Urząd Miasta Gołańcz – UM w Gołańczy

Kategoria: Urząd Miasta

Województwo: wielkopolskie

Urząd Miasta Gołańcz godziny otwarcia, godziny obsługi petentów. Gołańcz Urząd Miasta Wydział Komunikacji, Wydział Spraw Obywatelskich. Kontakt z UM Gołańcz.

Kontakt Urząd Miasta Gołańcz

Adres: dra Piotra Kowalika 2, 62-130 Gołańcz

Telefon: +48 672615911, 67 26 83 318

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Miasta Gołańcz

Godziny otwarcia:

  • poniedziałek 7:15-15:15
  • wtorek 7:15-15:15
  • środa 7:15-15:15
  • czwartek 7:15-15:15
  • piątek 7:15-15:15

Urząd Miasta w Gołańczy

Mieszkańcy miasta Gołańczy wszelkie sprawy mogą załatwić w jednostce administracyjnej, jaką jest Urząd Miasta w Gołańczy. Zajmuje się on przede wszystkim sprawami publicznymi, a także administracyjnymi.

Urząd Miasta Gołańcz odpowiada za zarządzanie budynkami i nieruchomościami oraz za utrzymanie czystości. Instytucja prowadzi wszelkie sprawy społeczne oraz sprawuje opiekę nad mieszkańcami.

Urząd Miasta Gołańcz kontakt

Udostępniany przez Urząd Miasta Gołańcz kontakt zdalny zainteresowane osoby mogą uzyskać na dwa sposoby. Kontakt z tą instytucją można uzyskać korzystając z poczty elektronicznej, a także korzystając z podanego numeruj telefonu. Wszystkie dane kontaktowe Urzędu Miasta w Gołańczy udostępnione zostały na głównej stronie internetowej instytucji. Godnym uwagi jest fakt, że połączenia mogą zostać zrealizowane wyłącznie w godzinach otwarcie urzędu.

Urząd Miasta Gołańcz godziny otwarcia

Interesanci powinni wiedzieć, że w jednostce organizacyjnej, którą jest Urząd Miasta Gołańcz godziny otwarcia są adekwatne do godzin obsługi petentów. Harmonogram, który dotyczy godzin otwarcia został opublikowany na głównej stronie internetowej. Warto zapamiętać, że w weekendy instytucja nie przyjmuje interesantów.

Urząd Miasta Gołańcz wydziały

Istniejące w jednostce Urząd Miasta Gołańcz wydziały są po to aby ułatwić rozkład obowiązków. Każdy z nich odpowiedzialny jest za inny rodzaj spraw. Dzięki nim cały proces funkcjonowania urzędu jest o wiele sprawniejszy oraz przejrzysty.

Urząd Miasta Gołańcz Wydział Komunikacji

Prawdopodobnie najczęściej odwiedzanym wydziałem w Urzędzie Miasta Gołańczy jest Wydział Komunikacji. Petenci mają możliwość załatwienia tam wielu formalności, do których należy między innymi odbiór prawa jazdy. Działający w instytucji Urząd Miasta Gołańcz Wydział Komunikacji umożliwia rejestrację zakupionego pojazdu. Istnieje możliwość odbioru w tym miejscu tablic rejestracyjnych.

Urząd Miasta Gołańcz dowody osobiste

Ważnym aspektem jest to, że dokument tożsamości, jakim jest dowód osobisty przyznaje się osobom, które spełniają określone warunki. W celu uzyskania dokumentu należy osobiście w placówce złożyć odpowiedni wniosek wraz z jedną fotografią w kolorze, która posiada wymagane wymiary. Warto wiedzieć, że Urząd Miasta Gołańcz dowody osobiste wydaje również tymczasowe.

Mapa Urząd Miasta Gołańcz

Liczba wyświetleń: 33Wyszukaj dodatkowe informacje: