Urząd Miasta Gniewkowo – UM w Gniewkowie

Kategoria: Urząd Miasta

Województwo: kujawsko-pomorskie

Urząd Miasta Gniewkowo – UM w Gniewkowie

Dane kontaktowe Urzędu Miasta Gniewkowa, telefon, adres, godziny otwarcia. Urząd Miasta Gniewkowo dowody osobiste, opłata skarbowa, Wydział Komunikacji.

Urząd Miasta Gniewkowo dane kontaktowe

Osoby, które nie mają możliwości odbycia osobistej wizyty w placówce mogą załatwić sprawy zdalnie wykorzystując w tym celu udostępnianie przez Urząd Miasta Gniewkowo dane kontaktowe.

Kontakt zdalny z Urzędem Miasta Gniewkowa możliwy jest do zrealizowania na dwa sposoby. Dostępny jest kontakt telefoniczny, a także mailowy. Wysyłając wiadomość za pośrednictwem poczty elektronicznej na odpowiedź zwrotną potrzeba poczekać zazwyczaj kilka dni roboczych.

Urząd Miasta Gniewkowo godziny otwarcia

Wszelkie sprawy zainteresowane osoby mogą załatwić w Urzędzie Miasta Gniewkowa jedynie w dni robocze od poniedziałku do piątku w wyznaczonych godzin. W weekendy placówka jest zamknięta. Wszelkie zmiany, które dotyczą zmiany harmonogramu godzin urzędowania zostaną zaktualizowane na głównej stronie internetowej.

Kontakt Urząd Miasta Gniewkowo

Adres: ul. 17 Stycznia 11, 88-140 Gniewkowo

Telefon: +48 52 354 30 08,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Miasta Gniewkowo:

  • poniedziałek 7:00-15:00
  • wtorek 7:00-16:00
  • środa 7:00-15:00
  • czwartek 7:00-15:00
  • piątek 7:00-14:00

Urząd Miasta w Gniewkowie

Urząd Miasta Gniewkowa jest głównym centrum administracyjnym, które zapewnia mieszkańcom Gniewkowa szeroki zakres usług i informacji. Z tego miejsca mieszkańcy miasta mają dostęp do władz samorządowych, a także ważnych dokumentów i informacji związanych z miastem. Kierując się do siedziby Urzędu Miejskiego w Gniewkowie można uzyskać wsparcie w zakresie spraw dotyczących spraw obywatelskich, komunikacji, nieruchomości czy ochrony środowiska.

Wydziały Urzędu Miasta Gniewkowa

Wewnętrzny podział Urzędu Miasta Gniewkowa na wydziały ma na celu zorganizowanie pracy zatrudnionych w instytucji pracowników. Wydziały Urzędu Miasta w Gniewkowie zostały utworzone tematycznie. Oznacza to, że kwestie związane z prowadzeniem pojazdów, a także ich rejestracją realizowane są w Wydziale Komunikacji Urzędu Miasta Gniewkowa natomiast formalności związane z uzyskaniem dowodu osobistego czy zameldowaniem prowadzone są w Wydziale Spraw Obywatelskich Urzędu Miasta Gniewkowo.

Urząd Miasta Gniewkowo Dowody Osobiste

Wyrobienie dowodu osobistego jest obligatoryjne dla obywateli którzy ukończyli 18 r. ż. Gdzie wyrobić dowód osobisty w Gniewkowie? Formalności związane z uzyskaniem dowodu osobistego w Gniewkowie można zrealizować w Urzędzie Miasta Gniewkowa w Wydziale Spraw Obywatelskich. procedura nie jest skomplikowana, po złożeniu wniosku dowód osobisty jest gotowy do odbioru do 30 dni. Wydział Spraw Obywatelskich Urzędu Miasta Gniewkowa działa w podanych powyżej godzinach, warto wiedzieć, że może istnieć możliwość wcześniejszej rezerwacji terminu wizyty.

Mapa Urząd Miasta Gniewkowo

Liczba wyświetleń: 340Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS