Urząd Miasta Barcin – UM w Barcinie

Kategoria: Urząd Miasta

Województwo: kujawsko-pomorskie

Urząd Miasta Barcin – UM w Barcinie

Urząd Miasta w Barcinie godziny otwarcia placówki. Kontakt Urząd Miasta Barcin telefon, adres, e-mail. Wydziały UM Barcina.

Urząd Miasta Barcin kontakt

Chcąc skontaktować się z Urzędem Miasta Barcina można skorzystać z udostępnionych danych kontaktowych. Obecnie Urząd Miasta Barcin kontakt zdalny prowadzi z interesantami przez telefon, a także przy wykorzystaniu poczty elektronicznej. Należy pamiętać, że kontakt z jednostką można uzyskać wyłącznie w czasie godzin otwarcia.

Urząd Miasta Barcin godziny otwarcia

Warto znać aktualne godzin otwarcia Urzędu Miasta w Barcinie w przypadku chęci uzyskania kontaktu zdalnego lub odbycia wizyty osobistej. Urząd Miasta Barcin godziny otwarcia ma adekwatne do godzin obsługi zainteresowanych osób. Harmonogram dotyczący otwarcia urzędu został opublikowany na głównej stronie internetowej. Placówka otwarta jest wyłącznie od poniedziałku do piątku w określonych godzinach.

Kontakt Urząd Miasta Barcin

Adres: ul. Artylerzystów 9, 88-190 Barcin

Telefon: +48 52 383 41 00, 668 244 494

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Miasta Barcin:

 • poniedziałek 7:00-15:00
 • wtorek 7:00-16:30
 • środa 7:00-15:00
 • czwartek 7:00-15:00
 • piątek 7:00-13:30

Urząd Miasta w Barcinie

Istniejący w mieście Barcin Urząd Miasta Barcin odpowiedzialny jest przede wszystkim za zarządzanie, a także administrowaniem miastem. Do jego głównych obowiązków należy troska o mieszkańców oraz realizowanie różnych spraw, które związane są z kulturą, gospodarką, a także planowaniem i zarządzaniem infrastrukturą.

Urząd Miasta Barcin wydziały

Aby rozkład obowiązków był możliwie jak najprostszy, w placówce jaką jest Urząd Miasta Barcin funkcjonują wydziały. Każdy z nich obsługuje inny zakres spraw. Dzięki takie organizacji pracy petenci mogą szybciej zrealizować potrzebne formalności.

Wydziały Urzędu Miasta Barcina to między innymi:

 • Wydział Komunikacji
 • Wydział Spraw Obywatelskich
 • Wydział Nieruchomości
 • Wydział Ochrony Środowiska

Urząd Miasta Barcin wydziały podzielił według realizowanych w nich spraw co ułatwia petentom uzyskanie informacji do którego ze stanowisk powinni się skierować.

Urząd Miasta Barcin Wydział Komunikacji

Do częściej odwiedzanych przez mieszkańców Barcina wydziałów należy Wydział Komunikacji Urzędu Miasta w Barcinie jest organem obsługującym sprawy między innymi z zakresu prawa jazdy. To właśnie do Wydziału Komunikacji Urzędu Miasta Barcina zgłaszają się przyszli kierowcy w celu uzyskania numeru PKK, a także w późniejszym terminie po odbiór dokumentu prawa jazdy.

W placówce jaką jest Urząd Miasta Barcin Wydział Komunikacji działa w godzinach tożsamych co cała instytucja. Trzeba pamiętać również, że istnieje możliwość kontaktu bezpośrednio z tym działem wewnętrznym.

Mapa Urząd Miasta Barcin

Liczba wyświetleń: 197Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
 • UBEZPIECZENIA
 • Portal o ZUS