Urząd Miasta Czerniejewo – UM w Czerniejewie

Kategoria: Urząd Miasta

Województwo: wielkopolskie

Urząd Miasta Czerniejewo – UM w Czerniejewie

Urząd Miasta Czerniejewo podatek od nieruchomości, Wydział Komunikacji, dowody osobiste. Kontakt do Urzędu Miasta w Czerniejewie, godziny otwarcia.

Urząd Miasta Czerniejewo telefon

Udostępniany przez Urząd Miasta Czerniejewo telefon to najszybszy kanał kontaktowy, który umożliwia petentom natychmiast uzyskać potrzebne informacje oraz odpowiedzi na wszystkie nurtujące pytania. Kontakt telefoniczny to nie jedyny sposób na otrzymanie potrzebnych danych. Interesanci mają też możliwość skorzystania z podanego adresu e-mail. Wiadomość mailowa powinna zawierać treść, która bardzo szczegółowo opisuje zaistniałą sytuację. Kontakt z Urzędem Miasta Czerniejewa możliwy jest wyłącznie w godzinach otwarcia.

Urząd Miasta Czerniejewo godziny otwarcia

Wszystkie zainteresowane osoby obsługiwane są przez pracowników instytucji w godzinach jej otwarcia. W soboty oraz niedziele petenci nie są obsługiwani przez Urząd Miasta Czerniejewa. Należy wiedzieć, że Urząd Miasta Czerniejewo godziny otwarcia udostępnia na stronie internetowej i każda osoba ma do nich wgląd.

Kontakt Urząd Miasta Czerniejewo

Adres: ul. Poznańska 8, 62-250 Czerniejewo

Telefon: 61 429 13 10,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Miasta Czerniejewo:

  • poniedziałek 8:00-16:00
  • wtorek 7:00-15:00
  • środa 7:00-15:00
  • czwartek 7:00-15:00
  • piątek 7:00-15:00

Urząd Miasta w Czerniejewie

Instytucja, którą jest Urząd Miasta w Czerniejewie realizuje funkcje pomocnicze dla prezydenta, a także jego zastępców. Działania, jakie prowadzi dotyczą w szczególności spraw obywatelskich, organizacji oraz administracji, oraz zamówień publicznych i inwestycji miejskich.

Urząd Miasta Czerniejewo dowody osobiste

Zainteresowane osoby, które w jednostce, jaką jest Urząd Miasta Czerniejewo chcą wyrobić dowód osobisty, powinny w tym celu złożyć odpowiedni wniosek. Do wniosku należy obowiązkowo dołączyć jedną kolorową fotografię o wymaganych wymiarach. Drogą elektroniczną całą procedurę można zrealizować wyłącznie wtedy, gdy dokument jest przeznaczony dla dziecka, które nie ukończyło jeszcze dwunastego roku życia. Urząd Miasta Czerniejewo dowody osobiste wydaje do trzydziestu dni roboczych.

Urząd Miasta Czerniejewo opłata skarbowa

Wiele formalności, które interesanci załatwiają w urzędzie wymaga uiszczenia opłaty skarbowej. W jednostce Urząd Miasta Czerniejewo opłata skarbowa może zostać uregulowana przelewem na podany rachunek bankowy.

Mapa Urząd Miasta Czerniejewo

Liczba wyświetleń: 235Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS