Urząd Miasta Czempiń – UM w Czempiniu

Kategoria: Urząd Miasta

Województwo: wielkopolskie

Urząd Miasta Czempiń – UM w Czempiniu

Urząd Miasta Czempiń podatek od nieruchomości, Wydział Komunikacji, dowody osobiste. Kontakt do Urzędu Miasta w Czempiniu, godziny otwarcia.

Urząd Miasta Czempiń kontakt

Chcąc skontaktować się z Urzędem Miasta Czempinia można skorzystać z udostępnionych danych kontaktowych. Obecnie Urząd Miasta Czempiń kontakt zdalny prowadzi z interesantami przez telefon, a także przy wykorzystaniu poczty elektronicznej. Należy pamiętać, że kontakt z jednostką można uzyskać wyłącznie w czasie godzin otwarcia.

Urząd Miasta Czempiń godziny otwarcia

Warto znać aktualne godzin otwarcia Urzędu Miasta w Czempiniu w przypadku chęci uzyskania kontaktu zdalnego lub odbycia wizyty osobistej. Urząd Miasta Czempiń godziny otwarcia ma adekwatne do godzin obsługi zainteresowanych osób. Harmonogram dotyczący otwarcia urzędu został opublikowany na głównej stronie internetowej. Placówka otwarta jest wyłącznie od poniedziałku do piątku w określonych godzinach.

Kontakt Urząd Miasta Czempiń

Adres: Księdza Jerzego Popiełuszki 25, 64-020 Czempiń

Telefon: 61 282 67 03,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Miasta Czempiń:

  • poniedziałek 7:00-18:00
  • wtorek 7:00-15:00
  • środa 7:00-15:00
  • czwartek 8:00-15:00
  • piątek 8:00-14:00

Czempiń Urząd Miasta

Urząd Miasta Czempinia wszystkie informacje, które dotyczą spraw lokalnych publikuje na głównej stronie internetowej. Dzięki temu mieszkańcy bardzo szybko mogą poznać aktualności, które dotyczą różnych działań czy programów.

Z racji tego, że Czempiń Urząd Miasta podzielony został na wydziały, realizowanie wszystkich spraw przez interesantów idzie bardzo sprawnie oraz bezproblemowo. W tej instytucji zainteresowane osoby mogą uzyskać dokumenty, jakimi są prawo jazdy czy dowód osobisty. Istnieje także możliwość otrzymania zezwoleń na przykład na prowadzenie działalności gospodarczej.

Urząd Miasta w Czempiniu wydziały

W Urzędzie Miasta Czempinia istnieją wydziały wewnętrzne, aby umożliwić płynne i efektywne funkcjonowanie instytucji oraz ułatwienie obsługi klientów. Funkcjonujące w instytucji jaką jest Urząd Miasta Czempiń wydziały wewnętrzne umożliwiają podział zadań i obowiązków w urzędzie, co pozwala na lepsze wykorzystanie umiejętności pracowników i ulepszenie procesów decyzyjnych i administracyjnych.

Wydział Komunikacji Urzędu Miasta Czempinia

Sprawy dotyczące komunikacji i pojazdów w Czempiniu można załatwić w Wydziale Komunikacji Urzędu Miasta Czempinia. Wydział Komunikacji mieści się pod podanym powyżej adresem. Obecnie, Wydział Komunikacji Urzędu Miasta Czempinia nie wymaga wcześniejszej rezerwacji i klienci są przyjmowani według kolejki. Istnieje jednak możliwość kontaktu telefonicznego w tej kwestii.

Mapa Urząd Miasta Czempiń

Liczba wyświetleń: 277Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS