Urząd Miasta Chełmno – UM w Chełmnie

Kategoria: Urząd Miasta

Województwo: kujawsko-pomorskie

Urząd Miasta Chełmno – UM w Chełmnie

Urząd Miasta Chełmno kontakt – numery telefonu, adres, e-mail. Chełmno Urząd Miasta wydziały, dowody osobiste. Godziny otwarcia Urzędu Miasta w Chełmnie.

Urząd Miasta Chełmno kontakt – telefon, numer, adres

Z Urzędem Miasta w Chełmnie można skontaktować się telefonicznie pod numerem kontaktowym. Urząd Miasta Chełmno telefon obsługuje w godzinach pracy. Warto wspomnieć, że instytucja mieści się w dogodnej dla petentów lokalizacji. Urząd Miasta Chełmno kontakt obsługuje telefonicznie, nie można jednak zapominać o mailowej obsłudze klienta. Pytania można również kierować na adres poczty elektronicznej Urzędu Miasta w Chełmnie.

Godziny otwarcia Urzędu Miasta w Chełmnie

W przypadku wizyty osobistej, jak i próby połączenia się telefonicznego z Urzędem Miasta w Chełmnie, godziny otwarcia są bardzo istotne dla petentów. Aktualne w placówce jaką jest Urząd Miasta Chełmno godziny otwarcia zostały ustalone odgórnie w taki sposób aby jak największa ilość osób mogła skorzystać z usług. Wszelkie pytania związane z godzinami otwarcia Urzędu Miasta w Chełmnie a także ewentualnymi zmianami harmonogramu pracy placówki można kierować telefonicznie na numer Urzędu Miasta Chełmna.

Kontakt Urząd Miasta Chełmno

Adres: ul. Dworcowa 1, 86-200 Chełmno

Telefon: +48 512 217 897, 566 771 717

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Miasta Chełmno:

  • poniedziałek 7:30-15:30
  • wtorek 7:30-15:30
  • środa 7:30-15:30
  • czwartek 7:30-15:30
  • piątek 7:30-15:00

Chełmno Urząd Miasta

Urząd Miasta w Chełmnie jest instytucją samorządową odpowiedzialną za prowadzenie spraw Chełmna i jego mieszkańców. Urząd Miejski w Chełmnie stanowi centrum administracji publicznej, świadczącej usługi dla obywateli i firm w mieście. Jest również odpowiedzialny za wdrażanie lokalnego prawa, przepisów i polityki.

To właśnie w Urzędzie Miasta Chełmna mieszkańcy mogą uzyskać dowód osobisty czy dokument prawa jazdy. Pracownicy Urzędu Miasta w Chełmnie mogą okazać się pomocni w przypadku potrzeby uzyskania pozwolenia na budowę czy rozbudowę budynku.

Urząd Miasta w Chełmnie wydziały

W Urzędzie Miasta Chełmna istnieją wydziały wewnętrzne, aby umożliwić płynne i efektywne funkcjonowanie instytucji oraz ułatwienie obsługi klientów. Funkcjonujące w instytucji jaką jest Urząd Miasta Chełmno wydziały wewnętrzne umożliwiają podział zadań i obowiązków w urzędzie, co pozwala na lepsze wykorzystanie umiejętności pracowników i ulepszenie procesów decyzyjnych i administracyjnych.

Wydział Komunikacji Urzędu Miasta Chełmna

Sprawy dotyczące komunikacji i pojazdów w Chełmnie można załatwić w Wydziale Komunikacji Urzędu Miasta Chełmna. Wydział Komunikacji mieści się pod podanym powyżej adresem. Obecnie, Wydział Komunikacji Urzędu Miasta Chełmna nie wymaga wcześniejszej rezerwacji i klienci są przyjmowani według kolejki. Istnieje jednak możliwość kontaktu telefonicznego w tej kwestii.

Mapa Urząd Miasta Chełmno

Liczba wyświetleń: 417Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS