Urząd Miasta Grabów nad Prosną – UM w Grabowie nad Prosną

Kategoria: Urząd Miasta

Województwo: wielkopolskie

Urząd Miasta Grabów nad Prosną – UM w Grabowie nad Prosną

Telefon do Urzędu Miasta Grabowa nad Prosną. Urząd Miasta w Grabowie nad Prosną adres, kontakt, e-mail. Za co trzeba uiścić opłatę skarbową w Urzędzie Miasta Grabów nad Prosną?

Urząd Miasta Grabów nad Prosną telefon

Udostępniany przez Urząd Miasta Grabów nad Prosną telefon to najszybszy kanał kontaktowy, który umożliwia petentom natychmiast uzyskać potrzebne informacje oraz odpowiedzi na wszystkie nurtujące pytania. Kontakt telefoniczny to nie jedyny sposób na otrzymanie potrzebnych danych. Interesanci mają też możliwość skorzystania z podanego adresu e-mail. Wiadomość mailowa powinna zawierać treść, która bardzo szczegółowo opisuje zaistniałą sytuację. Kontakt z Urzędem Miasta Grabowa nad Prosną możliwy jest wyłącznie w godzinach otwarcia.

Urząd Miasta Grabów nad Prosną godziny otwarcia

Wszystkie zainteresowane osoby obsługiwane są przez pracowników instytucji w godzinach jej otwarcia. W soboty oraz niedziele petenci nie są obsługiwani przez Urząd Miasta Grabowa nad Prosną. Należy wiedzieć, że Urząd Miasta Grabów nad Prosną godziny otwarcia udostępnia na stronie internetowej i każda osoba ma do nich wgląd.

Kontakt Urząd Miasta Grabów nad Prosną

Adres: ul. Kolejowa 8, 63-520 Grabów nad Prosną

Telefon: +48 627 305 024,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Miasta Grabów nad Prosną:

 • poniedziałek 7:00-15:00
 • wtorek 7:00-15:00
 • środa 7:00-15:00
 • czwartek 8:00-16:00
 • piątek 7:00-15:00

Grabów nad Prosną Urząd Miasta

Urząd Miasta Grabowa nad Prosną jest jednym z najważniejszych elementów administracji publicznej dla mieszkańców Grabowa nad Prosną. Urząd Miasta Grabów nad Prosną odpowiada za szereg ważnych funkcji, takich jak:

 • zarządzanie infrastrukturą
 • utrzymanie porządku publicznego
 • zapewnienie bezpieczeństwa
 • zarządzanie nieruchomościami
 • ochrona środowiska i zasobów naturalnych oraz planowanie i realizację projektów miejskich.

Wydziały Urzędu Miasta Grabowa nad Prosną

Wewnętrzny podział Urzędu Miasta Grabowa nad Prosną na wydziały ma na celu zorganizowanie pracy zatrudnionych w instytucji pracowników. Wydziały Urzędu Miasta w Grabowie nad Prosną zostały utworzone tematycznie. Oznacza to, że kwestie związane z prowadzeniem pojazdów, a także ich rejestracją realizowane są w Wydziale Komunikacji Urzędu Miasta Grabowa nad Prosną natomiast formalności związane z uzyskaniem dowodu osobistego czy zameldowaniem prowadzone są w Wydziale Spraw Obywatelskich Urzędu Miasta Grabów nad Prosną.

Urząd Miasta Grabów nad Prosną Dowody Osobiste

Wyrobienie dowodu osobistego jest obligatoryjne dla obywateli którzy ukończyli 18 r. ż. Gdzie wyrobić dowód osobisty w Grabowie nad Prosną? Formalności związane z uzyskaniem dowodu osobistego w Grabowie nad Prosną można zrealizować w Urzędzie Miasta Grabowa nad Prosną w Wydziale Spraw Obywatelskich. procedura nie jest skomplikowana, po złożeniu wniosku dowód osobisty jest gotowy do odbioru do 30 dni. Wydział Spraw Obywatelskich Urzędu Miasta Grabowa nad Prosną działa w podanych powyżej godzinach, warto wiedzieć, że może istnieć możliwość wcześniejszej rezerwacji terminu wizyty.

Mapa Urząd Miasta Grabów nad Prosną

Liczba wyświetleń: 281Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
 • UBEZPIECZENIA
 • Portal o ZUS