Urząd Miasta Chocz – UM w Choczu

Kategoria: Urząd Miasta

Województwo: wielkopolskie

Urząd Miasta Chocz – UM w Choczu

Urząd Miasta Chocz kontakt – numery telefonu, adres, e-mail. Chocz Urząd Miasta wydziały, dowody osobiste. Godziny otwarcia Urzędu Miasta w Choczu.

Urząd Miasta Chocz kontakt – telefon, numer, adres

Z Urzędem Miasta w Choczu można skontaktować się telefonicznie pod numerem kontaktowym. Urząd Miasta Chocz telefon obsługuje w godzinach pracy. Warto wspomnieć, że instytucja mieści się w dogodnej dla petentów lokalizacji. Urząd Miasta Chocz kontakt obsługuje telefonicznie, nie można jednak zapominać o mailowej obsłudze klienta. Pytania można również kierować na adres poczty elektronicznej Urzędu Miasta w Choczu.

Godziny otwarcia Urzędu Miasta w Choczu

W przypadku wizyty osobistej, jak i próby połączenia się telefonicznego z Urzędem Miasta w Choczu, godziny otwarcia są bardzo istotne dla petentów. Aktualne w placówce jaką jest Urząd Miasta Chocz godziny otwarcia zostały ustalone odgórnie w taki sposób aby jak największa ilość osób mogła skorzystać z usług. Wszelkie pytania związane z godzinami otwarcia Urzędu Miasta w Choczu a także ewentualnymi zmianami harmonogramu pracy placówki można kierować telefonicznie na numer Urzędu Miasta Chocza.

Kontakt Urząd Miasta Chocz

Adres: Rynek 17, 63-313 Chocz

Telefon: 627415330,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Miasta Chocz:

  • Poniedziałek 7:30 – 17:00
  • Wtorek 7:30 – 15:30
  • Środa 7:30 – 15:30
  • Czwartek 7:30 – 15:30
  • Piątek 7:30 – 14:00

Chocz Urząd Miasta

Urząd Miasta Chocza wszystkie informacje, które dotyczą spraw lokalnych publikuje na głównej stronie internetowej. Dzięki temu mieszkańcy bardzo szybko mogą poznać aktualności, które dotyczą różnych działań czy programów.

Z racji tego, że Chocz Urząd Miasta podzielony został na wydziały, realizowanie wszystkich spraw przez interesantów idzie bardzo sprawnie oraz bezproblemowo. W tej instytucji zainteresowane osoby mogą uzyskać dokumenty, jakimi są prawo jazdy czy dowód osobisty. Istnieje także możliwość otrzymania zezwoleń na przykład na prowadzenie działalności gospodarczej.

Urząd Miasta Chocza dowód osobisty

Wszystkie formalności, które związane są z dowodem osobistym w Urzędzie Miasta Chocza prowadzi Wydział Spraw Obywatelskich. Aby wyrobić dokument tożsamości, należy złożyć odpowiedni wniosek. Urząd Miasta Chocza dowody osobiste wydaje do trzydziestu dni roboczych, które liczone są od daty złożenia wniosku.

Urząd Miasta Chocz opłata skarbowa

W Urzędzie Miasta Chocza opłata skarbowa powinna zostać uiszczona za wydawanie zaświadczeń, wydawanie zezwolenia, a także za złożenie dokumentu stwierdzającego udzielenie pełnomocnictwa lub prokury. Petent może dokonać opłaty osobiście oraz przelewem na rachunek konta bankowego.

Urząd Miasta Chocza wioski

Zainteresowane osoby mają możliwość składania w Urzędzie Miasta Chocza wniosków drogą elektroniczną. Wszelkie druki do można pobrać z głównej strony internetowej instytucji oraz osobiście złożyć w urzędzie.

Mapa Urząd Miasta Chocz

Liczba wyświetleń: 155Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS