Urząd Miasta Dobrzyń nad Wisłą – UM w Dobrzyniu nad Wisłą

Kategoria: Urząd Miasta

Województwo: kujawsko-pomorskie

Urząd Miasta Dobrzyń nad Wisłą – UM w Dobrzyniu nad Wisłą

Godziny otwarcia Urząd Miasta Dobrzyń nad Wisłą. Uzyskaj kontakt z obsługą interesanta UM Dobrzynia nad Wisłą. Urząd Miasta Dobrzyń nad Wisłą wydziały – wydział komunikacji.

Urząd Miasta Dobrzyń nad Wisłą kontakt

Jednostka administracyjna, jaką jest Urząd Miasta Dobrzyń nad Wisłą kontakt z interesantami prowadzi telefonicznie. Numery telefonu podane są do poszczególnych wydziałów, dzięki czemu sprawniej można poprowadzić daną sprawę.

Zainteresowane osoby w celu uzyskania kontaktu z urzędem mogą także przesłać wiadomość na podany adres e-mail. Wiadomość mailowa powinna zawierać dane kontaktowe petenta oraz dokładnie opisaną sprawę. W innym przypadku zostanie ona zignorowana.

Godziny otwarcia Urzędu Miasta w Dobrzyniu nad Wisłą

Wszystkie sprawy w Urzędzie Miasta Dobrzynia nad Wisłą interesanci mogą załatwić wyłącznie w godzinach otwarcia. Godziny otwarcia Urzędu Miasta w Dobrzyniu nad Wisłą dostępne są dla każdego na stronie internetowej instytucji. Harmonogram godzin z różnych przyczyn może ulec zmianie, dlatego zachęca się przed wizytą osobistą zrealizowanie kontaktu telefonicznego.

Kontakt Urząd Miasta Dobrzyń nad Wisłą

Adres: Szkolna 1, 87-610 Dobrzyń nad Wisłą

Telefon: +48 54 253 05 00,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Miasta Dobrzyń nad Wisłą:

  • poniedziałek 7:30-15:30
  • wtorek 7:30-17:00
  • środa 7:30-15:30
  • czwartek 7:30-15:30
  • piątek 7:30-14:00

Urząd Miasta w Dobrzyniu nad Wisłą

Urząd Miasta Dobrzynia nad Wisłą jest głównym centrum administracyjnym, które zapewnia mieszkańcom Dobrzynia nad Wisłą szeroki zakres usług i informacji. Z tego miejsca mieszkańcy miasta mają dostęp do władz samorządowych, a także ważnych dokumentów i informacji związanych z miastem. Kierując się do siedziby Urzędu Miejskiego w Dobrzyniu nad Wisłą można uzyskać wsparcie w zakresie spraw dotyczących spraw obywatelskich, komunikacji, nieruchomości czy ochrony środowiska.

Urząd Miasta Dobrzyń nad Wisłą wydziały

Urząd Miasta Dobrzynia nad Wisłą jest instytucją składającą się z kilku oddzielnych wydziałów, każdy z nich odpowiedzialny jest za określony zakres spraw. Wydziały takie jak Wydział Spraw Obywatelskich Urzędu Miasta Dobrzynia nad Wisłą czy Wydział Komunikacji Urzędu Miasta w Dobrzyniu nad Wisłą, pełnią konkretne funkcje. Podział na wydziały umożliwia bardziej sprawne zarządzanie pracą, co z kolei prowadzi do szybszej i bardziej efektywnej obsługi petentów. Przed udaniem się do Urzędu Miasta Dobrzynia nad Wisłą, zaleca się zapoznanie się z informacjami dotyczącymi każdego z wydziałów i ich zakresu odpowiedzialności.

Wydział Spraw Obywatelskich Urzędu Miasta Dobrzynia nad Wisłą

Jeżeli występuje potrzeba skorzystania z usług związanych z administracją publiczną warto skierować się do Wydziału Spraw Obywatelskich w Urzędzie Miasta Dobrzynia nad Wisłą. Wydział ten specjalizuje się w wydawaniu dokumentów, rejestracji obywateli i innych usługach administracyjnych. Aby uzyskać dowód osobisty lub tymczasowy dowód osobisty, należy bezpośrednio skontaktować się z Wydziałem Spraw Obywatelskich. Godziny pracy tego wydziału są takie same jak godziny pracy całego Urzędu Miasta Dobrzynia nad Wisłą.

Mapa Urząd Miasta Dobrzyń nad Wisłą

Liczba wyświetleń: 210Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS