Urząd Miasta Kalisz

Urząd Miasta Kalisz

Kategoria: Urząd Miasta

Województwo: wielkopolskie

Urząd Miasta Kalisz

Urząd Miasta Kalisz — godziny otwarcia, telefon, kontakt. Wydział Komunikacji Urzędu Miasta w Kaliszu, Biuro Obsługi Interesanta. UM Kalisz opłata skarbowa.

Kalisz Urząd Miasta kontakt

Miejski Urząd w Kaliszu mieści się w centrum miasta pod adresem Rynek 20. Instytucja działa w celu realizacji formalności mieszkańców Kalisza takich jak wydawanie zezwoleń, dowodów rejestracyjnych czy dokumentów prawa jazdy. Aktualnie Urząd Miasta Kalisz kontakt z petentami prowadzi przez telefon, ale również mailowo.

Adres: Główny Rynek 20, 62-800 Kalisz
Telefon: +48 62 765 4300
E-mail: [email protected]

Urząd Miasta Kalisz godziny otwarcia

Główna siedziba Urzędu Miejskiego w Kaliszu (Rynek 20) jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 7:30-15:30. W tym czasie obsługiwane są połączenia telefoniczne kierowane na numer Urzędu Miasta w Kaliszu oraz realizowane są formalności w oddziale. Godziny otwarcia Urzędu Miasta w Kaliszu są podobne do czasu działania Biura Obsługi Interesanta.

Urząd Miasta Kalisz Wydział Komunikacji

Wydział Komunikacji Urzędu Miejskiego w Kaliszu realizuje formalności związane z poruszaniem się po drogach takie jak rejestracja pojazdów, obsługa osób chcących uzyskać dokument prawa jazdy. Oddział nie mieści się w głównym budynku urzędu a przy ulicy Kościuszki 1A. Pod podany adresem znajduje się Biuro Obsługi Interesanta UM Kalisz.

Adres: ul. Kościuszki 1A, 62-800 Kalisz
Telefon: + 48 62 504 9791

Dodatkowo kontakt z Wydziałem Komunikacji w Kaliszu jest możliwy bezpośrednio z pracownikiem zajmującym się daną sprawą.

Rejestracja pojazdów: 62 504 97 44
Prawa jazdy: 62 504 97 84

Urząd Miasta Kalisz opłata skarbowa

Płatności w Urzędzie Miasta w Kaliszu należy przesłać na odpowiedni numer konta bankowego. Warto wiedzieć, że opłaty skarbowe UM Kalisz przyjmowane są przelewem. Należy pamiętać, aby przy wykonywaniu przelewu dokładnie opisać sprawę, której dotyczy wpłata. 

Biuro Obsługi Interesantów Urzędu Miasta Kalisz

Biuro Obsługi Interesanta Urzędu Miasta w Kaliszu mieści się przy ulicy T. Kościuszki 1A. Aby dostać się do BOI, zaleca się skorzystać z wejścia oznaczonego jako B. Jeżeli chodzi o Biuro Obsługi Interesanta Urząd Miasta Kalisz podzielił stanowiska w zależności od rodzaju realizowanej sprawy. BOI Kalisz jest czynne o wtorku do piątku w godzinach 7:30-15:30 oraz w poniedziałki od 7:30 do 17:00. Takie godziny pracy pozwalają wszystkim interesantom na realizacje spraw.

Adres: ul. Kościuszki 1A, 62-800 Kalisz
Telefon: 62 50 49 796
E-mail: [email protected]

Liczba wyświetleń: 17966Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS