Urząd Miasta Izbica Kujawska – UM w Izbicy Kujawskiej

Kategoria: Urząd Miasta

Województwo: kujawsko-pomorskie

Urząd Miasta Izbica Kujawska – UM w Izbicy Kujawskiej

Urząd Miasta w Izbicy Kujawskiej adres e-mail, kontakt telefoniczny, godziny otwarcia. Urząd Miasta Izbicy Kujawskiej druki do pobrania, podatek od nieruchomości, wnioski.

Urząd Miasta Izbica Kujawska dane kontaktowe

Wszystkie zainteresowane osoby, które chcą uzyskać do instytucji Urząd Miasta Izbica Kujawska dane kontaktowe mogą je bez problemu odnaleźć na głównej stronie internetowej. Oferowany przez Urząd Miasta w Izbicy Kujawskiej kontakt zdalny zapewnia szybkie uzyskanie wszystkich potrzebnych informacji bez konieczności wychodzenia z domu. W przypadku pilnej sprawy zalecane jest skorzystanie z kontaktu telefonicznego, ponieważ w przypadku poczty elektronicznej czas oczekiwania na odpowiedź zwrotną może okazać się znacznie dłuższy.

Godziny otwarcia Urzędu Miasta w Izbicy Kujawskiej

Interesanci, którzy chcą załatwić wszelkie sprawy powinni znać godziny otwarcia Urzędu Miasta w Izbicy Kujawskiej. Instytucja przyjmuje petentów od poniedziałku do piątku w określonych godzinach. W soboty i niedziele nie można skorzystać z usług oferowanych przez ten urząd.

Kontakt Urząd Miasta Izbica Kujawska

Adres: Marszałka Piłsudskiego 32, 87-865 Izbica Kujawska

Telefon: 54 286 50 09,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Miasta Izbica Kujawska:

  • poniedziałek 7:30-15:30
  • wtorek 7:30-15:30
  • środa 7:30-15:30
  • czwartek 7:30-15:30
  • piątek 7:30-15:30

Urząd Miasta w Izbicy Kujawskiej

W Izbicy Kujawskiej Urząd Miasta jest odpowiedzialny za administrowanie i zarządzanie miastem. Jego główne obowiązki to: opieka nad mieszkańcami, zarządzanie sprawami gospodarczymi, kulturalnymi i społecznymi, planowanie i realizacja inwestycji, zarządzanie infrastrukturą. Urząd Miasta w Izbicy Kujawskiej również odpowiada za udzielanie pozwoleń i zgód na działalność gospodarczą, zarządzanie budynkami i nieruchomościami oraz utrzymywanie porządku i czystości w mieście. Pracownicy Urzędu Miasta Izbicy Kujawskiej są odpowiedzialni za wykonywanie powierzonych im zadań, współpracę z innymi instytucjami i organizacjami, a także za komunikację z mieszkańcami.

Urząd Miasta Izbica Kujawska druki

Aktualnie wiele spraw w Urzędzie Miasta Izbicy Kujawskiej petenci mogą załatwić w formie elektronicznej. Osoby, które chcą załatwić sprawę osobiście powinni wiedzieć, że Urząd Miasta Izbica Kujawska druki do pobrania zamieszcza na głównej stronie internetowej. Każdy interesant posiadający dostęp do internetu może je wydrukować oraz uzupełnione złożyć w instytucji.

Urząd Miasta Izbica Kujawska Wydział Spraw Obywatelskich

Zainteresowane osoby, które chcą załatwić sprawy związane z odbiorem dowodu osobistego, powinny wiedzieć, że realizuje to znajdujące się w jednostce Urząd Miasta Izbica Kujawska Wydział Spraw Obywatelskich. O wyrobienie tego dokumentu tożsamości mogą ubiegać się osoby podczas wizyty osobistej. Załatwienie tej sprawy drogą elektroniczną niestety nie jest możliwe. Na wydanie dokumentu Urząd Miasta Izbica Kujawska ma trzydzieści dni.

Mapa Urząd Miasta Izbica Kujawska

Liczba wyświetleń: 278Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS