Urząd Miasta Borek Wielkopolski – UM w Borku Wielkopolskim

Kategoria: Urząd Miasta

Województwo: wielkopolskie

Urząd Miasta Borek Wielkopolski – UM w Borku Wielkopolskim

Urząd Miasta Borek Wielkopolski kontakt dla mieszkańców, telefony. Godziny otwarcia Urzędu Miejskiego w Borku Wielkopolskim. Urząd Miasta Borku Wielkopolskiego wydziały wewnętrzne instytucji.

Urząd Miasta Borek Wielkopolski kontakt – telefon, numer, adres

Z Urzędem Miasta w Borku Wielkopolskim można skontaktować się telefonicznie pod numerem kontaktowym. Urząd Miasta Borek Wielkopolski telefon obsługuje w godzinach pracy. Warto wspomnieć, że instytucja mieści się w dogodnej dla petentów lokalizacji. Urząd Miasta Borek Wielkopolski kontakt obsługuje telefonicznie, nie można jednak zapominać o mailowej obsłudze klienta. Pytania można również kierować na adres poczty elektronicznej Urzędu Miasta w Borku Wielkopolskim.

Godziny otwarcia Urzędu Miasta w Borku Wielkopolskim

W przypadku wizyty osobistej, jak i próby połączenia się telefonicznego z Urzędem Miasta w Borku Wielkopolskim, godziny otwarcia są bardzo istotne dla petentów. Aktualne w placówce jaką jest Urząd Miasta Borek Wielkopolski godziny otwarcia zostały ustalone odgórnie w taki sposób aby jak największa ilość osób mogła skorzystać z usług. Wszelkie pytania związane z godzinami otwarcia Urzędu Miasta w Borku Wielkopolskim a także ewentualnymi zmianami harmonogramu pracy placówki można kierować telefonicznie na numer Urzędu Miasta Borku Wielkopolskiego.

Kontakt Urząd Miasta Borek Wielkopolski

Adres: Rynek 1, 63-810 Borek Wlkp.

Telefon: +48 (65) 57 16 120, (65) 57 16 188

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Miasta Borek Wielkopolski:

 • poniedziałek 7:00-15:00
 • wtorek 7:00-15:00
 • środa 7:00-15:00
 • czwartek 7:00-15:00
 • piątek 7:00-15:00

Borek Wielkopolski Urząd Miasta

Urząd Miasta Borku Wielkopolskiego jest ważną placówką dla mieszkańców, pełniącą wiele funkcji i umożliwiającą realizację wielu spraw administracyjnych. Jest on niezbędny dla prawidłowego funkcjonowania miasta i jego mieszkańców. Urząd Miasta Borku Wielkopolskiego jest odpowiedzialny za wiele aspektów funkcjonowania miasta, w tym za zarządzanie nieruchomościami, zapewnianie bezpieczeństwa i ochrony środowiska oraz udzielanie informacji i pomocy mieszkańcom.

Urząd Miasta Borek Wielkopolski posiada swoją stacjonarną siedzibę, w której obsługiwani są petenci. W placówce można uzyskać wsparcie w zakresie różnych spraw administracyjnych, a także uzyskać informacje dotyczące miasta i jego funkcjonowania.

Urząd Miasta Borek Wielkopolski wydziały

W Urzędzie Miasta Borku Wielkopolskiego działy są ustanowione w celu uproszczenia rozkładu obowiązków. Każdy z wydziałów Urzędu Miasta w Borku Wielkopolskim zajmuje się innym aspektem spraw. Ta organizacja pracy pozwala na szybsze załatwienie formalności przez petentów.

Wydziały Urzędu Miasta Borku Wielkopolskiego to przykładowo:

 • Wydział Komunikacji
 • Wydział Spraw Obywatelskich
 • Wydział Nieruchomości
 • Wydział Ochrony Środowiska

Dostępne w placówce jaką jest Urząd Miasta Borek Wielkopolski wydziały zostały podzielone odpowiednio według realizowanych w nich spraw.

Urząd Miasta Borek Wielkopolski Wydział Komunikacji

W Urzędzie Miasta Borku Wielkopolskiego jednym z najczęściej odwiedzanych wydziałów jest Wydział Komunikacji. Ten departament zajmuje się sprawami związanymi z prawem jazdy, takimi jak uzyskanie numeru PKK i odebranie dokumentu prawa jazdy. Mieszkańcy mogą odwiedzać ten wydział w godzinach dostępności Urzędu Miasta Borku Wielkopolskiego i bezpośrednio się z nim skontaktować.

Wydział Komunikacji Urzędu Miasta Borku Wielkopolskiego jest miejscem do którego kierują się mieszkańcy w celu rejestracji zakupionego pojazdu. W placówce można odebrać gotowe tablice rejestracyjne oraz dowód pojazdu. Trzeba pamiętać, że szybka realizacja sprawy w Wydziale Komunikacji Urzędu Miasta Borku Wielkopolskiego możliwa jest po wcześniejszej rezerwacji wizyty. Warto również sprawdzić, czy w placówce nie działa biletowy system kolejkowy.

Mapa Urząd Miasta Borek Wielkopolski

Liczba wyświetleń: 230Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
 • UBEZPIECZENIA
 • Portal o ZUS