku do piątku od 7:30 do 15:05. Sanepid Słupsk godziny otwarcia posiada adekwatne do godzin obsługi interesantów. W soboty oraz niedziele Sanepid w Słupsku nie obsługuje zainteresowanych osób. 

Sanepid Słupsk godziny pracy:

 • Poniedziałek: 7:30-15:05
 • Wtorek: 7:30-15:05
 • Środa: 7:30-15:05
 • Czwartek: 7:30-15:05
 • Piątek: 7:30-15:05
 • Sobota: Zamknięte
 • Niedziela: Zamknięte 
Sanepid Słupsk odbiór wyników

W placówce Sanepid Słupsk odbiór wyników jest możliwy osobisty oraz w formie elektronicznej. Interesanci, którzy chcą otrzymać swoje wyniki online, powinny wejść na główną stronę internetową Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Słupsku raz wpisać PESEL i kod kreskowy. Odbiór wyników w formie elektronicznej jest o wiele wygodniejszy, ponieważ pozwala zaoszczędzić dużą ilość czasu ze względu na to, że może zostać zrealizowany bez konieczności wychodzenia z domu. 

Sanepid Słupsk praca

Wykonywana w Sanepid Słupsk praca wymaga dużej odpowiedzialności, a także dokładności. W Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej każda zatrudniona osoba posiada wymagane wykształcenie, oraz szeroki zakres różnych umiejętności. W instytucji Sanepid Słupsk dyrektor pełni najważniejszą funkcję. Sanepid Słupsk zajmuje się głównie nadzorem, a także kreowaniem działań, które mają na celu dobro i zdrowie publiczne obywateli. Osoby, które chciałyby uzyskać zatrudnienie w tej placówce, powinny wiedzieć, że Sanepid Słupsk oferty pracy umieszcza zazwyczaj na głównej stronie internetowej. 

Sanepid Słupsk Sekcja Higieny Pracy

Istniejąca w Sanepid Słupsk Sekcja Higieny Pracy realizuje zadania związane z:

 • nadzorem oraz kontrolą warunków zdrowotnych środowiska pracy
 • kontrolą przestrzegania przepisów w zakresie ustawy o substancjach chemicznych oraz ich mieszaninach
 • kontrolą przestrzegania przepisów w zakresie ustawy o produktach biobójczych
 • kontrolą przestrzegania przepisów w zakresie rozporządzenia w sprawie detergentów
 • prowadzeniem nadzoru nad prekursorami narkotyków 
 • prowadzeniem spraw dotyczących chorób zawodowych

Liczba wyświetleń: 1722Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
 • UBEZPIECZENIA
 • Portal o ZUS