Urząd Miasta Grójec – UM w Grójcu

Kategoria: Urząd Miasta

Województwo: mazowieckie

Urząd Miasta Grójec – UM w Grójcu

Urząd Miasta w Grójcu adres e-mail, kontakt telefoniczny, godziny otwarcia. Urząd Miasta Grójca druki do pobrania, podatek od nieruchomości, wnioski.

Urząd Miasta Grójec kontakt

Wszystkie informacje, które dotyczą danych kontaktowych Urzędu Miasta w Grójcu dostępne są na głównej stronie internetowej. Urząd Miasta Grójec kontakt zdalny umożliwia zainteresowanym osobom na wiele sposobów. Dostępny jest kontakt telefoniczny, a także mailowy. Osoby, które mają pilną sprawę do załatwienia powinny skorzystać z podanego numeru telefonu, ponieważ jest to najszybszy sposób na uzyskanie wszelkich potrzebnych informacji.

Godziny otwarcia Urzędu Miasta w Grójcu

Warto pamiętać, że wizyty stacjonarne, jak i próby uzyskania kontaktu zdalnego możliwe są wyłącznie w czasie pracy instytucji. Godziny otwarcia Urzędu Miasta w Grójcu zgodne są z wcześniej ustalonym harmonogramem. Wszelkie aktualizacje dotyczące zmian godzin urzędowania, będą natychmiast udostępniane.

Kontakt Urząd Miasta Grójec

Adres: ul. Józefa Piłsudskiego 47, 05-600 Grójec

Telefon: (48) 664 30 91, (48) 664 30 92

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Miasta Grójec:

  • poniedziałek 7:30-15:30
  • wtorek 7:30-15:30
  • środa 7:30-15:30
  • czwartek 7:30-15:30
  • piątek 7:30-15:30

Grójec Urząd Miasta

W mieście Grójec Urząd Miasta prowadzi wiele działań, które dotyczą między innymi utrzymania porządku publicznego, zarządzania infrastrukturą, a także wydawania petentem różnych zgód oraz dokumentów. Urząd Miasta w Grójcu odpowiedzialny jest za zarządzenie budynkami oraz nieruchomościami. Pracownicy tej instytucji posiadają wysokie kwalifikacje oraz utrzymują kontakt z mieszkańcami.

Urząd Miasta Grójec wydziały

Istniejące w jednostce Urząd Miasta Grójec wydziały są po to aby ułatwić rozkład obowiązków. Każdy z nich odpowiedzialny jest za inny rodzaj spraw. Dzięki nim cały proces funkcjonowania urzędu jest o wiele sprawniejszy oraz przejrzysty.

Urząd Miasta Grójec Wydział Komunikacji

Prawdopodobnie najczęściej odwiedzanym wydziałem w Urzędzie Miasta Grójca jest Wydział Komunikacji. Petenci mają możliwość załatwienia tam wielu formalności, do których należy między innymi odbiór prawa jazdy. Działający w instytucji Urząd Miasta Grójec Wydział Komunikacji umożliwia rejestrację zakupionego pojazdu. Istnieje możliwość odbioru w tym miejscu tablic rejestracyjnych.

Urząd Miasta Grójec dowody osobiste

Ważnym aspektem jest to, że dokument tożsamości, jakim jest dowód osobisty przyznaje się osobom, które spełniają określone warunki. W celu uzyskania dokumentu należy osobiście w placówce złożyć odpowiedni wniosek wraz z jedną fotografią w kolorze, która posiada wymagane wymiary. Warto wiedzieć, że Urząd Miasta Grójec dowody osobiste wydaje również tymczasowe.

Mapa Urząd Miasta Grójec

Liczba wyświetleń: 202Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS