Urząd Gminy Brwinów

Urząd Gminy Brwinów

Opublikowano:

Kategoria: Urząd Gminy

Województwo: mazowieckie

Urząd Gminy Brwinów

Urząd Gminy Brwinów godziny otwarcia, numer telefonu, adres, e-mail. Brwinów Urząd Gminy podatek od nieruchomości, wywóz śmieci, deklaracja śmieciowa

Urząd Gminy Brwinów kontakt

Z Urzędem Gminy Brwinów zainteresowane osoby mogą się kontaktować za pomocą numeru telefonu, a także za pośrednictwem poczty elektronicznej. Urząd Gminy Brwinów kontakt może udzielić interesantom tylko w czasie godzin urzędowania. Warto wiedzieć, że uzyskanie natychmiastowej informacji na dany temat jest możliwe poprzez skorzystanie z telefonicznej formy kontaktowej.

Urząd Gminy Brwinów numery telefonu:

Biuro Obsługi Interesanta: 22 738 26 15, 22 729 63 90
Sekretariat Burmistrza Gminy Brwinów: 22 738 26 12, 22 729 56 64
Sekretarz Gminy: 22 738 26 12
Sekretariat Zastępcy Burmistrza: 22 738 25 66

Urząd Gminy Brwinów adres e-mail: [email protected]
Urząd Gminy Brwinów adres: ul. Grodziska 12, 05-840 Brwinów

Wszystkie dostępne w jednostce Urząd Gminy Brwinów druki do pobrania znajdują się na głównej stronie internetowej. Każda osoba posiadająca dostęp do internetu ma prawo je pobrać oraz wydrukować. 

Urząd Gminy Brwinów godziny otwarcia

Instytucja, jaką jest Urząd Gminy Brwinów godziny otwarcia, w poniedziałki ma wydłużone do 18:00. Jest to o wiele wygodniejsze dla interesantów, którzy nie mogą wcześniej skorzystać z usług, które oferuje. Warto wiedzieć, że Brwinów Urząd gminy godziny otwarcia ma jednoznaczne z godzinami, w których przyjmuje zainteresowane osoby. W soboty oraz niedziele Urząd Gminy Brwinów jest zamknięty.

Urząd Gminy Brwinów godziny pracy:

Poniedziałek: 8:00-18:00
Wtorek: 8:00-16:00
Środa: 8:00-16:00
Czwartek: 8:00-16:00
Piątek: 8:00-16:00
Sobota: Zamknięte
Niedziela: Zamknięte

Urząd Gminy Brwinów wywóz śmieci

W jednostce organizacyjnej, jaką jest Urząd Gminy Brwinów wywóz śmieci, odbywa się według zamieszczonego na stronie internetowej harmonogramu. W Gminie Brwinów każdy właściciel nieruchomości jest odpowiedzialny za odpowiednie zagospodarowanie odpadami w taki sposób, aby nie szkoły one środowisku. Istniejąca w Urząd Gminy Brwinów deklaracja śmieciowa musi zostać złożona przez:

  • właściciela nieruchomości
  • współwłaściciela nieruchomości
  • użytkownika wieczystego
  • posiadacza nieruchomości w zarządzie
  • pełnomocnika właściciela nieruchomości

Wypełnioną deklaracje w Urzędzie Gminy Brwinów można złożyć osobiście, a także dostarczyć pocztą tradycyjną. 

Urząd Gminy Brwinów podatek od nieruchomości

W Urzędzie Gminy Brwinów opłatę dotyczącą podatku od nieruchomości można uiścić osobiście w kasie urzędu, a także przelewem na numer konta bankowego. Powinna zostać ona zrealizowana w odpowiednim terminie. W instytucji Urząd Gminy Brwinów podatek od nieruchomości zobowiązane są zapłacić osoby, które są właścicielami nieruchomości, posiadaczami samoistnymi nieruchomości, użytkownikami wieczystymi gruntów, a także posiadaczami nieruchomości lub ich części albo obiektów budowlanych. 

Liczba wyświetleń: 10028Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS