Urząd Miasta Goraj – UM w Goraju

Kategoria: Urząd Miasta

Województwo: lubelskie

Urząd Miasta Goraj – UM w Goraju

Dane kontaktowe Urzędu Miasta Goraja, telefon, adres, godziny otwarcia. Urząd Miasta Goraj dowody osobiste, opłata skarbowa, Wydział Komunikacji.

Urząd Miasta Goraj dane kontaktowe

Jeśli występuje potrzeba uzyskania kontaktu z Urzędem Miasta w Goraju, warto zapoznać się z dostępnymi kanałami kontaktu. Aktualnie Urząd Miasta Goraj kontakt to zrobić telefonicznie lub mailowo w godzinach otwarcia instytucji. Dane kontaktowe dostępne są powyżej. Przy próbie kontaktowania się z UM Goraj telefonicznie, warto pamiętać aby mieć dostęp do potrzebnych dokumentów w razie, gdyby konieczna była weryfikacja danych.

Godziny otwarcia Urzędu Miasta w Goraju

Urząd Miasta Goraj jest czynny w wybranych godzinach od poniedziałku do piątku. W weekendy Urząd Miasta Goraja nie świadczy usług petentom, jednak mogą wystąpić sytuacje w których zostanie uruchomiony dodatkowy dyżur w sobotę. Urząd Miasta Goraj godziny otwarcia ustanowił tak aby umożliwić skorzystanie z usług jak największej ilości osób.

Kontakt Urząd Miasta Goraj

Adres: Bednarska 1 23-450 Goraj

Telefon: (84) 68-58-002, (84) 68-58-297

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Miasta Goraj:

  • Poniedziałek 7:30- 15:30
  • Wtorek 7:30 - 15:30
  • Środa 7:30 - 15:30
  • Czwartek 7:30 - 15:30
  • Piątek 7:30 - 15:30

Urząd Miasta w Goraju

W Urzędzie Miasta Goraj obywatele mogą załatwić różne sprawy. Istnieje możliwość wyrobienia tam dowodu osobistego, odebrania prawa jazdy, a także złożenia różnych wniosków. Urząd Miasta Goraj umożliwia interesantom dokonanie zameldowania oraz wydaje akty dotyczące zgonu czy urodzenia.

Urząd Miasta w Goraju podatek od nieruchomości

Interesanci miasta Goraja zobowiązani są płacić opłaty podatkowe od nieruchomości. Konieczny do zapłaty w instytucji Urząd Miasta w Goraju podatek od nieruchomości jest przez mieszkańców, którzy są właścicielami nieruchomości takich jak lokale mieszkaniowe, działki czy domy rodzinne.

Opodatkowaniu podlegają również grunty takie jak lasy oraz obszary rolne. Urząd Miasta w Goraja umożliwia interesantom uzyskanie dokumentu, który potwierdza spłatę należności. Jest nim zaświadczenie o niezaleganiu.

Mapa Urząd Miasta Goraj

Liczba wyświetleń: 175Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS