Urząd Miasta Ciechocinek – UM w Ciechocinku

Kategoria: Urząd Miasta

Województwo: kujawsko-pomorskie

Urząd Miasta Ciechocinek – UM w Ciechocinku

Aktualne godziny otwarcia Urzędu Miasta Ciechocinek. Miejski Urząd w Ciechocinku adres placówki. Urząd Miasta Ciechocinek telefon, e-mail, kontakt.

Urząd Miasta Ciechocinek kontakt

Aby skontaktować się z Urzędem Miasta w Ciechocinku, warto wykorzystać dostępne dane kontaktowe. Obecnie, Urząd Miasta Ciechocinek komunikuje się z mieszkańcami przez telefon i e-mail. Należy pamiętać, że kontakt z Urzędem Miasta Ciechocinka jest możliwy tylko w czasie, gdy placówka jest otwarta.

Telefon Urzędu Miasta Ciechocinka umożliwia uzyskanie natychmiastowego wsparcia. Jeżeli chodzi o pocztę elektroniczną, na odpowiedź można oczekiwać do kilku dni. Trzeba jednak pamiętać, że kontakt mailowy z Urzędem Miasta Ciechocinka umożliwia uzyskanie wyczerpującej odpowiedzi na pytania bardziej skomplikowane.

Godziny otwarcia Urzędu Miasta w Ciechocinku

Aktualne godziny otwarcia Urzędu Miasta Ciechocinka można znaleźć na stronie internetowej placówki administracyjnej. Zaleca się sprawdzenie godzin otwarcia przed wizytą w oddziale Urzędu Miasta Ciechocinka. Obsługa klientów jest prowadzona we wszystkie dni robocze w wyznaczonych godzinach. Urząd Miasta Ciechocinka jest nieczynny w dni ustawowo wolne od pracy.

Kontakt Urząd Miasta Ciechocinek

Adres: Mikołaja Kopernika 19, 87-720 Ciechocinek

Telefon: 54 416 18 00,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Miasta Ciechocinek:

  • poniedziałek: 7:30-15:30
  • wtorek: 7:30-17:00
  • środa 7:30-15:30
  • czwartek: 7:30-15:30
  • piątek: 7:30-14:00

Urząd Miasta w Ciechocinku

W Ciechocinku Urząd Miasta jest odpowiedzialny za administrowanie i zarządzanie miastem. Jego główne obowiązki to: opieka nad mieszkańcami, zarządzanie sprawami gospodarczymi, kulturalnymi i społecznymi, planowanie i realizacja inwestycji, zarządzanie infrastrukturą. Urząd Miasta w Ciechocinku również odpowiada za udzielanie pozwoleń i zgód na działalność gospodarczą, zarządzanie budynkami i nieruchomościami oraz utrzymywanie porządku i czystości w mieście. Pracownicy Urzędu Miasta Ciechocinka są odpowiedzialni za wykonywanie powierzonych im zadań, współpracę z innymi instytucjami i organizacjami, a także za komunikację z mieszkańcami.

Wydziały Urzędu Miasta Ciechocinka

Wewnętrzny podział Urzędu Miasta Ciechocinka na wydziały ma na celu zorganizowanie pracy zatrudnionych w instytucji pracowników. Wydziały Urzędu Miasta w Ciechocinku zostały utworzone tematycznie. Oznacza to, że kwestie związane z prowadzeniem pojazdów, a także ich rejestracją realizowane są w Wydziale Komunikacji Urzędu Miasta Ciechocinka natomiast formalności związane z uzyskaniem dowodu osobistego czy zameldowaniem prowadzone są w Wydziale Spraw Obywatelskich Urzędu Miasta Ciechocinek.

Urząd Miasta Ciechocinek Dowody Osobiste

Wyrobienie dowodu osobistego jest obligatoryjne dla obywateli którzy ukończyli 18 r. ż. Gdzie wyrobić dowód osobisty w Ciechocinku? Formalności związane z uzyskaniem dowodu osobistego w Ciechocinku można zrealizować w Urzędzie Miasta Ciechocinka w Wydziale Spraw Obywatelskich. procedura nie jest skomplikowana, po złożeniu wniosku dowód osobisty jest gotowy do odbioru do 30 dni. Wydział Spraw Obywatelskich Urzędu Miasta Ciechocinka działa w podanych powyżej godzinach, warto wiedzieć, że może istnieć możliwość wcześniejszej rezerwacji terminu wizyty.

Mapa Urząd Miasta Ciechocinek

Liczba wyświetleń: 462Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS