Urząd Miasta Gołańcz – UM w Gołańczy

Kategoria: Urząd Miasta

Województwo: wielkopolskie

Urząd Miasta Gołańcz – UM w Gołańczy

Urząd Miasta Gołańcz godziny otwarcia, godziny obsługi petentów. Gołańcz Urząd Miasta Wydział Komunikacji, Wydział Spraw Obywatelskich. Kontakt z UM Gołańcz.

Urząd Miasta Gołańcz kontakt

Udostępniany przez Urząd Miasta Gołańcz kontakt zdalny zainteresowane osoby mogą uzyskać na dwa sposoby. Kontakt z tą instytucją można uzyskać korzystając z poczty elektronicznej, a także korzystając z podanego numeruj telefonu. Wszystkie dane kontaktowe Urzędu Miasta w Gołańczy udostępnione zostały na głównej stronie internetowej instytucji. Godnym uwagi jest fakt, że połączenia mogą zostać zrealizowane wyłącznie w godzinach otwarcie urzędu.

Urząd Miasta Gołańcz godziny otwarcia

Interesanci powinni wiedzieć, że w jednostce organizacyjnej, którą jest Urząd Miasta Gołańcz godziny otwarcia są adekwatne do godzin obsługi petentów. Harmonogram, który dotyczy godzin otwarcia został opublikowany na głównej stronie internetowej. Warto zapamiętać, że w weekendy instytucja nie przyjmuje interesantów.

Kontakt Urząd Miasta Gołańcz

Adres: dra Piotra Kowalika 2, 62-130 Gołańcz

Telefon: +48 672615911, 67 26 83 318

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Miasta Gołańcz:

  • poniedziałek 7:15-15:15
  • wtorek 7:15-15:15
  • środa 7:15-15:15
  • czwartek 7:15-15:15
  • piątek 7:15-15:15

Urząd Miasta w Gołańczy

Mieszkańcy miasta Gołańczy wszelkie sprawy mogą załatwić w jednostce administracyjnej, jaką jest Urząd Miasta w Gołańczy. Zajmuje się on przede wszystkim sprawami publicznymi, a także administracyjnymi.

Urząd Miasta Gołańcz odpowiada za zarządzanie budynkami i nieruchomościami oraz za utrzymanie czystości. Instytucja prowadzi wszelkie sprawy społeczne oraz sprawuje opiekę nad mieszkańcami.

Urząd Miasta Gołańcz wydziały

Istniejące w jednostce Urząd Miasta Gołańcz wydziały są po to aby ułatwić rozkład obowiązków. Każdy z nich odpowiedzialny jest za inny rodzaj spraw. Dzięki nim cały proces funkcjonowania urzędu jest o wiele sprawniejszy oraz przejrzysty.

Urząd Miasta Gołańcz Wydział Komunikacji

Prawdopodobnie najczęściej odwiedzanym wydziałem w Urzędzie Miasta Gołańczy jest Wydział Komunikacji. Petenci mają możliwość załatwienia tam wielu formalności, do których należy między innymi odbiór prawa jazdy. Działający w instytucji Urząd Miasta Gołańcz Wydział Komunikacji umożliwia rejestrację zakupionego pojazdu. Istnieje możliwość odbioru w tym miejscu tablic rejestracyjnych.

Urząd Miasta Gołańcz dowody osobiste

Ważnym aspektem jest to, że dokument tożsamości, jakim jest dowód osobisty przyznaje się osobom, które spełniają określone warunki. W celu uzyskania dokumentu należy osobiście w placówce złożyć odpowiedni wniosek wraz z jedną fotografią w kolorze, która posiada wymagane wymiary. Warto wiedzieć, że Urząd Miasta Gołańcz dowody osobiste wydaje również tymczasowe.

Mapa Urząd Miasta Gołańcz

Liczba wyświetleń: 310Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS