Urząd Miasta Annopol – UM w Annopolu

Kategoria: Urząd Miasta

Województwo: lubelskie

Telefon do Urzędu Miasta Annopola. Urząd Miasta w Annopolu adres, kontakt, e-mail. Za co trzeba uiścić opłatę skarbową w Urzędzie Miasta Annopol?

Kontakt Urząd Miasta Annopol

Adres: Rynek 1, 23-235 Annopol

Telefon: 15 861 30 61,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Miasta Annopol

Godziny otwarcia:

  • poniedziałek 7:30-15:30
  • wtorek 7:30-15:30
  • środa 0:00-16:00
  • czwartek 7:30-15:30
  • piątek 7:30-15:30

Urząd Miasta w Annopolu

Annopol Urząd Miasta realizuje wiele spraw, które związane są z opieką nad mieszkańcami. Urząd Miasta w Annopolu odpowiada również za wydawanie zgód oraz pozwoleń na prowadzenie działalności gospodarczej. Jego zadaniem jest też zarządzanie nieruchomościami oraz utrzymanie czystości i porządku na terenie całego Annopola.

Urząd Miasta Annopol kontakt

Udostępniany przez Urząd Miasta Annopol kontakt zdalny zainteresowane osoby mogą uzyskać na dwa sposoby. Kontakt z tą instytucją można uzyskać korzystając z poczty elektronicznej, a także korzystając z podanego numeruj telefonu. Wszystkie dane kontaktowe Urzędu Miasta w Annopolu udostępnione zostały na głównej stronie internetowej instytucji. Godnym uwagi jest fakt, że połączenia mogą zostać zrealizowane wyłącznie w godzinach otwarcie urzędu.

Urząd Miasta Annopol godziny otwarcia

Interesanci powinni wiedzieć, że w jednostce organizacyjnej, którą jest Urząd Miasta Annopol godziny otwarcia są adekwatne do godzin obsługi petentów. Harmonogram, który dotyczy godzin otwarcia został opublikowany na głównej stronie internetowej. Warto zapamiętać, że w weekendy instytucja nie przyjmuje interesantów.

Urząd Miasta Annopol wydziały

W Urzędzie Miasta Annopola działy są ustanowione w celu uproszczenia rozkładu obowiązków. Każdy z wydziałów Urzędu Miasta w Annopolu zajmuje się innym aspektem spraw. Ta organizacja pracy pozwala na szybsze załatwienie formalności przez petentów.

Wydziały Urzędu Miasta Annopola to przykładowo:

  • Wydział Komunikacji
  • Wydział Spraw Obywatelskich
  • Wydział Nieruchomości
  • Wydział Ochrony Środowiska

Dostępne w placówce jaką jest Urząd Miasta Annopol wydziały zostały podzielone odpowiednio według realizowanych w nich spraw.

Urząd Miasta Annopol Wydział Komunikacji

W Urzędzie Miasta Annopola jednym z najczęściej odwiedzanych wydziałów jest Wydział Komunikacji. Ten departament zajmuje się sprawami związanymi z prawem jazdy, takimi jak uzyskanie numeru PKK i odebranie dokumentu prawa jazdy. Mieszkańcy mogą odwiedzać ten wydział w godzinach dostępności Urzędu Miasta Annopola i bezpośrednio się z nim skontaktować.

Wydział Komunikacji Urzędu Miasta Annopola jest miejscem do którego kierują się mieszkańcy w celu rejestracji zakupionego pojazdu. W placówce można odebrać gotowe tablice rejestracyjne oraz dowód pojazdu. Trzeba pamiętać, że szybka realizacja sprawy w Wydziale Komunikacji Urzędu Miasta Annopola możliwa jest po wcześniejszej rezerwacji wizyty. Warto również sprawdzić, czy w placówce nie działa biletowy system kolejkowy.

Mapa Urząd Miasta Annopol

Liczba wyświetleń: 19Wyszukaj dodatkowe informacje: