Urząd Miasta Dęblin – UM w Dęblinie

Kategoria: Urząd Miasta

Województwo: lubelskie

Urząd Miasta Dęblin – UM w Dęblinie

Dęblin Urząd Miasta kontakt, adres. Wydziały w Urzędzie Miasta Dęblina. Telefon kontaktowy Urzędu Miasta w Dęblinie, godziny otwarcia.

Urząd Miasta Dęblin kontakt

Chcąc skontaktować się z Urzędem Miasta w Dęblinie warto skorzystać z danych kontaktowych udostępnionych przez placówkę. Aktualnie Urząd Miasta Dęblin kontakt z mieszkańcami prowadzi zdalnie przez telefon i pocztę elektroniczną. Trzeba pamiętać, że możliwość kontaktu z Urzędem Miasta w Dęblinie jest dostępna jedynie w godzinach otwarcia placówki.

Godziny otwarcia Urzędu Miasta w Dęblinie

Aktualne godziny otwarcia Urzędu Miasta Dęblina są zawsze dostępne na stronie placówki administracyjnej. Urząd Miasta Dęblin godziny otwarcia zaleca zweryfikować przed wizytą w oddziale. Obsługa klientów w podanych godzinach prowadzona jest we wszystkie dni robocze. Urząd Miasta Dęblina pozostaje nieczynny w dni ustawowo wolne od pracy.

Kontakt Urząd Miasta Dęblin

Adres: ul. Rynek 12, 08-530 Dęblin

Telefon: +48 81 883 00 01,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Miasta Dęblin:

  • poniedziałek 7:30-17:00
  • wtorek 7:30-15:30
  • środa 7:30-15:30
  • czwartek 7:30-15:30
  • piątek 7:30-15:30

Urząd Miasta w Dęblinie

W Dęblinie istnieje instytucja o nazwie Urząd Miasta, która jest odpowiedzialna za administrowanie i zarządzanie miastem. Główne obowiązki tej instytucji to troska o mieszkańców Dęblina, prowadzenie spraw związanych z gospodarką, kulturą i społeczeństwem, planowanie i realizacja inwestycji oraz zarządzanie infrastrukturą.

Urząd Miasta Dęblina jest również odpowiedzialny za udzielanie pozwoleń i zgód na działalność gospodarczą, zarządzanie nieruchomościami i budynkami, a także utrzymywanie czystości i porządku w mieście. Pracownicy Urzędu Miasta Dęblina wykonują powierzone im zadania, współpracują z innymi instytucjami i organizacjami oraz utrzymują kontakt z mieszkańcami. W Urzędzie Miasta Dęblina realizowane są formalności z szerokiego zakresu.

Urząd Miasta Dęblin wydziały

Urząd Miasta Dęblin jest placówką, w której funkcjonują wydziały, aby ułatwić i uporządkować organizację pracy. Każdy z wydziałów odpowiada za inny zakres spraw, dzięki czemu petenci szybciej i łatwiej mogą zrealizować swoje potrzebne formalności.

Wydziały Urzędu Miasta Dęblina to między innymi Wydział Komunikacji, Wydział Spraw Obywatelskich, Wydział Nieruchomości i Wydział Ochrony Środowiska. Urząd Miasta Dęblin podzielił swoje wydziały na podstawie realizowanych w nich spraw, co umożliwia petentom łatwe i szybkie uzyskanie informacji o tym, do którego wydziału powinni się skierować.

Urząd Miasta Dęblin podatek od nieruchomości

Opłaty należności w związku z funkcjonowaniem podatku od nieruchomości Urząd Miasta Dęblin przyjmuje na numer konta. Dane te dostępne są na stronie placówki. Warto pamiętać, że w sprawie jaką jest podatek od nieruchomości Urząd Miasta Dęblin udziela informacji telefonicznie, mailowo oraz stacjonarnie w swojej siedzibie.

Mapa Urząd Miasta Dęblin

Liczba wyświetleń: 537Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS