Urząd Miasta Frampol – UM w Frampolu

Kategoria: Urząd Miasta

Województwo: lubelskie

Urząd Miasta Frampol – UM w Frampolu

Harmonogram godzin otwarcia Urzędu Miasta w Frampolu. Urząd Miasta Frampola telefon, adres, e-mail. Urząd Miasta Frampol opłata skarbowa.

Urząd Miasta Frampol kontakt

Aby skontaktować się z Urzędem Miasta w Frampolu, warto wykorzystać dostępne dane kontaktowe. Obecnie, Urząd Miasta Frampol komunikuje się z mieszkańcami przez telefon i e-mail. Należy pamiętać, że kontakt z Urzędem Miasta Frampola jest możliwy tylko w czasie, gdy placówka jest otwarta.

Telefon Urzędu Miasta Frampola umożliwia uzyskanie natychmiastowego wsparcia. Jeżeli chodzi o pocztę elektroniczną, na odpowiedź można oczekiwać do kilku dni. Trzeba jednak pamiętać, że kontakt mailowy z Urzędem Miasta Frampola umożliwia uzyskanie wyczerpującej odpowiedzi na pytania bardziej skomplikowane.

Godziny otwarcia Urzędu Miasta w Frampolu

Aktualne godziny otwarcia Urzędu Miasta Frampola można znaleźć na stronie internetowej placówki administracyjnej. Zaleca się sprawdzenie godzin otwarcia przed wizytą w oddziale Urzędu Miasta Frampola. Obsługa klientów jest prowadzona we wszystkie dni robocze w wyznaczonych godzinach. Urząd Miasta Frampola jest nieczynny w dni ustawowo wolne od pracy.

Kontakt Urząd Miasta Frampol

Adres: ul. Radzięcka 8 23-440 Frampol

Telefon: 84-685-75-09, 84-685-74-01

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Miasta Frampol:

  • Poniedziałek 7:30- 15:30
  • Wtorek 7:30 - 15:30
  • Środa 7:30 - 15:30
  • Czwartek 7:30 - 15:30
  • Piątek 7:30 - 15:30

Frampol Urząd Miasta

Petenci, udając się do Urzędu Miasta w Frampolu mogą załatwić szereg spraw, do których należy między innymi wyrobienie dowodu osobistego, odbiór prawa jazdy, a także uzyskania różnych zezwoleń. Pracownicy, którzy obsługują Frampol Urząd Miasta mają wysokie kwalifikacje, a także duże doświadczenie zawodowe, dzięki temu potrafią udzielić profesjonalnej pomocy wszystkim interesantom.

Wydziały Urzędu Miasta Frampola

Urząd Miasta w Frampolu podzielony jest na kilka wydziałów wewnętrznych, z których każdy ma swoje indywidualnie przydzielone zadania. Dla przykładu Wydział Spraw Obywatelskich Frampol jest odpowiedzialny za wydawanie dokumentów tożsamości. W placówce funkcjonuje również Wydział Komunikacji czy Wydział Nieruchomości.

Urząd Miasta Frampol Wydział Spraw Obywatelskich

Wydział Spraw Obywatelskich Urzędu Miasta Frampola zajmuje się zagadnieniami związanymi z prawami i obowiązkami obywateli, np. rejestracją i aktualizacją danych mieszkańców, wydawaniem dowodów osobistych, wystawianiem zaświadczeń, udzielaniem informacji o prawach i obowiązkach obywateli. Petenci którzy składają wniosek o dowód osobisty w Urzędzie Miasta Frampola mogą liczyć na szybką realizację formalności. Trzeba wiedzieć, że dowód osobisty Urząd Miasta Frampol wydaje w terminie do 30 dni od złożenia potrzebnych dokumentów.

Mapa Urząd Miasta Frampol

Liczba wyświetleń: 195Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS