Urząd Miasta Brwinów – UM w Brwinowie

Kategoria: Urząd Miasta

Województwo: mazowieckie

Urząd Miasta Brwinów – UM w Brwinowie

Kontakt mailowy do Urzędu Miasta Brwinów, numer telefonu, adres. Czym zajmuje się Wydział Spraw Obywatelskich w Urzędzie Miasta Brwinowa?

Urząd Miasta Brwinów telefon

Kontakt telefoniczny z Urzędem Miasta Brwinowa jest najszybszą opcją na uzyskanie wsparcia pracowników. Aktualne Urząd Miasta Brwinów telefon obsługuje w godzinach otwarcia placówki. Warto dodać, że podany numer telefonu Urzędu Miasta Brwinowa jest jedynie numerem centrali. Istnieje również możliwość kontaktu z wybranymi wydziałami wewnętrznymi.

Oczywiście telefon nie jest jedynym kanałem kontaktu jaki Urząd Miasta Brwinów oferuje. Zapytania można kierować również mailowo.

Urząd Miasta Brwinów godziny otwarcia

Godziny otwarcia Urzędu Miasta Brwinowa są stale dostępne online do wglądu dla petentów chcących odwiedzić placówkę osobiście. Warto dodać, że Urząd Miasta Brwinów godziny otwarcia może zaktualizować, z tego względu przed planowaną wizytą, warto skontaktować się telefonicznie i potwierdzić informacje.

Kontakt Urząd Miasta Brwinów

Adres: ul. Grodziska 12, 05-840 Brwinów

Telefon: 22 738 26 15,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Miasta Brwinów:

  • poniedziałek 8:00-18:00
  • wtorek 8:00-16:00
  • środa 8:00-16:00
  • czwartek 8:00-16:00
  • piątek 8:00-14:00

Urząd Miasta w Brwinowie

Brwinów Urząd Miasta realizuje wiele spraw, które związane są z opieką nad mieszkańcami. Urząd Miasta w Brwinowie odpowiada również za wydawanie zgód oraz pozwoleń na prowadzenie działalności gospodarczej. Jego zadaniem jest też zarządzanie nieruchomościami oraz utrzymanie czystości i porządku na terenie całego Brwinowa.

Wydziały Urzędu Miasta Brwinowa

Urząd Miasta Brwinowa został podzielony wewnętrznie na wydziały, aby umożliwić lepsze zarządzanie pracą zatrudnionych tam pracowników. Wydziały są ułożone tematycznie, co oznacza, że sprawy dotyczące prowadzenia i rejestracji pojazdów są rozwiązywane przez Wydział Komunikacji UM Brwinów, a formalności związane z uzyskaniem dowodu osobistego lub zameldowaniem są prowadzone przez Wydział Spraw Obywatelskich Urzędu Miasta Brwinowa.

Urząd Miasta Brwinów Dowody Osobiste

Wystawienie dowodu osobistego jest obowiązkowe dla osób, które ukończyły 18 lat. Gdzie wyrobić dowód w Brwinowie? Można to zrobić w Wydziale Spraw Obywatelskich Urzędu Miasta Brwinowa. Proces nie jest skomplikowany, po złożeniu wniosku, dowód jest gotowy do odbioru w ciągu 30 dni. Wydział jest otwarty w wyznaczonych godzinach i istnieje możliwość wcześniejszego zarezerwowania terminu wizyty.

Mapa Urząd Miasta Brwinów

Liczba wyświetleń: 594Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS