Urząd Miasta Jabłonowo – UM w Jabłonowie

Kategoria: Urząd Miasta

Województwo: kujawsko-pomorskie

Urząd Miasta Jabłonowo – UM w Jabłonowie

Kto jest zobowiązany płacić podatek od nieruchomości w Urzędzie Miasta Jabłonowa? Urząd Miasta Jabłonowa kontakt telefoniczny, adres e-mail, telefon.

Urząd Miasta Jabłonowo kontakt

Aby skontaktować się z Urzędem Miasta w Jabłonowie, warto wykorzystać dostępne dane kontaktowe. Obecnie, Urząd Miasta Jabłonowo komunikuje się z mieszkańcami przez telefon i e-mail. Należy pamiętać, że kontakt z Urzędem Miasta Jabłonowa jest możliwy tylko w czasie, gdy placówka jest otwarta.

Telefon Urzędu Miasta Jabłonowa umożliwia uzyskanie natychmiastowego wsparcia. Jeżeli chodzi o pocztę elektroniczną, na odpowiedź można oczekiwać do kilku dni. Trzeba jednak pamiętać, że kontakt mailowy z Urzędem Miasta Jabłonowa umożliwia uzyskanie wyczerpującej odpowiedzi na pytania bardziej skomplikowane.

Godziny otwarcia Urzędu Miasta w Jabłonowie

Aktualne godziny otwarcia Urzędu Miasta Jabłonowa można znaleźć na stronie internetowej placówki administracyjnej. Zaleca się sprawdzenie godzin otwarcia przed wizytą w oddziale Urzędu Miasta Jabłonowa. Obsługa klientów jest prowadzona we wszystkie dni robocze w wyznaczonych godzinach. Urząd Miasta Jabłonowa jest nieczynny w dni ustawowo wolne od pracy.

Kontakt Urząd Miasta Jabłonowo

Adres: ul. Główna 28, 87-330 Jabłonowo Pomorskie

Telefon: +48 56 69 76 800,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Miasta Jabłonowo:

 • poniedziałek 7:30-15:30
 • wtorek 7:30-15:30
 • środa 7:30-15:30
 • czwartek 7:30-15:30
 • piątek 7:30-15:30

Jabłonowo Urząd Miasta

Urząd Miasta Jabłonowa jest jednym z najważniejszych elementów administracji publicznej dla mieszkańców Jabłonowa. Urząd Miasta Jabłonowo odpowiada za szereg ważnych funkcji, takich jak:

 • zarządzanie infrastrukturą
 • utrzymanie porządku publicznego
 • zapewnienie bezpieczeństwa
 • zarządzanie nieruchomościami
 • ochrona środowiska i zasobów naturalnych oraz planowanie i realizację projektów miejskich.

Urząd Miasta w Jabłonowie wydziały

W Urzędzie Miasta Jabłonowa istnieją wydziały wewnętrzne, aby umożliwić płynne i efektywne funkcjonowanie instytucji oraz ułatwienie obsługi klientów. Funkcjonujące w instytucji jaką jest Urząd Miasta Jabłonowo wydziały wewnętrzne umożliwiają podział zadań i obowiązków w urzędzie, co pozwala na lepsze wykorzystanie umiejętności pracowników i ulepszenie procesów decyzyjnych i administracyjnych.

Wydział Komunikacji Urzędu Miasta Jabłonowa

Sprawy dotyczące komunikacji i pojazdów w Jabłonowie można załatwić w Wydziale Komunikacji Urzędu Miasta Jabłonowa. Wydział Komunikacji mieści się pod podanym powyżej adresem. Obecnie, Wydział Komunikacji Urzędu Miasta Jabłonowa nie wymaga wcześniejszej rezerwacji i klienci są przyjmowani według kolejki. Istnieje jednak możliwość kontaktu telefonicznego w tej kwestii.

Mapa Urząd Miasta Jabłonowo

Liczba wyświetleń: 295Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
 • UBEZPIECZENIA
 • Portal o ZUS