Urząd Miasta Hrubieszów – UM w Hrubieszowie

Kategoria: Urząd Miasta

Województwo: lubelskie

Urząd Miasta Hrubieszów – UM w Hrubieszowie

Urząd Miasta Hrubieszów kontakt – numery telefonu, adres, e-mail. Hrubieszów Urząd Miasta wydziały, dowody osobiste. Godziny otwarcia Urzędu Miasta w Hrubieszowie.

Urząd Miasta Hrubieszów kontakt

Aby skontaktować się z Urzędem Miasta w Hrubieszowie, warto wykorzystać dostępne dane kontaktowe. Obecnie, Urząd Miasta Hrubieszów komunikuje się z mieszkańcami przez telefon i e-mail. Należy pamiętać, że kontakt z Urzędem Miasta Hrubieszowa jest możliwy tylko w czasie, gdy placówka jest otwarta.

Telefon Urzędu Miasta Hrubieszowa umożliwia uzyskanie natychmiastowego wsparcia. Jeżeli chodzi o pocztę elektroniczną, na odpowiedź można oczekiwać do kilku dni. Trzeba jednak pamiętać, że kontakt mailowy z Urzędem Miasta Hrubieszowa umożliwia uzyskanie wyczerpującej odpowiedzi na pytania bardziej skomplikowane.

Godziny otwarcia Urzędu Miasta w Hrubieszowie

Aktualne godziny otwarcia Urzędu Miasta Hrubieszowa można znaleźć na stronie internetowej placówki administracyjnej. Zaleca się sprawdzenie godzin otwarcia przed wizytą w oddziale Urzędu Miasta Hrubieszowa. Obsługa klientów jest prowadzona we wszystkie dni robocze w wyznaczonych godzinach. Urząd Miasta Hrubieszowa jest nieczynny w dni ustawowo wolne od pracy.

Kontakt Urząd Miasta Hrubieszów

Adres: ul. mjr. Henryka Dobrzańskiego "Hubala" 1, 22-500 Hrubieszów

Telefon: +48 84 696 23 80, +48 84 696 23 82

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Miasta Hrubieszów:

poniedziałek-piątek: 7:30 - 15:30

Hrubieszów Urząd Miasta

Urząd Miasta Hrubieszowa jest jednym z najważniejszych elementów administracji publicznej dla mieszkańców Hrubieszowa. Urząd Miasta Hrubieszów odpowiada za szereg ważnych funkcji, takich jak:

 • zarządzanie infrastrukturą
 • utrzymanie porządku publicznego
 • zapewnienie bezpieczeństwa
 • zarządzanie nieruchomościami
 • ochrona środowiska i zasobów naturalnych oraz planowanie i realizację projektów miejskich.

Urząd Miasta Hrubieszów wydziały

W Urzędzie Miasta Hrubieszowa działy są ustanowione w celu uproszczenia rozkładu obowiązków. Każdy z wydziałów Urzędu Miasta w Hrubieszowie zajmuje się innym aspektem spraw. Ta organizacja pracy pozwala na szybsze załatwienie formalności przez petentów.

Wydziały Urzędu Miasta Hrubieszowa to przykładowo:

 • Wydział Komunikacji
 • Wydział Spraw Obywatelskich
 • Wydział Nieruchomości
 • Wydział Ochrony Środowiska

Dostępne w placówce jaką jest Urząd Miasta Hrubieszów wydziały zostały podzielone odpowiednio według realizowanych w nich spraw.

Urząd Miasta Hrubieszów Wydział Komunikacji

W Urzędzie Miasta Hrubieszowa jednym z najczęściej odwiedzanych wydziałów jest Wydział Komunikacji. Ten departament zajmuje się sprawami związanymi z prawem jazdy, takimi jak uzyskanie numeru PKK i odebranie dokumentu prawa jazdy. Mieszkańcy mogą odwiedzać ten wydział w godzinach dostępności Urzędu Miasta Hrubieszowa i bezpośrednio się z nim skontaktować.

Wydział Komunikacji Urzędu Miasta Hrubieszowa jest miejscem do którego kierują się mieszkańcy w celu rejestracji zakupionego pojazdu. W placówce można odebrać gotowe tablice rejestracyjne oraz dowód pojazdu. Trzeba pamiętać, że szybka realizacja sprawy w Wydziale Komunikacji Urzędu Miasta Hrubieszowa możliwa jest po wcześniejszej rezerwacji wizyty. Warto również sprawdzić, czy w placówce nie działa biletowy system kolejkowy.

Mapa Urząd Miasta Hrubieszów

Liczba wyświetleń: 370Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
 • UBEZPIECZENIA
 • Portal o ZUS