Urząd Miasta Górzno – UM w Górznie

Kategoria: Urząd Miasta

Województwo: kujawsko-pomorskie

Urząd Miasta Górzno – UM w Górznie

Kto jest zobowiązany płacić podatek od nieruchomości w Urzędzie Miasta Górzna? Urząd Miasta Górzna kontakt telefoniczny, adres e-mail, telefon.

Urząd Miasta Górzno dane kontaktowe

Oferowany przez Urząd Miasta Górzno telefon jest najszybszym dostępnym kanałem kontaktowym, dzięki któremu zainteresowane osoby mogą natychmiast uzyskać odpowiedzi na nurtujące pytania. Interesanci mają też możliwość skorzystania z poczty elektronicznej. Wybór tego kanału kontaktowego nie gwarantuje jednak natychmiastowej odpowiedzi. Wszystkie dane kontaktowe Urzędu Miasta Górzna można znaleźć na głównej stronie internetowej urzędu.

Godziny otwarcia Urzędu Miasta w Górznie

Przed odbyciem wizyty osobistej w placówce petenci powinni sprawdzić godziny otwarcia Urzędu Miasta w Górznie. W soboty oraz niedziele instytucja jest zamknięta. Aby uniknąć niechcianej kolejki, warto wcześniej dokonać rezerwacji terminu wizyty.

Kontakt Urząd Miasta Górzno

Adres: Jana Pawła II 10, 08-404 Górzno

Telefon: 25 681 22 54,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Miasta Górzno:

  • poniedziałek 7:30-15:30
  • wtorek 7:30-15:30
  • środa 7:30-15:30
  • czwartek 7:30-15:30
  • piątek 7:30-15:30

Górzno Urząd Miasta

W mieście Górzno znajduje się instytucja, którą jest Urząd Miasto Górzno. Zajmuje się on przede wszystkim administrowaniem, a także zarządzaniem miastem. Główne zadania, jakie realizuje Górzno Urząd Miasta to między innymi planowanie oraz inwestowanie, zarządzanie infrastrukturą, a także wydawanie dokumentów.

Urząd Miasta Górzno wydziały

Urząd Miasta Górzna podzielony jest na kilka wydziałów, z których każdy ma swoje wyspecjalizowane funkcje. Wśród tych wydziałów jest Wydział Spraw Obywatelskich czy Wydział Komunikacji Urzędu Miasta w Górznie. Podział placówki na pojedyncze jednostki ułatwia organizację pracy co bezpośrednio przekłada się na szybszą obsługę petentów. Przed wizytą w Urzędzie Miasta Górzna, warto zweryfikować informacje co do realizacji przez każdy z wydziałów.

Wydział Spraw Obywatelskich Urzędu Miasta Górzna

Wydział Spraw Obywatelskich UM Górzno świadczy usługi związane z administracją publiczną i samorządem terytorialnym, w tym wydawanie dokumentów, rejestrację obywateli i inne usługi. To właśnie do Wydziału Spraw Obywatelskich należy skierować się chcąc uzyskać dowód osobisty lub tymczasowy dowód osobisty. Aktualnie Wydział Spraw Obywatelskich Urzędu Miasta Górzna działa w tych samych godzinach co cała placówka.

Mapa Urząd Miasta Górzno

Liczba wyświetleń: 199Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS