Urząd Miasta Czarnków – UM w Czarnkowie

Kategoria: Urząd Miasta

Województwo: wielkopolskie

Urząd Miasta Czarnków – UM w Czarnkowie

Harmonogram godzin otwarcia Urzędu Miasta w Czarnkowie. Urząd Miasta Czarnkowa telefon, adres, e-mail. Urząd Miasta Czarnków opłata skarbowa.

Urząd Miasta Czarnków telefon

Kontakt telefoniczny z Urzędem Miasta Czarnkowa jest najszybszą opcją na uzyskanie wsparcia pracowników. Aktualne Urząd Miasta Czarnków telefon obsługuje w godzinach otwarcia placówki. Warto dodać, że podany numer telefonu Urzędu Miasta Czarnkowa jest jedynie numerem centrali. Istnieje również możliwość kontaktu z wybranymi wydziałami wewnętrznymi.

Oczywiście telefon nie jest jedynym kanałem kontaktu jaki Urząd Miasta Czarnków oferuje. Zapytania można kierować również mailowo.

Urząd Miasta Czarnków godziny otwarcia

Godziny otwarcia Urzędu Miasta Czarnkowa są stale dostępne online do wglądu dla petentów chcących odwiedzić placówkę osobiście. Warto dodać, że Urząd Miasta Czarnków godziny otwarcia może zaktualizować, z tego względu przed planowaną wizytą, warto skontaktować się telefonicznie i potwierdzić informacje.

Kontakt Urząd Miasta Czarnków

Adres: Plac Wolności 6, 64-700 Czarnków

Telefon: +48 67 255 28 02,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Miasta Czarnków:

  • poniedziałek 7:30-17:00
  • wtorek 7:30-15:30
  • środa 7:30-15:30
  • czwartek 7:30-15:30
  • piątek 7:30-15:00

Urząd Miasta w Czarnkowie

Urząd Miasta Czarnkowa jest głównym centrum administracyjnym, które zapewnia mieszkańcom Czarnkowa szeroki zakres usług i informacji. Z tego miejsca mieszkańcy miasta mają dostęp do władz samorządowych, a także ważnych dokumentów i informacji związanych z miastem. Kierując się do siedziby Urzędu Miejskiego w Czarnkowie można uzyskać wsparcie w zakresie spraw dotyczących spraw obywatelskich, komunikacji, nieruchomości czy ochrony środowiska.

Wydziały Urzędu Miasta Czarnkowa

Wewnętrzny podział Urzędu Miasta Czarnkowa na wydziały ma na celu zorganizowanie pracy zatrudnionych w instytucji pracowników. Wydziały Urzędu Miasta w Czarnkowie zostały utworzone tematycznie. Oznacza to, że kwestie związane z prowadzeniem pojazdów, a także ich rejestracją realizowane są w Wydziale Komunikacji Urzędu Miasta Czarnkowa natomiast formalności związane z uzyskaniem dowodu osobistego czy zameldowaniem prowadzone są w Wydziale Spraw Obywatelskich Urzędu Miasta Czarnków.

Urząd Miasta Czarnków Dowody Osobiste

Wyrobienie dowodu osobistego jest obligatoryjne dla obywateli którzy ukończyli 18 r. ż. Gdzie wyrobić dowód osobisty w Czarnkowie? Formalności związane z uzyskaniem dowodu osobistego w Czarnkowie można zrealizować w Urzędzie Miasta Czarnkowa w Wydziale Spraw Obywatelskich. procedura nie jest skomplikowana, po złożeniu wniosku dowód osobisty jest gotowy do odbioru do 30 dni. Wydział Spraw Obywatelskich Urzędu Miasta Czarnkowa działa w podanych powyżej godzinach, warto wiedzieć, że może istnieć możliwość wcześniejszej rezerwacji terminu wizyty.

Mapa Urząd Miasta Czarnków

Liczba wyświetleń: 417Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS