Urząd Miasta Dobrzyca – UM w Dobrzycy

Kategoria: Urząd Miasta

Województwo: wielkopolskie

Urząd Miasta Dobrzyca – UM w Dobrzycy

Godziny otwarcia Urząd Miasta Dobrzyca. Uzyskaj kontakt z obsługą interesanta UM Dobrzycy. Urząd Miasta Dobrzyca wydziały – wydział komunikacji.

Urząd Miasta Dobrzyca kontakt

Chcąc skontaktować się z Urzędem Miasta Dobrzycy, warto poznać różne sposoby na to. Obecnie Urząd Miasta Dobrzyca kontakt umożliwia zarówno telefonicznie, jak i przez e-mail w godzinach, w których jest on czynny. Informacje kontaktowe są dostępne na jego stronie internetowej. Wybierając telefoniczny kanał kontaktu z UM Dobrzycy, warto pamiętać aby mieć pod ręką wszystkie potrzebne dokumenty, aby uwierzytelnić swoją tożsamość w razie potrzeby.

Godziny otwarcia Urzędu Miasta Dobrzycy

Urząd Miasta Dobrzycy jest dostępny dla petentów w dni robocze, od poniedziałku do piątku, w godzinach ustanowionych przez instytucję. W weekendy Urząd Miasta Dobrzyca jest nieczynny, jednak w niektórych sytuacjach może być uruchomiony specjalny dyżur w sobotę. Celem ustanowienia takich godzin otwarcia jest umożliwienie jak największej liczbie osób skorzystania z usług Urzędu Miasta Dobrzycy.

Kontakt Urząd Miasta Dobrzyca

Adres: Rynek 14, 63-330 Dobrzyca

Telefon: 62 741 30 13,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Miasta Dobrzyca:

  • poniedziałek 7:15-15:15
  • wtorek 7:15-15:15
  • środa 7:15-15:15
  • czwartek 7:15-15:15
  • piątek 7:15-15:15

Urząd Miasta w Dobrzycy

Instytucja samorządowa, jaką jest Urząd Miasta w Dobrzycy odpowiada za prowadzenie spraw oraz jego mieszkańców. W tej jednostce petenci mogą uzyskać dokument prawa jazdy, dowód osobisty, a także wszelkie zezwolenia. Urząd Miasta Dobrzyca odpowiedzialny jest również za wdrażanie lokalnego prawa, polityki oraz przepisów.

Wydziały Urzędu Miasta Dobrzycy

Urząd Miasta Dobrzycy został podzielony wewnętrznie na wydziały, aby umożliwić lepsze zarządzanie pracą zatrudnionych tam pracowników. Wydziały są ułożone tematycznie, co oznacza, że sprawy dotyczące prowadzenia i rejestracji pojazdów są rozwiązywane przez Wydział Komunikacji UM Dobrzyca, a formalności związane z uzyskaniem dowodu osobistego lub zameldowaniem są prowadzone przez Wydział Spraw Obywatelskich Urzędu Miasta Dobrzycy.

Urząd Miasta Dobrzyca Dowody Osobiste

Wystawienie dowodu osobistego jest obowiązkowe dla osób, które ukończyły 18 lat. Gdzie wyrobić dowód w Dobrzycy? Można to zrobić w Wydziale Spraw Obywatelskich Urzędu Miasta Dobrzycy. Proces nie jest skomplikowany, po złożeniu wniosku, dowód jest gotowy do odbioru w ciągu 30 dni. Wydział jest otwarty w wyznaczonych godzinach i istnieje możliwość wcześniejszego zarezerwowania terminu wizyty.

Mapa Urząd Miasta Dobrzyca

Liczba wyświetleń: 223Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS