Urząd Miasta Budzyń – UM w Budzyniu

Kategoria: Urząd Miasta

Województwo: wielkopolskie

Urząd Miasta Budzyń – UM w Budzyniu

Kontakt z Urzędem Miasta Budzynia przez telefon i mail. Godziny otwarcia Urzędu Miasta w Budzyniu, adres placówki. UM Budzyń wydziały, dowód osobisty.

Urząd Miasta Budzyń kontakt

Aby skontaktować się z Urzędem Miasta w Budzyniu, warto wykorzystać dostępne dane kontaktowe. Obecnie, Urząd Miasta Budzyń komunikuje się z mieszkańcami przez telefon i e-mail. Należy pamiętać, że kontakt z Urzędem Miasta Budzynia jest możliwy tylko w czasie, gdy placówka jest otwarta.

Telefon Urzędu Miasta Budzynia umożliwia uzyskanie natychmiastowego wsparcia. Jeżeli chodzi o pocztę elektroniczną, na odpowiedź można oczekiwać do kilku dni. Trzeba jednak pamiętać, że kontakt mailowy z Urzędem Miasta Budzynia umożliwia uzyskanie wyczerpującej odpowiedzi na pytania bardziej skomplikowane.

Godziny otwarcia Urzędu Miasta w Budzyniu

Aktualne godziny otwarcia Urzędu Miasta Budzynia można znaleźć na stronie internetowej placówki administracyjnej. Zaleca się sprawdzenie godzin otwarcia przed wizytą w oddziale Urzędu Miasta Budzynia. Obsługa klientów jest prowadzona we wszystkie dni robocze w wyznaczonych godzinach. Urząd Miasta Budzynia jest nieczynny w dni ustawowo wolne od pracy.

Kontakt Urząd Miasta Budzyń

Adres: ul. Przemysłowa 16A, 64-840 Budzyń

Telefon: (67) 284 33 13, (67) 284 32 01

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Miasta Budzyń:

  • poniedziałek 8:00-16:00
  • wtorek 7:30-15:30
  • środa 7:00-15:00
  • czwartek 7:00-15:00
  • piątek 7:00-15:00

Urząd Miasta w Budzyniu

Instytucja, którą jest Urząd Miasta w Budzyniu prowadzi obsługę mieszkańców w wielu różnych kwestiach. Opiekuje się mieszkańcami, a także realizuje sprawy gospodarcze, kulturalne oraz społeczne. Urząd Miasta Budzyń odpowiedzialny jest za wydawanie dokumentów prawa jazdy, a także dowodów osobistych. Wszystkie czynności wykonywane są przez odpowiednie wydziały wewnętrzne.

Urząd Miasta Budzyń wydziały

Urząd Miasta Budzynia podzielony jest na kilka wydziałów, z których każdy ma swoje wyspecjalizowane funkcje. Wśród tych wydziałów jest Wydział Spraw Obywatelskich czy Wydział Komunikacji Urzędu Miasta w Budzyniu. Podział placówki na pojedyncze jednostki ułatwia organizację pracy co bezpośrednio przekłada się na szybszą obsługę petentów. Przed wizytą w Urzędzie Miasta Budzynia, warto zweryfikować informacje co do realizacji przez każdy z wydziałów.

Wydział Spraw Obywatelskich Urzędu Miasta Budzynia

Wydział Spraw Obywatelskich UM Budzyń świadczy usługi związane z administracją publiczną i samorządem terytorialnym, w tym wydawanie dokumentów, rejestrację obywateli i inne usługi. To właśnie do Wydziału Spraw Obywatelskich należy skierować się chcąc uzyskać dowód osobisty lub tymczasowy dowód osobisty. Aktualnie Wydział Spraw Obywatelskich Urzędu Miasta Budzynia działa w tych samych godzinach co cała placówka.

Mapa Urząd Miasta Budzyń

Liczba wyświetleń: 284Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS