Urząd Miasta Dolsk – UM w Dolsku

Kategoria: Urząd Miasta

Województwo: wielkopolskie

Urząd Miasta Dolsk – UM w Dolsku

Dolsk Urząd Miasta kontakt, adres. Wydziały w Urzędzie Miasta Dolska. Telefon kontaktowy Urzędu Miasta w Dolsku, godziny otwarcia.

Urząd Miasta Dolsk kontakt – telefon, numer, adres

Z Urzędem Miasta w Dolsku można skontaktować się telefonicznie pod numerem kontaktowym. Urząd Miasta Dolsk telefon obsługuje w godzinach pracy. Warto wspomnieć, że instytucja mieści się w dogodnej dla petentów lokalizacji. Urząd Miasta Dolsk kontakt obsługuje telefonicznie, nie można jednak zapominać o mailowej obsłudze klienta. Pytania można również kierować na adres poczty elektronicznej Urzędu Miasta w Dolsku.

Godziny otwarcia Urzędu Miasta w Dolsku

W przypadku wizyty osobistej, jak i próby połączenia się telefonicznego z Urzędem Miasta w Dolsku, godziny otwarcia są bardzo istotne dla petentów. Aktualne w placówce jaką jest Urząd Miasta Dolsk godziny otwarcia zostały ustalone odgórnie w taki sposób aby jak największa ilość osób mogła skorzystać z usług. Wszelkie pytania związane z godzinami otwarcia Urzędu Miasta w Dolsku a także ewentualnymi zmianami harmonogramu pracy placówki można kierować telefonicznie na numer Urzędu Miasta Dolska.

Kontakt Urząd Miasta Dolsk

Adres: Plac Wyzwolenia 4, 63-140 Dolsk

Telefon: +48 61 28 25 001, +48 61 28 25 017

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Miasta Dolsk:

  • poniedziałek 7:00-15:00
  • wtorek 7:00-15:00
  • środa 7:00-16:00
  • czwartek 7:00-15:00
  • piątek 7:00-14:00

Dolsk Urząd Miasta

Urząd Miejski w Dolsk pomaga wszystkim organom miasta w ich prawidłowym funkcjonowaniu. Realizuje uchwały oraz zadanie, które odgórnie zostały określone przez przypisane ustawy. Do Urzędu Miasta w Dolsku mogą udać się interesanci w celu załatwienia różnych spraw. Stanowiska pracy zajmują tam wyłącznie odpowiednio wykształcone osoby, które mają duże kompetencje oraz wysokie kwalifikacje.

Urząd Miasta Dolsk wydziały

Urząd Miasta Dolska jest instytucją składającą się z kilku oddzielnych wydziałów, każdy z nich odpowiedzialny jest za określony zakres spraw. Wydziały takie jak Wydział Spraw Obywatelskich Urzędu Miasta Dolska czy Wydział Komunikacji Urzędu Miasta w Dolsku, pełnią konkretne funkcje. Podział na wydziały umożliwia bardziej sprawne zarządzanie pracą, co z kolei prowadzi do szybszej i bardziej efektywnej obsługi petentów. Przed udaniem się do Urzędu Miasta Dolska, zaleca się zapoznanie się z informacjami dotyczącymi każdego z wydziałów i ich zakresu odpowiedzialności.

Wydział Spraw Obywatelskich Urzędu Miasta Dolska

Jeżeli występuje potrzeba skorzystania z usług związanych z administracją publiczną warto skierować się do Wydziału Spraw Obywatelskich w Urzędzie Miasta Dolska. Wydział ten specjalizuje się w wydawaniu dokumentów, rejestracji obywateli i innych usługach administracyjnych. Aby uzyskać dowód osobisty lub tymczasowy dowód osobisty, należy bezpośrednio skontaktować się z Wydziałem Spraw Obywatelskich. Godziny pracy tego wydziału są takie same jak godziny pracy całego Urzędu Miasta Dolska.

Mapa Urząd Miasta Dolsk

Liczba wyświetleń: 168Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS